IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 11th June 2007, 18:33
Mia_rBd Mia_rBd не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 399
По подразбиране Киста на яйчниците

Здравейте надявам се да ми помогнете. Мисля, че имам киста на яйчника, но ме е страх да ида на гинеколког знам 4е няма страшно не се страхувам от резултата. Може и да не е киста, а нещо по - сериозно. Ето и симптомите : закъснява ми всеки месец, а вече ми е в продължение на една година, Последните няколко пъти започва тъмно кафяво или просто кафяво и мн баво се изменя в къраво червено, този месец ми дойде само за 2дена и беше пак тъмно кафяв цвят мн сам притеснена. Много ли е сериозно, моля ви не сам на възраст млада съм макар 4е това не е от зна4ение явно де но благодаря предварително за отогворите.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 11th June 2007, 18:54
Uliana Uliana не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Град: Varna
Мнения: 82
Изпратете съобщение чрез ICQ до Uliana
По подразбиране

по добре иди на лекар защото това от некомпетентна гледна точка ми звучи като хормонално нарушение поне моето започна така ...
Отговори с цитат
  #3  
Стар 11th June 2007, 23:06
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

страх не страх отивай. може да стане нещо сериозно!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 12th June 2007, 09:49
Аватара на radosfsf
radosfsf radosfsf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: Sofia
Мнения: 2 040
Изпратете съобщение чрез ICQ до radosfsf
По подразбиране

По добре сега върви на лекар,защото после може да ти провали и планове и да стане по сериозно.На брат ми жена му имаше някакъв проблем и не ходила на гинекоог и сега ще трябва да почакам за да стана чичо.Така че по добре на време и да си си спокойна и да нямаш проблеми после.
__________________
http://vbox7.com/play:3c20fd1b
Отговори с цитат
  #5  
Стар 12th June 2007, 09:52
Mia_rBd Mia_rBd не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 399
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от radosfsf
По добре сега върви на лекар,защото после може да ти провали и планове и да стане по сериозно.На брат ми жена му имаше някакъв проблем и не ходила на гинекоог и сега ще трябва да почакам за да стана чичо.Така че по добре на време и да си си спокойна и да нямаш проблеми после.
мен не ми е да имам деца аз даже не искам, страх ме е от операцията да не се окаже нещо лощо като рак и да ми правят химиотерапия и да ми окапе косата и да замясам на мъртва защото от химиотерапията всичко се оврежда леля ми имаше нещо подобно и от тея терапии беше замясала на мъртвец ама се оправи де.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 12th June 2007, 10:09
Аватара на radosfsf
radosfsf radosfsf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: Sofia
Мнения: 2 040
Изпратете съобщение чрез ICQ до radosfsf
По подразбиране

Е затова трябва да отидеш и да се успокоиш.На нея и изписаха някакви хапчета за 3 мес(дано се оправи),не е казано с операция и тем подобни-така че спокойно.
__________________
http://vbox7.com/play:3c20fd1b
Отговори с цитат
  #7  
Стар 12th June 2007, 10:18
Mia_rBd Mia_rBd не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 399
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от radosfsf
Е затова трябва да отидеш и да се успокоиш.На нея и изписаха някакви хапчета за 3 мес(дано се оправи),не е казано с операция и тем подобни-така че спокойно.
Благодаря ти, наистина ме успокои, дано всичко мине гладко, днес трябваше да ходя, но не намерих лекарката си, тъй че най - веротно утре ще отида, дано да се окажемалак проблем.

И дано ското станеш чичо
Отговори с цитат
  #8  
Стар 12th June 2007, 10:33
Аватара на radosfsf
radosfsf radosfsf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: Sofia
Мнения: 2 040
Изпратете съобщение чрез ICQ до radosfsf
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mia_rBd
И дано ското станеш чичо
Хе хе - дано.Само тогава мацките да не ми викат чичка щото аз съм си млад
__________________
http://vbox7.com/play:3c20fd1b
Отговори с цитат
  #9  
Стар 16th July 2007, 19:46
chervenokoska_2 chervenokoska_2 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: сред болката
Мнения: 581
Изпратете съобщение чрез ICQ до chervenokoska_2
По подразбиране

Имам въпрос по темата. Някой знае ли какви са признаците при спукана киста на яйчниците? Има ли някакви характерни белези да се познае? Ще съм ви благодарна на бърз отговор - не е за мен и все паке вечер, гинеколог може чак утре. Затова нещо ориентировъчно...
__________________
Аз съм красива и здрава, защото раста в пеницилинова среда - мухльо до мухльо!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 16th July 2007, 20:00
Аватара на Gia
Gia Gia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София/Варна
Мнения: 715
По подразбиране

Аз имах спукани 2 кисти преди няколко месеца. При мен диагнозата беше поликистоза и се получи скоро след като спрях диането, с което контролирах хорм. баланс. Пиша вс това, з-то има два вида кисти. В моя случай симптомите бяха такива: Температура (все пак е възпалителен процес, тъпа непрестанна болка ниско, даже откъм бъбреците и супер обтегнат корем, все едно някой ме е надул- звучи малко смешно, но усещането е много неприятно.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Кистанаяйчниците
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:11.