IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #331  
Стар 4th February 2011, 18:10
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Ами трудно се живее тук,за съжаление хората едва покриват ежедневните си нужди.
Отговори с цитат
  #332  
Стар 4th February 2011, 18:15
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Сюзън, з акви събърбия говориш, става въпрос за България
Забрайх, вие с Пини сте най- компетентни по въпроса "животът в България" айде, обяснявайте им на воля на всички кое как е, не ми се спори с вас двете
Отговори с цитат
  #333  
Стар 4th February 2011, 18:17
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Babri
Цитирай:
Първоначално написано от Piny
Наемите са толкова високи, защото има търсене.
.
Аз пък си мисля за имотите във Варна-защо държат толкова високи цени?Това не означава ли по-голямо търсене? Май не,сума ти обяви стоят от месеци непипнати.Май всичко изкуствено се поддържа.И непрекъснато обявяват че пазара се оживил.Дрън-дрън,хората нямат пари за ядене,камо ли да инвестират в апартамент

Аз продадох гарсониерата ми за по-малко от месец след като я обявих (чрез агенция). Продадох за 30 000 евро, от тях 1500 бяха за агенцията значи аз взех 28 500 чисти. От агенцията казаха че могат да я обявят за по-добра цена, но не исках да чакам. А и най много да бях взела 1000 евро повече, дето с тях там и без тях. Не знам до колко цената е добра, става въпрос за панелна гарсониера до ТУ, с все обзареждане което беше доста добро а грсониерата ремонтирана и обновена. Родителите ми я купиха в окаяно състояние през 1997 и вложиха още половината от цената за ремонти, дори и повече от половината. Смениха всичко от до. Но не знам тогава на каква цена купиха жилището.
Отговори с цитат
  #334  
Стар 4th February 2011, 18:19
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Сюзън, з акви събърбия говориш, става въпрос за България
Забрайх, вие с Пини сте най- компетентни по въпроса "животът в България" айде, обяснявайте им на воля на всички кое как е, не ми се спори с вас двете
Говоря ти за това че хората нямат пари да си купят ядене, камо ли да дадат 2000 лева за трошка която ще ги отведе до първата канавка!
Аз пък забравих че се вживяваш в форума в ролята на форумното гуру и знаеш всичко
Евтино и е било щото е бачкала на летището и по незнайни причини са и дигнали заплатата! да ама не всичко бачкат там както и не всички имат късмета да им дигат незнайно защо заплатите
Отговори с цитат
  #335  
Стар 4th February 2011, 18:19
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rocksteady
.. и как изобщо хората живеят в тая джунгла България... сигурно тук са останали само маймуни, които живеят по дърветата, не се къпят, лъжат, крадат, нямат морал... беее направо да се гръмнем
Не приемай нещата лично. Тук никой никого не иска да обижда, ние само назоваваме нещата с истинските им имена. Има и изключения ( като ви чета, мисля че целият форум се състои от изключения - тук всички са богати и красиви и поддържани), но повечето хора в България се сблъскват с точно тези проблеми.
Разбирам какво иска да каже Апо - но то важи май само ако пътуваш с организиран от предприятието транспорт.
Иначе разходите за бензин са смазващи
Отговори с цитат
  #336  
Стар 4th February 2011, 18:20
Аватара на lullaby
lullaby lullaby не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 1 501
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от susan
Цитирай:
Първоначално написано от rocksteady
.. и как изобщо хората живеят в тая джунгла България... сигурно тук са останали само маймуни, които живеят по дърветата, не се къпят, лъжат, крадат, нямат морал... беее направо да се гръмнем
Хайде да не разводняваш темата моля те или гузен негонен бяга !
От нищо не бягам. Не се чувствам и гузна Никой не твърди, че в България се живее лесно, но го изкарахте така, сякаш тук е невъзможно да се живее. Радвам се за тези, които са уредили живота си - дали в България, дали в чужбина - това си е за вас. Но е много смешно като някои новоизлюпил се австриец, германец, американец почне да говори как в България едва ли не не живеят нормални хора. Е, аз мога да кажа - живея в България, ИСКАМ да живея в България. Може да е скромно, но съм щастлива! :P
__________________
Съзнанието си е мое. Подсъзнанието също, макар да си прави каквото си поиска!
Отговори с цитат
  #337  
Стар 4th February 2011, 18:22
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Забрайх, вие с Пини сте най- компетентни по въпроса "животът в България"
все пак имам роднини, които живеят в България и все пак и аз съм живяла в тази страна повече от 10 години - малко или много имам поглед върху нещата
Отговори с цитат
  #338  
Стар 4th February 2011, 18:22
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Babri
Ами трудно се живее тук,за съжаление хората едва покриват ежедневните си нужди.
ееее как трудно я виж оназ тема дето вчера я заключиха и ще видиш че всичко е цветя и рози в БГ
Отговори с цитат
  #339  
Стар 4th February 2011, 18:25
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Колко са смазващи? В Бг всеки втори кара на газ и все пак, Сюзън, слез малко на земята и не изкарвай България чак такава Танзания- почти няма човек без кола вече, та дори и тия индианци по селата, както излиза по твоите думи. Ту изтъквате как или само на почивки идвате в България, или въобще нямате намерение да идвате повече (по твоите думи), ту се спускате в някви дискусии за живота и състоянието на България, от които хал хабер си нямате. Ставате смешни.
Отговори с цитат
  #340  
Стар 4th February 2011, 18:29
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Колко са смазващи? ....Ставате смешни.
нали ти изчислих по горе - 1000лв на месец ако и двамата пътуват по 50км за работа
ако това ти се вижда смешно, ами посмей се
на мен не ми е смешно
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Къдесенамиратечужбина
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:44.