IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #341  
Стар 4th February 2011, 18:36
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Колко са смазващи? В Бг всеки втори кара на газ и все пак, Сюзън, слез малко на земята и не изкарвай България чак такава Танзания- почти няма човек без кола вече, та дори и тия индианци по селата, както излиза по твоите думи. Ту изтъквате как или само на почивки идвате в България, или въобще нямате намерение да идвате повече (по твоите думи), ту се спускате в някви дискусии за живота и състоянието на България, от които хал хабер си нямате. Ставате смешни.
Слез на земята ти и се огледай малко! Цялата ми рода е в БГ и виждам много добре кой как живее!Ако не съм да издържам родителите си познай колко ще им стигат парите и дали изобщо ще могат да имат кола ако не им купя ! И стига си вадила думите ни от контекста ! Никой нищо не изтъква , ако ти виждаш някакво изтъкване проблема си е само твой !
Когато дойде време да издържаш родителите си тъй като са с мизерна пенсия може пак да продължим разговора
Ако някога реша да живея в държава с манталитет близък до българския , ще се преместя в Кипър! Нямат и 1/100 от нашата природа но това което са постигнали на скапания си остров ние и след 200 години няма да ги стигнем !
Отговори с цитат
  #342  
Стар 4th February 2011, 18:38
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rocksteady
Цитирай:
Първоначално написано от susan
Цитирай:
Първоначално написано от rocksteady
.. и как изобщо хората живеят в тая джунгла България... сигурно тук са останали само маймуни, които живеят по дърветата, не се къпят, лъжат, крадат, нямат морал... беее направо да се гръмнем
Хайде да не разводняваш темата моля те или гузен негонен бяга !
От нищо не бягам. Не се чувствам и гузна Никой не твърди, че в България се живее лесно, но го изкарахте така, сякаш тук е невъзможно да се живее. Радвам се за тези, които са уредили живота си - дали в България, дали в чужбина - това си е за вас. Но е много смешно като някои новоизлюпил се австриец, германец, американец почне да говори как в България едва ли не не живеят нормални хора. Е, аз мога да кажа - живея в България, ИСКАМ да живея в България. Може да е скромно, но съм щастлива! :P
хайде тогава да се придържаш към темата !Никой нищо не е казал и темата си течеше нормално , докато не реши че някой те прави на маймуна !
хайде да поживееш още малко , и като се отделиш от мама и тати да ми казваш кое как е
Отговори с цитат
  #343  
Стар 4th February 2011, 18:41
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от susan
Цитирай:
Първоначално написано от Babri
Ами трудно се живее тук,за съжаление хората едва покриват ежедневните си нужди.
ееее как трудно я виж оназ тема дето вчера я заключиха и ще видиш че всичко е цветя и рози в БГ
Ех,ако беше цветя и рози,нямаше всяка година толкова хора да напускат Бг без перспектива за връщане Човек се чувства щастлив и спокоен със семейството си и ако е осигурен финансово.И ако начина да се постигне това в чужбина-аз съм за.
В крайна сметка,като свършат парите- и любовта си отива през комина!
Отговори с цитат
  #344  
Стар 4th February 2011, 18:43
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Не зна на ква база изчисляваш, предполагам на база богат опит в Бг. Щом е тъй вярвам ти
Сюзън, на теб въобще нямам намерение да ти отговарям, щото ти дори и темата не следиш
А представата ти за Кипър явно е само от почивки и картинки. Кат се срещнеш веднъж с тамошната бюрокрация, друга песен ще запееш. Не те виждам как ще живееш с техния манталитет, ако българския те дразни. Инае да, това е и моята дестинация, живяла съм там и пак имам намерение да живея. Тва е щото съм една дива балканка, ама виж ти ако си толкова файн не знам как ше ги търпиш
Отговори с цитат
  #345  
Стар 4th February 2011, 19:00
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Не зна на ква база изчисляваш, предполагам на база богат опит в Бг. Щом е тъй вярвам ти
Сюзън, на теб въобще нямам намерение да ти отговарям, щото ти дори и темата не следиш
А представата ти за Кипър явно е само от почивки и картинки. Кат се срещнеш веднъж с тамошната бюрокрация, друга песен ще запееш. Не те виждам как ще живееш с техния манталитет, ако българския те дразни. Инае да, това е и моята дестинация, живяла съм там и пак имам намерение да живея. Тва е щото съм една дива балканка, ама виж ти ако си толкова файн не знам как ше ги търпиш
Имаш много кофти навик да съдиш за опита и наблюденията на другите май само в един пост го правиш два пъти Не знам на каква база изчисляваш моя опит , но нека си имаме уважението ако държиш на цивилизован разговор и престани да ми размахваш пръст пред очите Не съдя твоя опит така че абстрахирай се и ти от моя !
Достатъчно ми е това че виждам как живеят родителите ми след 40 години трудов стаж и ако ти нямаш ангажимент към твоите то аз имам !Писнало ми е да плащам за лекарства , операции, отопление , зъболекари и не знам още какво !Факт е че една голяма част от хората в БГ се издържат от хора които работят в чужбина и ако това не е показател за теб здраве му кажи !
Колкото за Кипър ,след като си живяла там сама знаеш каква е разликата !Може да са с кофти манталитет и бюрокрация но за сметка на това държавата им е подредена и чиста !А ние с готините характери тънем в мръстия . И сега не ме карай да ти пускам снимките от Бг да видиш как боклука е събран на купчинки на средата на пътя и то в София
Отговори с цитат
  #346  
Стар 4th February 2011, 19:03
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Babri
Цитирай:
Първоначално написано от susan
Цитирай:
Първоначално написано от Babri
Ами трудно се живее тук,за съжаление хората едва покриват ежедневните си нужди.
ееее как трудно я виж оназ тема дето вчера я заключиха и ще видиш че всичко е цветя и рози в БГ
Ех,ако беше цветя и рози,нямаше всяка година толкова хора да напускат Бг без перспектива за връщане Човек се чувства щастлив и спокоен със семейството си и ако е осигурен финансово.И ако начина да се постигне това в чужбина-аз съм за.
В крайна сметка,като свършат парите- и любовта си отива през комина!
Ееее всеки втори има кола в БГ , и всеки може да си позволи да житка насам натам аз поне не мога да се похваля с това макар да работя навън и ми се налага да пътувам с градски транспорт Джип немам
Отговори с цитат
  #347  
Стар 4th February 2011, 19:04
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от susan
И сега не ме карай да ти пускам снимките от Бг да видиш как боклука е събран на купчинки на средата на пътя и то в София
аз обаче ще покажа
Отговори с цитат
  #348  
Стар 4th February 2011, 19:18
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Сюзън, аз дори хич не държа на разговор, ама ако вече си го почнала, майак ти и баща ти въобще е спадат дори в тая категория, за която се водеше дебата, след като са пенсионери.
И двете имате навика да очерняте България до безкрай и да идеализирате страните, в които живеете също толкова до безкрай. Пини, хубу ги покаваш тия купчинки, що не показа паралелно с тва например статия за Наташа Кампуш или Йозеф Фрицл, дъщеря му и техните 7 деца... честно казано на фона това купчинките с боклуци са ми като цветни градинки... това, което половината форум се опитва да ви каже е, че е много грозно да се опитвате да вадите кирливите ризи на България и да ги презентирате на хора, които живеят в тая страна. Кво им доказвате с това- колко са жалки, че са в България ли
Отговори с цитат
  #349  
Стар 4th February 2011, 19:25
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Сюзън, аз дори хич не държа на разговор, ама ако вече си го почнала, майак ти и баща ти въобще е спадат дори в тая категория, за която се водеше дебата, след като са пенсионери.
И двете имате навика да очерняте България до безкрай и да идеализирате страните, в които живеете също толкова до безкрай. Пини, хубу ги покаваш тия купчинки, що не показа паралелно с тва например статия за Наташа Кампуш или Йозеф Фрицл, дъщеря му и техните 7 деца... честно казано на фона това купчинките с боклуци са ми като цветни градинки... това, което половината форум се опитва да ви каже е, че е много грозно да се опитвате да вадите кирливите ризи на България и да ги презентирате на хора, които живеят в тая страна. Кво им доказвате с това- колко са жалки, че са в България ли
Още по невъзпитано в такъв случай ... жалко, явно че европа не ти се е отразила добре
Да родителите ми са пенсионери но и преди това положението не е било по розово !
И разговора си течеше съвсем норлано и нямаше никакво вадене на кирливи ризи докато не се намеси рокстеди с неуместния си коментар!
И за последно, за да приключа разговора си с тебе (поради явно нежелание за цивилизован разговор от твоя страна) ако бяхме толкова добре емиграцията май щеше да е в посока БГ а не посока запад
Отговори с цитат
  #350  
Стар 4th February 2011, 19:32
Аватара на lullaby
lullaby lullaby не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 1 501
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от susan
докато не се намеси рокстеди с неуместния си коментар!
Ако някой смята, че коментарът ми е неуместен или съм обидила някого, нека съобщи на админа, за да предприеме мерки.
__________________
Съзнанието си е мое. Подсъзнанието също, макар да си прави каквото си поиска!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Къдесенамиратечужбина
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:48.