IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #351  
Стар 4th February 2011, 19:40
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rocksteady
Цитирай:
Първоначално написано от susan
докато не се намеси рокстеди с неуместния си коментар!
Ако някой смята, че коментарът ми е неуместен или съм обидила някого, нека съобщи на админа, за да предприеме мерки.
И с какво толкова беше уместен коментара ти ,като се абстрахирам от това че беше тотално извън темата ???
няма да те рапортувам това ще го оставя на другите , те поне са абонирани за нея тема и киснат постоянно там ,но не бих имала нищо против едно извинение
Отговори с цитат
  #352  
Стар 4th February 2011, 19:42
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от susan
Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Сюзън, з акви събърбия говориш, става въпрос за България
Забрайх, вие с Пини сте най- компетентни по въпроса "животът в България" айде, обяснявайте им на воля на всички кое как е, не ми се спори с вас двете
Говоря ти за това че хората нямат пари да си купят ядене, камо ли да дадат 2000 лева за трошка която ще ги отведе до първата канавка!
Аз пък забравих че се вживяваш в форума в ролята на форумното гуру и знаеш всичко
Евтино и е било щото е бачкала на летището и по незнайни причини са и дигнали заплатата! да ама не всичко бачкат там както и не всички имат късмета да им дигат незнайно защо заплатите
Ей ,нямаш пост в които да няма подтекст...
Не съм си вдигала краката ,ако това имаш впредвид,не киснех по форумите ,а работех по 12 тхаса на ден...
Явно и ти не си идвала скоро до Бг ...Бг е една от държавите с най много и скъпи коли..Vethe едва ли има тховек ,които да няма кола ,та даже нa семейство по 2...Ние все още караме коли ,не ни се налага да ходим на работа с метрото и да газим в сняг...
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #353  
Стар 4th February 2011, 19:53
Аватара на lullaby
lullaby lullaby не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 1 501
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от susan
Цитирай:
Първоначално написано от rocksteady
Цитирай:
Първоначално написано от susan
докато не се намеси рокстеди с неуместния си коментар!
Ако някой смята, че коментарът ми е неуместен или съм обидила някого, нека съобщи на админа, за да предприеме мерки.
И с какво толкова беше уместен коментара ти ,като се абстрахирам от това че беше тотално извън темата ???
няма да те рапортувам това ще го оставя на другите , те поне са абонирани за нея тема и киснат постоянно там ,но не бих имала нищо против едно извинение
Винаги ми е било смешно като се започнат тези заяждания във форума. Хващате се за едната дума! Мнението, което съм пуснала не е паднало от небето и случайно попаднало тук, явно нещо съм прочела, което ме е провокирало, за да го напиша. Не мисля, че ти дължа извинение. Предния ми пост беше достатъчно изчерпателен
__________________
Съзнанието си е мое. Подсъзнанието също, макар да си прави каквото си поиска!
Отговори с цитат
  #354  
Стар 4th February 2011, 20:00
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Цитирай:
Първоначално написано от susan
Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Сюзън, з акви събърбия говориш, става въпрос за България
Забрайх, вие с Пини сте най- компетентни по въпроса "животът в България" айде, обяснявайте им на воля на всички кое как е, не ми се спори с вас двете
Говоря ти за това че хората нямат пари да си купят ядене, камо ли да дадат 2000 лева за трошка която ще ги отведе до първата канавка!
Аз пък забравих че се вживяваш в форума в ролята на форумното гуру и знаеш всичко
Евтино и е било щото е бачкала на летището и по незнайни причини са и дигнали заплатата! да ама не всичко бачкат там както и не всички имат късмета да им дигат незнайно защо заплатите
Ей ,нямаш пост в които да няма подтекст...
Не съм си вдигала краката ,ако това имаш впредвид,не киснех по форумите ,а работех по 12 тхаса на ден...
Явно и ти не си идвала скоро до Бг ...Бг е една от държавите с най много и скъпи коли..Vethe едва ли има тховек ,които да няма кола ,та даже нa семейство по 2...Ние все още караме коли ,не ни се налага да ходим на работа с метрото и да газим в сняг...
Дали си вдигала краката или не не ме засяга и е изцяло твой избор И не си единствената която е работила по 12 часа !Факт е че си имала късмет да работиш там както и да получаваш висока заплата , но също така е факт че не всеки има този късмет иначе сега всички щяхме да работим на летището ,а ти в следващия си пост ще ми обясняваш как всички в БГ яздят коне и имат по няколко апартамента
На запад всички сме смотаняци диър и предпочитаме да отидем на работа с метрото за 15 мин отколкото да пътуваме по час с колите
И много ми е чудно в какво газиш като слезеш от колата си ? май е кал до глезените
Отговори с цитат
  #355  
Стар 4th February 2011, 20:06
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rocksteady
Цитирай:
Първоначално написано от susan
Цитирай:
Първоначално написано от rocksteady
Цитирай:
Първоначално написано от susan
докато не се намеси рокстеди с неуместния си коментар!
Ако някой смята, че коментарът ми е неуместен или съм обидила някого, нека съобщи на админа, за да предприеме мерки.
И с какво толкова беше уместен коментара ти ,като се абстрахирам от това че беше тотално извън темата ???
няма да те рапортувам това ще го оставя на другите , те поне са абонирани за нея тема и киснат постоянно там ,но не бих имала нищо против едно извинение
Винаги ми е било смешно като се започнат тези заяждания във форума. Хващате се за едната дума! Мнението, което съм пуснала не е паднало от небето и случайно попаднало тук, явно нещо съм прочела, което ме е провокирало, за да го напиша. Не мисля, че ти дължа извинение. Предния ми пост беше достатъчно изчерпателен
Заяжданията започнаха след твоя пост !Просто на някои им дойде като катализатор за негативните чуства които бяха натрупали
Друг път ще цитираш това което те е провокирало да напишеш нещо а не да го пускаш по средата и да се чудим за кого си го написала
Отговори с цитат
  #356  
Стар 4th February 2011, 20:18
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Аз не газя в нищо ,просто защото колата ми седи в гараж и обувките не ми позволяват да газя в кал .. ПОжелавам ти да газиш и ти в такава кал ,но едва ли ще ти се sluthi с тази злоба ,която таиш в себе си...Нямаше пост в които днес да не провокираш останалите суфорумци...Да,в Бг също хората яздят и имат по няколко апартаменти ,местата забрави да соменеш ,защото виждам за апартаментите си наясно...
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #357  
Стар 4th February 2011, 20:26
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Аз не газя в нищо ,просто защото колата ми седи в гараж и обувките не ми позволяват да газя в кал .. ПОжелавам ти да газиш и ти в такава кал ,но едва ли ще ти се sluthi с тази злоба ,която таиш в себе си...Нямаше пост в които днес да не провокираш останалите суфорумци...Да,в Бг също хората яздят и имат по няколко апартаменти ,местата забрави да соменеш ,защото виждам за апартаментите си наясно...
Страдаш от параноя
Злобата е по видна в твоите постове но явно че за това си сляпа Европа на нищо не те е научила
Яздят мутрите и разни новобогаташи които много добре знаем как забогатяха ! а обикновения народ мизерства!Я питай Барби защо си иска да си бие камшика към Лондон , макар и мъжът и да е бизнесмен ??
В кал никога не съм газила и нямам такова намерение , а ти щом ти харесва гази/лежи си в нея !
Отговори с цитат
  #358  
Стар 4th February 2011, 20:36
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Аз не съм тръгнала на pethelbarstvo и на това Europa да ме uthi на нещо.Засо според теб и Пини в България не се забогатява с тхестен труд,защо във vsithkite постове плюете против България..Вас Europa на какво ви nauthi ,да плюете против държавата в която сте се родили...За Бъбри ,на мен не ми говори ,прекалено нмнoгo неща знам за нея и нейнто семейство за да ме питаш защо заминава...Всеки sluthai не само заради пари ..Брутални мнения за жена живееща в thujbina
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #359  
Стар 4th February 2011, 20:41
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от susan
Заяжданията започнаха след твоя пост !Просто на някои им дойде като катализатор за негативните чуства които бяха натрупали
Друг път ще цитираш това което те е провокирало да напишеш нещо а не да го пускаш по средата и да се чудим за кого си го написала
Мите мнения си бяха тотхно на място,ти се появи ни в клин ,ни в ръкав и запотхна със злобните постове
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #360  
Стар 4th February 2011, 20:44
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Хайде да намериш определение за плюене и да намериш къде съм плюла ! Нима назоваването на нещата с истинските имена е плюене или сега ще ми кажеш че народа не мизерства ?? и всички са с по 2 коли и няколко апартамента !хайде да се разходиш малко из БГ и пак ще говорим .До тогава ще те помоля да не говориш на изуст и да посочваш къде съм плюла когато ме обвиняваш в това ,в противен случай ще приема думите ти за чиста клевета!
Дори Барби да не се мести само за пари , значи Англия и предлага нещо друго което България не може да и предложи !
Знаеш ли писането не ти е най силната страна ... определено не съм впечатлена от ''бруталните'' ти изцепки както и от правописа
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Къдесенамиратечужбина
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:04.