IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #291  
Стар 5th November 2008, 15:55
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Inkaaa
[Ха, де как да стане като съм го разглезила и сега не мога да обърна нещата ,аз съм си виновна!
Ух, много кофти ситуация.. и аз съм така.. но не става и не става... Не мога да обърна нещата в моя полза, ако все пак успееш да го направиш, обади тайната А иначе всички предишни, които ме слушаха безпрекословно - под ножаааа Такъв е живота, той бяга, ти го гониш и обратното. Никога не тичате един към друг, нали ще се сблъскате?
  #292  
Стар 5th November 2008, 15:57
Аватара на Inkaaa
Inkaaa Inkaaa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Велико Търново
Мнения: 685
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от еМ ДжИ
Цитирай:
Първоначално написано от Inkaaa
[Ха, де как да стане като съм го разглезила и сега не мога да обърна нещата ,аз съм си виновна!
Ух, много кофти ситуация.. и аз съм така.. но не става и не става... Не мога да обърна нещата в моя полза, ако все пак успееш да го направиш, обади тайната А иначе всички предишни, които ме слушаха безпрекословно - под ножаааа Такъв е живота, той бяга, ти го гониш и обратното. Никога не тичате един към друг, нали ще се сблъскате?
То рецепта има: с неговите камъни по неговата глава, но трябва воля, постоянство и човека отсреща да те обича,за да разбере накъде отиват нещата!
__________________
Никой никого не губи, защото никой никого не притежава!
  #293  
Стар 5th November 2008, 16:00
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от strangenick2
Така че, да, прав си, не можеш да се влюбиш по поръчка, но не, не си прав, че нямаш избор на кой да посветиш чувствата си. Трябва да го заслужава, иначе си е безмислено губене на време.
Мда, на теория е така, но по-емоционалните хора не мислят разумно в тези моменти и по принцип знаят, че трябва да се сложи край, но малко успяват да го направят. Винаги има една надеждица - ух, той ще се оправи... Сега и аз вече знам, че хората не се променят кардинално и когато недостатъците са недопустими за мен, зарязвам го докато е време. Но за това се иска опит...
Но ако са някакви дребни дразнения, а за важните неща си решил, че това е човекът... незнам, как успяват някои да се преборят да са отгоре.
  #294  
Стар 5th November 2008, 16:02
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Inkaaa
Цитирай:
Първоначално написано от еМ ДжИ
Цитирай:
Първоначално написано от Inkaaa
[Ха, де как да стане като съм го разглезила и сега не мога да обърна нещата ,аз съм си виновна!
Ух, много кофти ситуация.. и аз съм така.. но не става и не става... Не мога да обърна нещата в моя полза, ако все пак успееш да го направиш, обади тайната А иначе всички предишни, които ме слушаха безпрекословно - под ножаааа Такъв е живота, той бяга, ти го гониш и обратното. Никога не тичате един към друг, нали ще се сблъскате?
То рецепта има: с неговите камъни по неговата глава, но трябва воля, постоянство и човека отсреща да те обича,за да разбере накъде отиват нещата!
Да де, на теория го знам, ама кажи ако успееш Това ми беше мисълта.. с някои хора просто не става... мерите си пишките и накрая има два варианта: или се разделяте за пълната глупост, или този, който е отдолу се примирява и си седи там.
  #295  
Стар 5th November 2008, 16:05
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dimitroff
Аз познавам хора, който преди 4-5 години са били нахъсани, сериозни с амбиций, борещи се с живота, а сега са марди!Буквално!
И какво?Трябва да хвърляме боб на новолуние, за да видим какво ще се случи за напред с даден човек, за да решим дали да се влюбим/разлюбим??
Не съм много съгласна, че не можеш да прецениш какъв е даден човек и накъде върви.... То от самото начало е ясно, дали е мърда или пък свесен, работяга, натегач или далавераджия, несретник, пияница или работохолик... Не съм чувала за генерални промени... само за временни...
  #296  
Стар 5th November 2008, 16:06
Dimitroff Dimitroff не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: В Е46-цата
Мнения: 1 341
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от еМ ДжИ
Цитирай:
Първоначално написано от Dimitroff
Аз познавам хора, който преди 4-5 години са били нахъсани, сериозни с амбиций, борещи се с живота, а сега са марди!Буквално!
И какво?Трябва да хвърляме боб на новолуние, за да видим какво ще се случи за напред с даден човек, за да решим дали да се влюбим/разлюбим??
Не съм много съгласна, че не можеш да прецениш какъв е даден човек и накъде върви.... То от самото начало е ясно, дали е мърда или пък свесен, работяга, натегач или далавераджия, несретник, пияница или работохолик... Не съм чувала за генерални промени... само за временни...
мдам...ама някой хора като попаднат в блатото и правят само жалки опити да излезнат от него...веднъж или два пъти...после се примиряват и остават там!
__________________
a b c d e f g k l, but М is something Special!
Стълбовете нанасят поражения на вашите коли само в случай на самоотбрана.
  #297  
Стар 5th November 2008, 16:08
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dimitroff
мдам...ама някой хора като попаднат в блатото и правят само жалки опити да излезнат от него...веднъж или два пъти...после се примиряват и остават там!
Значи са били за там!
  #298  
Стар 5th November 2008, 16:18
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от еМ ДжИ
Но ако са някакви дребни дразнения, а за важните неща си решил, че това е човекът... незнам, как успяват някои да се преборят да са отгоре.
За дребни дразнения не говоря, щом това е човекът, мога да прощавам много неща, никой не е безгрешен. Но да ми върти номера, да не ми отговаря на някой закачлив смс, докато кисне в бара с приятели, то си е ясно като бял ден колко държи на мен. Такива да се разкарват, моля, явно не чувстват същата тръпка, която чувствам аз. Айде, един-два пъти мога и да издържа (може би), но повече - НЕ! Толкова мъже има на тоя свят, че просто няма нужда да се тръшкам за някой, който не ме оценява. В такива моменти си отварям една бира, проронвам две сълзи и на другия ден съм нова (е, не е точно на другия ден, де)
А иначе нямам никаква амбиция да съм отгоре, искам само да ме уважава и обича, както аз него.
__________________
„Да виждаме несправедливостта и да мълчим, означава да участваме в нея.“ Жан-Жак Русо
  #299  
Стар 5th November 2008, 16:20
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Офф докато четях написаното от Инка и коментарите ви се появиха пак призраци от миналото и ми се скапа тотално иначе прекрасното настроение Знам ,че няма начин, но щеше да е хубаво да има начин да избираме в кого да се влюбваме , а не в хора на които си даваме сърцето, а те го стъпкват
Инка няма да се опитвам да те успокоявам защото знам колко е гадно в такива моменти.Ще ти пожелая само всичко да се оправи и скоро да си щастлива и усмихната

п.с що влезнах в тая тема изобщо
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
  #300  
Стар 5th November 2008, 16:25
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

мдаааам...все повече се убеждавам, че ние жените не сме у ред
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Оплачисенещо
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:17.