IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1111  
Стар 5th August 2009, 14:44
Аватара на Черешка
Черешка Черешка не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 95
По подразбиране

Днес съм много доволна от себе си, така че ще споделя:

закуска: 4 "горски бисквити" по рецепта от форума "Рецепти за Дюкан" http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=11538 + малко кафе лате с нискомаслено мляко
обяд: доматена супа с малко фиде (100мл, не повече) + зелена салата със зехтин и балсамико + 50гр. сирене

вечеря: предстои но, до колкото знам ще е домати + краставици салата и печени тиквички + кисело мляко 0.1%!

Много ми е вкусно днес
Отговори с цитат
  #1112  
Стар 5th August 2009, 21:02
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Цитирай:
лошото е че колкото по млади ги вършим тия глупости толкова по късно го осъзнаваме
Не подценявай младите.
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #1113  
Стар 6th August 2009, 10:12
Аватара на tonita
tonita tonita не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Бургас
Мнения: 642
По подразбиране

Милинце мисля, че никой не ги подценява, ама защо не са малко по-разумни тези млади...

Ня трябва да се изпада в нито една от двете крайности: не е хубаво нито да се разпуснеш и да станеш 100 кила, нито пък да си броиш маслинките и да се превърнеш в живи мощи.... Знам, колко е лесно да залитнеш... И в двата случая си вредиш на здравето, външния вид го оставяме на страна...

Аз от немърливост позволих да стана 71 кг на ръст 153см И сега просто с египедски мъчения свалям и 1кг...

Понеже в последно време обсъждаме темата анорексия и страх от храната... се замислих, че аз пък имам зависимост от храната- тя ме успокоява, направо като наркотик което е също толкова опасно...
__________________
Готино е да си важен, но по-важно е да си готин!
Отговори с цитат
  #1114  
Стар 6th August 2009, 11:43
Аватара на Черешка
Черешка Черешка не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 95
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tonita
Понеже в последно време обсъждаме темата анорексия и страх от храната... се замислих, че аз пък имам зависимост от храната- тя ме успокоява, направо като наркотик :shock: което е също толкова опасно...
Същата съм и аз, това си е изкривяване на мисленето! Нищо не ми действа по-успокоително от това да си взема кутия сладолед, да си пусна романтичен филма и да се насладя на релакса, без сладоледа не е същото!
Отговори с цитат
  #1115  
Стар 6th August 2009, 11:53
Аватара на Lilith
Lilith Lilith не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2 870
По подразбиране

охх тая тема на какво се обърна стига с тия анорексии и булимии, че съвсем всички ще спрат да пишат тук...
__________________
lovemaking, heartbreaking, soulshaking...
Отговори с цитат
  #1116  
Стар 6th August 2009, 14:17
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Обаче това със сладоледа и филма си е на 100% така :P
Гледам, че доста сте поизписали докато не съм влизала и сте зачекнали болезнени теми
Отговори с цитат
  #1117  
Стар 6th August 2009, 14:44
Аватара на Черешка
Черешка Черешка не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 95
По подразбиране

Хайде стига вече, ето тогава моето меню за днес:

закуска - пак 4 от грските бисквити поръсени с малко стрито ленено семе + мляко с нес 150мл.
обяд - салата от марули, морков, зеле, чушка, гъбка и лук ( около 300гр.) + зехтин и балсамов оцет, 4 парченца суши със скариди и авокадо
вечеря - поръчала съм шопска салата и печени зеленчуци на скара с диетичен соев сос

днес ще ходя и на аеробика :P
Отговори с цитат
  #1118  
Стар 6th August 2009, 19:01
Аватара на swe3tynka
swe3tynka swe3tynka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 774
По подразбиране

Zdraveite, momi4eta
maika, razbira se 4e ne se surdq ot komentarite ti otnosno hraneneto mi. Naistina purvona4alnata mi reakciq e draznenie, kakto na vseki teenager, no vinagi me karat da se zamislq i da se opitam da koregitram menuto si, za jalost vinagi e vremenno..ne razbiram za6to se hranq dobre do edno vreme i posle malko po malko pak otivam kum starite navici, spohojdat me starite misli Ve4e si mislq 4e tozi strah ot nadebelqvane nikoga nqma da me ostavi Oh..
Sega bi trqbvalo da mi doide sled 2-3 dni, piq homeopati4ni kapki i se nadqvam 4e nqma da me propusne pak (minaliqt mesec prpbvah da ne piq ot tezi kapki i ne mi doide ). Eto go dne6noto mi menu, 6te se radvam na komentari, zabelejki i preporuki, ako e nujno..

Zakuska: oveseni qdki (3s.l.) s kiselo mlqko i konfitur ot malini (niskokalori4en ) + okolo 40gr 4eren 6okolad (ujasno mn mi se qde6e, nikoga ne sum imala takova use6tane..vse edno sum bremenna i trqbva da qm to4no tova )
Obqd: 1 varen kartof, 1 domat s luk
Sledobqd: 1 nektarina (golqma), 3-4 par4enca pupe6 (malki)
Ve4erq: 2 domata, krastavi4ka, izvara (okolo 50gr)


__________________
Гордей с това, което си, без значение кой се опитва да те убеди в противното!
Отговори с цитат
  #1119  
Стар 6th August 2009, 21:40
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

swe3tynka, аз бих казала, че е ултра-мега-супер малко, да не казвам нищо. С изключение на закуската, останалото е ама грам-нищо.
Ама наистина не ми се пише в тази безумна вече тема
Отговори с цитат
  #1120  
Стар 6th August 2009, 21:43
Аватара на alica
alica alica не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: София
Мнения: 2 251
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от allie
защото има къде къде по-важни неща от това дали си изял 1 или 2 бонбона..
мдам. и пускането на нови теми с прегрешения, малки де и поредните предизвикателства ...
чета менюта и никой или малцина слабеят, но всички се включват.... ае я си намерете работа или хоби и се хранете човешки според потребностите си. няма лошо да се информирате и търсите по-здравословен начин на живот, но не в писмена форма, а на практика....
успех ви желая и здраве, защото то е важна препоставка за живеене, а не съществуване.
__________________
Yesterday is a History, Tomorrow is a Mystery,
Today is a Gift
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:48.