IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1511  
Стар 29th August 2009, 11:50
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Jaynee

За днес:
За закуска си направих кафенце и половин кофичка кисело мляко с малко гадно мюсли (абе много го мразя това мюсли...) Понеже ми беше много рано закуската, по-късно - портокал.
За обяд (ей сега ще си го изям) препечена филийка пълнозърнест хляб с извара и шопска салата.. може и айрян.
После към 3 една хубавичка тренировка.
За вечеря планирам салатка със 100 гр извара и другия портокал.

Утре пак махам плодовете и хляба. Гадните ядки мисля да ги оставя за сега в менюто обаче за към обяд с малко кисело мляко, да има енергия за трениране
Адски малко е тази храна. Ама адски, адски малко. А ако от утре планираш още да я намаляваш ...
Отговори с цитат
  #1512  
Стар 29th August 2009, 12:04
Аватара на blinblin
blinblin blinblin не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 865
По подразбиране

Така,днес съм на по-строг режим,заради вчера
Закуска-едно кисело мляко
към 11-една праскова
обяд към 1:30-пъстърва на грил+100 гр. къпини+3 малки домата+ малко сирене
следобедна закуска-10 бадема,1 праскова
1 чаша прясно мляко
вечеря-2 варени яйца,една купичка таратор
Какво мислите?Като количество май се получава тъкмо добре,нали?Отиде ми строгото по дяволите!
__________________
SC forever!!!
Отговори с цитат
  #1513  
Стар 29th August 2009, 12:10
Аватара на Jaynee
Jaynee Jaynee не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 604
По подразбиране

hatred, aма не съм гладна , когато си изям определената храна. Чувствам се преяла и точно това се опитвам да избегна ... Може да добавя още една филийка хлебче, защото го обожавам и примерно едно яйце във вечерната салата.
Отговори с цитат
  #1514  
Стар 29th August 2009, 12:11
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Jaynee, нали "Културата" е на Бро-Чвор? Пък и на мен не ми харесва вкуса. На "Герма" също. То кое ли е истинско кисело мляко?
Аз допускам издънки и май едва сега ги усетих, като давам отчет пред вас /съотвенто и пред себе си/. Преди просто не съм се усещала.
Това е още едно от многото неща, за които Ви благодаря!

Закуска: препечената филийка и фреш от грейпрут /не мога да ги ям като плод, лимона също/
Обяд: пилешко бутче и салата /доста/
Вечеря: ще се придържам към съвета да мина на кисело мляко и трици.
Мюслите нали са с разни плодове вътре?
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #1515  
Стар 29th August 2009, 12:16
Аватара на Jaynee
Jaynee Jaynee не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 604
По подразбиране

мауз, незнам дали е на Бор-Чвор, но на мен ми е гадно и няма вкус на кисело мляко... Иначе си права, никога не можем да знаем какво има в киселото мляко. Освен на баба домашното кисело мляко, аз лично се съмнявам във всяко. И затова повечето случаи дори не гледам и какво пише, по важното е да ми е вкусно млякото
Отговори с цитат
  #1516  
Стар 29th August 2009, 16:54
Аватара на Jaynee
Jaynee Jaynee не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 604
По подразбиране

Така ... много освиних нещата днес с това лееееко увеличаване на храната за деня. Идеята за пълнозърнест хляб беше добра само в началото .. От утре окончателно реших да го спра. Май от сутринта до сега изядох около 4-5 филийки .............. Не мога да спра с тоя пълнозърнст хляб Обожавам го! И си направих пастет от пуешко месо и подправки. Сега мисля само портокала да си изям и това да е. Уффф, много ми е гузно.
Отговори с цитат
  #1517  
Стар 29th August 2009, 19:30
Аватара на Daliqastro
Daliqastro Daliqastro не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 149
По подразбиране

Здравейте на всички Разглеждах форума и реших да пиша тук ( ама може да не му е тук мястото ).Та на диета съм аз от 6 дни закуска: 1 кафе , обяд: 2 яйца и домат , вечеря : 150 гр. пилешко на скара и 1 краставица ..... обачее между обяда и вечерята много огладнявам и ям многооо плодове и то различни . Дали това е грешка ? И какво ще кажете за сушените сливи (имам проблеми с редовното ходене до тоалетна ) четох че били доста калорични . И да добавя спорутвам редовно от 1 година и мускулите ми искат хранаааааааа
Отговори с цитат
  #1518  
Стар 29th August 2009, 21:03
Аватара на brownsuga
brownsuga brownsuga не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 42
По подразбиране

Daliqastro и аз преди време правех диети от рода на тази и единственото, което постигнах беше йо-йо ефект че и надебелях още повече. Да не говорим, че бях страшно отпаднала, нямах сили за нищо. Храната ти е страшно оскъдна, а и доколкото виждам се храниш 3 пъти на ден, което не е правилно, ако искаш да отслабнеш. Трябва да ядеш колкото се може по-често по малки порции, за да може метаболизма ти да е активен през цялото време. Здравословното (и разделното) хранене и спорта са най-добрия, най-трайния и разумен избор за отслабване, според мен. Това, което казвам е от личен опит. Сигурна съм, че сред момичетата тук има доста по-вещи от мен. Ще ги помоля да обяснят тия неща, макар че много се е говорило по тази тема, сигурна съм. Нищо лично, просто не искам и ти както мен да ставаш жертва на тия "бързи диети".
Отговори с цитат
  #1519  
Стар 29th August 2009, 21:11
Аватара на Daliqastro
Daliqastro Daliqastro не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 149
По подразбиране

Това за бързите диети го знам. Като бях на 16 и тежах 115 кг. бях само на такива диети и си развалих метаболизма...червата ми станаха адски лениви. От тогава минаха 3-4 години през които карах само на спорт ама сега нещо забих на едно място и ми се щеше малко начален тласък (същелявам че е извън темата на дневника )
Отговори с цитат
  #1520  
Стар 29th August 2009, 23:22
maika maika не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 129
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kokodidi
мауз на диета съм /на много диети/ от 04.05.2009 и оттогава свалих 21 кг.
работата ми не само че е на бюро но и като се прибера продължавам пак на бюро
не тренирам
никакъв фитнес
последното ти меню което прочетох е с доста малко храна според мен
качествена но малко
хапвай повече плодове и ограничи зеленчуците

давам ти примерно меню:
закуска: кофичка кисело мляко
обяд: направи си омлет без мляко със зеленчуци /лук, домат, чушка/
следобяд: праскови или круши
вечеря: отново плодове докато се заситиш

и още едно
закуска: плод /най добре един грейпфрут/
обяд: хапни месо примерно пилешко със салатка /приготви си го от вкъщи предния ден/
вечеря: кисело мляко /можеш да сложиш овесени ядки или пълнозърнеста закуска 40-50 грама/
Ама какви плодове вместо зеленчуци препоръчваш на диабетно болна. Прости захари - инсулин - дебелеене. Въглехидрати вечер, ужас. Всичко което си казала във второто меню става, но в облатен ред - вечерята на мястото на закуската, пък обеда на мястото на вечерята, под сутрин или следобед
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:48.