IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1571  
Стар 2nd September 2009, 21:18
Аватара на Charlotte
Charlotte Charlotte не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 514
По подразбиране

Аз сама съм си виновна за това тегло-бях 70 и се чувствах прекрасно,все пак има доста едри кости...вярно е,че идеалното за мен е 65кг и затова сега ще се мъча да го постигна.Но от доста стрес в училище и на други места се тъпках като невидяла,после престой при бабите...и резултата 15 кг за 3 месеца.
Иначе в семейството ми всички са с добро тегло-баща ми аде ужасно много,но е мъж и му личи в пъти по-бавно,а и той ходи да тича,вдига тежести...изобщо се тренира...но ние с майка ми най- много страдаме.Брат ми обича да яде боклуци и филии и тостери...манджи почти не кусва..обаче има доста добро телосложение,допреди 1-2 години си беше направо кльощав...незнам защо.Иначе и да говоря с баща ми и да не говоря-случвало се е доста пъти преди...затова...резултатът ще е един и същ-той не може да спре да яде.Поне го карам да ми купува това което искам.
Отговори с цитат
  #1572  
Стар 2nd September 2009, 21:23
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Да, но баща ти тренира - нормално е да яде много. Ти тренираш ли? За брат ти няма какво да говорим, явно е с бърз метаболизъм. Ти явно не си.
Ударихме го на критика, извинявай, но наистина трябва и ти да си помогнеш, а и вашите да те подкрепят!
Отговори с цитат
  #1573  
Стар 2nd September 2009, 21:28
Аватара на Charlotte
Charlotte Charlotte не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 514
По подразбиране

По принцип тренирам бокс,но 2 години не съм ходила.Фитнес ходя,обаче засега още не съм го почнала тренировките-правя упражнения вкъщи(коремни преси,упражнения с гирички,клекове и т.н.)Утре смятам да карам колелото(беше развалено)
Знам това,уж и те го знаят...но вече незнам какво да направя.
Отговори с цитат
  #1574  
Стар 3rd September 2009, 06:53
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Charlotte
По принцип тренирам бокс,но 2 години не съм ходила.Фитнес ходя,обаче засега още не съм го почнала тренировките-...
Аз вече не намирам проблем в тях, а в теб!
1. Тренировки в къщи от този тип могат да доведат само до още напълняване - успокояваш се, че спортуваш, а всъщност не правиш нищо.
2. Тренировки преди 2 години и от утре.... няма да ги коментирам
3. Сладкишите никой не ти ги бута в устата И аз за моите мъже правя сладкиши, готвя с ориз и картофи, но не ям (понякога облизвам ножа, като отрежа парче торта :P признавам си )

Планирай си храната от сутринта. Знай точно в кой момент какво ще ядеш и се придържай стриктно към този план! Пий много вода, не се задържай много в къщи, а ходи по паркове, по магазини, по разходки (ако не спортуваш)!!!
Отговори с цитат
  #1575  
Стар 3rd September 2009, 08:13
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Charlotte, с риск да прозвуча грубо, това твоето ми звучи на много извинения и малко работа по същество. Всичко си зависи от теб. Независимо каква храна се консумира у вас, винаги можеш да намираш здравословните алтернативи. Въпрос на мотивация и воля.

Аз през ден готвя на мъжа ми крем карамел, палачинки с шоколад, кексове, във фризера винаги има сладолед, в хладилника - течен шоколад и сметана, най-редовно му правя печени картофи с пушени сирена и сметана и мога а ти кажа, че нито веднъж не съм хапвала нито хапчица от тези неща. Самодисциплина и толкова.

Спортната дейност няма да я коментирам просто. За сега е само на думи, в спомените, в плановете ...
Отговори с цитат
  #1576  
Стар 3rd September 2009, 09:44
Аватара на kokodidi
kokodidi kokodidi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 1 107
По подразбиране

Аз бях писала в един мой пост още в темата с новорегистрираните че никой не е длъжен да се съобразява какво яде само защото ние сме на диета
защо е необходимо да тормозим и останалите поради факта че сме се отнесли несериозно към начина си на хранене и живот и сме допуснали да имаме излишни килограми /говоря за себе си и всички с кг за сваляне/
Да наистина Charlotte не може сама да си купува храната тъй като все още не е самостоятелна но отказвам да повярвам че родителите ти с пренебрежение биха се обърнали към проблемите на детето си с наднормени килограми и ще са по съгласни да те тъпчат само със сандвичи и шоколад
Отговори с цитат
  #1577  
Стар 3rd September 2009, 10:28
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Hatred, май за втори път пиша колко ти се възхищавам на волята.
Готвенето у дома е проблем и за мен. По лъжичка, уж да опитам как е на сол...примерно...

Момичета какво да правя като вечер много ми се гризе нещо...снощи ометох един морков. То не е толкова глад колкото нещо в мозъка ми само за това мисли...да дъвча..нещо.
Има ли подобен проблем при някоя от вас?
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #1578  
Стар 3rd September 2009, 10:41
Аватара на Charlotte
Charlotte Charlotte не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 514
По подразбиране

Аз не съм казала,че ям от тези неща.Въобще не съм ги и опитала даже.Само от един сладкиш хапнах хапка и я изплюх.Те ми купуват храна каквато искам,но постоянно си имаме боклуците у нас,с които се изхранват баща ми и брат ми.За спортуването-не ходя на бокс,тъй като мястото където тренирах го няма,иначе този спорт е нещо като семеен у нас.Затова от 2 години ходя на фитнес и всичко си беше наред,докато май месец просто нямах време да ходя въобще-училище и курсове до 9 часа през нощта...после да спя или да ходя на фитнес.И така надебелях.Сега пак ще тръгна,обаче имаме прекалено много разходи в семейството и сама си събирам парите за картата.Затова ще отида за първи път от април в неделя.Иначе се разхождам много,обикалям като луда и се старая дори пеша да се прибирам.
Отговори с цитат
  #1579  
Стар 3rd September 2009, 10:42
Аватара на Jaynee
Jaynee Jaynee не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 604
По подразбиране

мауз, на мен това ми беше голям проблем. Даже много .. Аз така бях свикнала. Вечер в леглото, докато гледам филм или пред компютъра постоянно гризках .. пуканки, семки, ядки някакви, чипсчета, сладоледче, все неща, които не трябва, особено вечер.
После като започнах диетата ми беше много трудно точно заради липсата на храна след 6 и особено гризането на разни глупости. То вече беше навик.
Първите няколко дни ядях по-малко кисело мляко, след това заместих с вода. Така, че вечер ставаше едно безумно наливане с вода. Имаше вечери , в които съм изпивала по литър ... И така се отучих от този гаден навик. Сега вече нямам нужда да хапвам нещичко вечер, а когато имам - водичка
Отговори с цитат
  #1580  
Стар 3rd September 2009, 10:46
Аватара на kokodidi
kokodidi kokodidi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 1 107
По подразбиране

Charlotte щом ти купуват каквото искаш да хапваш какво толкова те притеснява
щом не хапваш от нещата с които те се хранят - също не виждам какво те притеснява
така наречените от теб боклуци с които си угаждат баща ти и брат ти - пак казвам те не са длъжни да се съобразяват с твоята диета
може би когато видят положителната промяна в теб след спазване на диета и здравословен режим на хранене те сами ще се откажат от сладкишите и сандвичите
но до тогава проявявай търпение към тях както те към теб
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:24.