IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 11th April 2005, 16:08
nadin
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Помогнете ми в избора на домашен уред!

Моля пишете на кирилица.Моля пишете на кирилица.Моля за помощ! Реших да си купя уред за домашен фитнес, но не мога да избера между велоергометър, крос-тренажор, гребен тренажор и бягаща пътечка. Имам да свалям 5-10 кг. и то основно от бедрата и ханша. Старая се да прилагам разделно хранене, а градът е малък и няма фитнес зала, която да посещавам. Алтернативата ми е да спортувам сама у дома, въпросът обаче опира до правилния избор на спортния уред. Чувала съм, че аеробното натоварване сутрин гори най-много калории и топи мазнинките, затова не мога лесно да избера кой от посочените уреди ще е най-полезен за моите проблемни зони.
Помогнете ми с компетентен съвет! Предварително благодаря!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 11th April 2005, 16:13
Rampage Rampage не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2005
Мнения: 206
По подразбиране

Аз гласувам за крос-тренажора, защото изгаря най-много калории за единица време. Само не знам дали тоя гребен тренажор не е по-добър, защото дори не знам какво представлява.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 12th April 2005, 07:46
nadin
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.Гребния тренажор, както личи от името му, имитира всички движения от гребането. Чрез него се развиват всички мускулни групи - рамене, гръб, корем, крака... Това, което ме притеснява при него е, да не стана като батко Арни в раменете.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 17th April 2005, 10:30
riddicko riddicko не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2004
Мнения: 71
По подразбиране Велоергометър

Велоергометърът е идеалният начин за подобряване дишането, на снабдяването на кръвта с кислород и работа на сърцето. Редовното и добре програмирано въртене на педалите на място намалява кръвното налягане и пулса, увеличава обема на белите дробове и стимулира изгарянето на мазнините и особено в кръстната област и ханша. При тренировката с велоергометър се натоварват най-вече мускулите на седалището, краката и прасците.
__________________
всички тайни за фитнеса и отслабването www.tonusa.hit.bg ; e-mail: tonusa@gmail.com
Отговори с цитат
  #5  
Стар 17th April 2005, 10:31
riddicko riddicko не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2004
Мнения: 71
По подразбиране Крос тренажорите

Крос тренажорите съчетават движенията на бягаща пътека, велоергометър, степер и ски-бягане в едно. Неговата революционно нова елептична система на движение предпазва ставите от допълнително натоварване и създава усещането за лекота и удоволствие при тренировките. В същото време липсата на седалка, каквато например имат всички модели велоергометри, осигурява комплексно натоварване на цялото тяло: мускулите на седалището, краката и прасците, както и на горната част от тялото: мускулите на ръцете, гърдите и гърба.
__________________
всички тайни за фитнеса и отслабването www.tonusa.hit.bg ; e-mail: tonusa@gmail.com
Отговори с цитат
  #6  
Стар 14th January 2006, 12:13
AlCapone AlCapone не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2005
Мнения: 34
По подразбиране :)

От Посочените Уреди Съм За Гребен Тренажор. Но Лично Аз Бих Си Зел Някои Универсален Гладиатор
__________________
Капката Дълбае Камъка Не Със Сила, А С Постоянство !!!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 14th January 2006, 18:48
Аватара на konstantin
konstantin konstantin не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 42
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nadin
Гребния тренажор, както личи от името му, имитира всички движения от гребането. Чрез него се развиват всички мускулни групи - рамене, гръб, корем, крака... Това, което ме притеснява при него е, да не стана като батко Арни в раменете.
де да беше така лесно.....
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Помогнетемиизборанадомашенуред
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:26.