IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 18th February 2006, 22:13
irish_girl irish_girl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 5
По подразбиране някой знае ли ?

Може ли някой да ми даде съвет по колко време е добре са се правят упражненията вкъщи за да се постигне някакъв ефект?
Благодаря предварително !
Отговори с цитат
  #2  
Стар 19th February 2006, 09:15
Vlaho Vlaho не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: София
Мнения: 204
Изпратете съобщение чрез ICQ до Vlaho
По подразбиране

Ами след това което си написала никой не може да ти отговори, напиши какво целиш, какви упражнения правиш, какъв ефект търсиш, дай малко инфо за теб и т.н.. Що се отнася все пак до време, аз смятам че това си е индивидуално за всеки, просто това че на един примерно 1 час му е достатъчно, не значи, че и на теб ще ти е.
__________________
Какво значение има времето, важното е да стане както ти харесва.
ОВК проектиране
Отговори с цитат
  #3  
Стар 19th February 2006, 10:40
irish_girl irish_girl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 5
По подразбиране

Искам да се стегна малко, да намаля мазнините по корема и да стегна дупето. Не си падам по фитнес залите и смятам че добри резултати могат да се постигнат и вкъщи. Може ли някой да ми даде съвет колко време на ден е достатъчно?
Благодаря предварително !
Отговори с цитат
  #4  
Стар 19th February 2006, 11:08
Brown`Sugar Brown`Sugar не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: някъде из нета
Мнения: 84
По подразбиране

извиняваи че пиша в твочта тема,но и аз искам да попитам.тренирам по 5 пъти седмично по 45 минути корем,дупе,крака и гъвкаводт.достатъчно ли е?тежа 48 кг 157см
Отговори с цитат
  #5  
Стар 19th February 2006, 17:30
Аватара на Klio
Klio Klio не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 95
По подразбиране

Здравей, irish_girl

Ще посигнеш много по-добре резултати ако комбинираш упражненията с подходящ хранителен режим. Така най-лесно ще се прибориш с мазнините по корема и на местата,които искаш. Дори и да имаш силни коремни мускули, то те няма да си личат под слой мазнинка.
По-добре тренирай тялото като цяло, а не само определени части. тялото изглежда много по-добре. Питаш по колко време се правят упражнения - зависи от упражненията най-вече.

И аз като теб тренирам вкъщи. За стягане на корема, бедра, дупе (особено за корема) има много добри пилатес упражнения. Аз лично имам 30 мин. филмчета с пилатес за корем и бедра и съм адски доволна. Трябва просто постоянство и да ги правиш поне няколко пъти в седмицата. След пилатес( 2-3 пъти) правя седмично по 25-30 мин. интервално кардио у дома. Само пилатес филмчетата са малко според мен.
Правя и едни други упражнения у дома (2-3 дни в седмицата) + интервално кардио. Тези упражнения можеш да ги видиш тук:
http://spidersport.com/home-workout.php
Много са хубави, а и има там упражнения за всички мускули и адски помагат - от тях адски ми се стегнаха ръцете и гърдите най-вече.
Успех!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 21st February 2006, 10:56
irish_girl irish_girl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 5
По подразбиране

много ти благодаря
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: някойзнаели
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:42.