IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 22nd February 2006, 18:34
theodora theodora не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1
По подразбиране

И аз бях в подобно положение с гипсов ботуш миналия месец, безумно притеснена да не изгубя релефа, амбицирана да не изпусна ски сезона и много се натягах. Дори да е било излишно не съжалявам, защото тренировките помагат да не се сдухваш. Щом не можеш да стъпваш опитай да разтягаш ластик с бедро /странично и напред/. Намери си пясъчни гирички за крака - по принцип се връзват на глезена, но ако при теб не може опитай да ги вържеш над коляното - и прави всякакви махове каквито с сетиш. Измисли си някакви изометрични упражнения /съкращаване и разпускане на бедрото без да извършва работа/. Някои видове коремни преси частично натоварват и бедрата.

За ръце, гърди и гръб нямаш проблем - лицеви опори (при теб от колена), пружини се намират евтино, с гиричките може да правиш хиляда неща. Малко са ти леки, ама ше правиш по-дълги серии. Ето, избери си упражнения за седеж и легнало положение:
http://www.bodybuilding.com/fun/exer...ell&Isolation=

Успех и бързо възстановяване
Отговори с цитат
  #12  
Стар 23rd February 2006, 12:21
niki09 niki09 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: Варна
Мнения: 13
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от theodora
Дори да е било излишно не съжалявам, защото тренировките помагат да не се сдухваш.
8)

Страшно много ти благодаря за подкрепата!!
За това с пясъчните гирички не бях се сетила. Мисля, че много ще ми помогнат!
__________________
ентусиастка
Отговори с цитат
  #13  
Стар 27th February 2006, 13:37
mairo mairo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2005
Град: Australia
Мнения: 1 025
Изпратете съобщение чрез MSN до mairo Изпратете съобщение чрез Yahoo до mairo
По подразбиране

xх пък ти за какви трениривки мислиш, патериците щете натоварват достатъчно повярваими; Аз педи 2 седмици "слязош от тях", та и аз си мислех същото::: ще тренирам нищо неможе да ме спре, ама тея патерици направо така ме тренираха

А и сега по сериозно, ти по добре да си дадеш малко почивка щото хyбаво е силитети да отиват за по бързото възтановяване на крака, а за мyсколите винаги ще има време!!!

А и да ви разкажа защо аз бях с патерици, направо е за невярване!!
Така де преди 7 седмици бях в една дискотека, бях пиийнал леко/ама то това нямаше нищо общо/ та една леко пълничка девойка на доста високи и тънки токчета взе че ме настъпа еитака съвсем случайно/нали знайте дискотека , тъмно, навалица/ Та тя така ме настъпа че токчето и проби маратонката ми; Тя беше бая засилена и в първият момент дори не разбра че мее настъпила и си продължи, ама нали токчето и беше заседнало в обувката ми/ а и в част от ходилото ми/ ми повлече крака, та на всичкото това отгоре мu усъка и глезенът.........

Никога, ама никога небих си помислил че нещо такова може да ми се случи/то и на филм несум го виждал/;

Та така, последните 4- 5 седмици на патерици)), истарвах лятото
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: счупихкраккаквомогадаправя
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:34.