IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 22nd February 2006, 11:53
v.vidinova v.vidinova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 6
По подразбиране Моля за съвет

Купих си кростренажор, смятате ли че мога до отслабна само ако го използвам него без други упражнения, естествено ще се опитам да спазвам НВД.
Тежа 55кг., висока съм 165см, 29г.
След три месеза ще се омъжвам и искам да изглеждам нормална ,а не като сега закръглена.Килограмите не са много , но имам много леки кости и затова са ми много.
__________________
Напоследък в аптеките има продукт за отслабване "зелевата супа". Моля ако някой го е използвал да сподели своето мнение.
Благодаря Ви предварително!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 22nd February 2006, 12:26
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Всичко зависи от волята ти. Кростренажора сам по себе си нищо няма да направи. Има голяма разлика между 15 мин и 45 мин на него. И още по-голяма ако 2 пъти дневно го ползваш.

Както и можеш да увеличиш много натоварванията в обикновенния живот - най-малкото от ходенето пеша. Разбира се подходящата диета е задължителна също.

Но отговора на въпроса ти е - да, може да добиеш добра форма. 3 месеца не са малко. Стига да не ги прахосаш в отбиване на номера.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Молязасъвет
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:21.