IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 23rd August 2004, 18:45
Булка Булка не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2004
Град: Пловдив
Мнения: 9
По подразбиране Степер?

Имам степер в къщи и тренирам всеки ден до скапване,но не мисля,че това е правилно,моля ако някой знае как и по колко се комбинират сериите нека каже!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 23rd October 2004, 21:12
Ина
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Re: Степер?

Цитирай:
Първоначално написано от Булка
Имам степер в къщи и тренирам всеки ден до скапване,но не мисля,че това е правилно,моля ако някой знае как и по колко се комбинират сериите нека каже!
Тренировките "до скапване" не са препоръчителни. Направих същата грешка, когато си купих степер и в резултат получих страшни болки в коленете. Сега тренирам 4 пъти седмично по 30 мин. и се чувствам значително по-добре. Започвам с 5 мин. бавно ходене за загряване, следват 20 мин. с максимална интензивност и още 5 с по-бавно темпо за финал.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 16th February 2005, 16:44
лилка
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране за степера

Кажете ми какво точно представлява степера?И къде мога да си купя?
Отговори с цитат
  #4  
Стар 3rd March 2005, 17:27
Ина
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Степер

Моля пишете на кирилица.
Степерът е уред за кардиотренировка, който помага за стягане на мускулите на бедрата и седалището. Имитира изкачване на стълби. Има степери с ръкохватки и министепери, които нямат място за хващане на ръцете и са много компактни. Продават се на много места - Метро, спортните магазини.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 6th March 2006, 00:01
Evi4ka Evi4ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: софия в едно село с трамвай
Мнения: 310
По подразбиране

ама не пускай краката до долу прави съвсем леки движения и много бързи така не нетоварваш толкова колената и има по голям ефект
Отговори с цитат
  #6  
Стар 6th March 2006, 09:41
Cleopatra Cleopatra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 334
По подразбиране

и го съчетавай с други упражнения, например прави някаква програма за крака и накрая 20-30 мин степер
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Степер
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:43.