IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #131  
Стар 24th September 2011, 09:02
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Ама той всичко прави Емилчо бееее!Много голям специалист е-уши реже,носове прави,силикон слага,бръчки маха....Брей!Няма да се учудя и ако започне глави да реже и да ги подменя....Цена-както му дойде!Ако блъскаш на скъпо му мисли.Сега и промоции има,ако дадеш да те снима прави отстъпка.Бе,боклука ти с боклук!Няма ли кой да ти взриви мазето и теб самия?!Написах му на мейла,че е ЗАДНИК,върна ми го като непрочетено писмо.Смятай!Докато съм жива ще говоря за този некадърник,който трябва да работи в свинеферма и да коли прасета,а не да оперира хора!
Отговори с цитат
  #132  
Стар 26th September 2011, 10:08
etaniel etaniel не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Sofia
Мнения: 113
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Tytik Виж мнението
Ехоооо,да няма да му взимаш занаята на Джамбазов,че питаш такива неща?!За теб е важен резултата!Ами да чупи ти носа и след това от задоволство пие един малък Джак и пафка цигарка ти докато спиш....Сега разбирам защо си избрала Емил Георгиев.Съвсем не си запозната с темата.Въпросите са ти хаотични и на моменти се повтарят.Най-съществените въпроси,които трябва да те вълнуват ги няма....Взимай се в ръце и прочети малко!Не се хвърляй на сляпо,че ще плачеш после!
Айде пак на хапливия език на Тytik, не искам да му взимам нищо на Джамби, няма как нали се сещаш, а въпросите ми са хаотични, щото май е нормално, чета доста тук, ама виждам само едно и също....кои са най-важните неща, които трябва да ме интересуват според теб? ТЕзи, които ме интересуват мен са:

1. Дали ОП ще мине ОК без усложнения?
2. За колко време ще се възстановя (щото имам дете да се грижа)
3. Какъв ще е резултатът (което не може да ми гарантира никой, само ГОспод)

Кажете ми освен по-ниската цена, защо да избирам Джамбазов? По принцип съм склонна да отида при него, просто искам да знам наистина предимствата (тези, които ри друг не могат да се постигнат)
Отговори с цитат
  #133  
Стар 26th September 2011, 10:38
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Ама кой ти е казал да избираш Доцент Джамбазов?!Емилчо е твоят хирург-заслужаваш го!!!Хайде,бъди щастлива!!!
Отговори с цитат
  #134  
Стар 26th September 2011, 11:01
Аватара на Дили
Дили Дили не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 119
По подразбиране

Ужас'т! Кой е казал,че има някакви'' написани''предимства,всеки сам за себе си избира дали има или няма предимство от лекар до лекар.Голям цирк!

Последно редактирано от Дили : 26th September 2011 на 15:03
Отговори с цитат
  #135  
Стар 26th September 2011, 14:57
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от etaniel Виж мнението
Айде пак на хапливия език на Тytik, не искам да му взимам нищо на Джамби, няма как нали се сещаш, а въпросите ми са хаотични, щото май е нормално, чета доста тук, ама виждам само едно и също....кои са най-важните неща, които трябва да ме интересуват според теб? ТЕзи, които ме интересуват мен са:

1. Дали ОП ще мине ОК без усложнения?
2. За колко време ще се възстановя (щото имам дете да се грижа)
3. Какъв ще е резултатът (което не може да ми гарантира никой, само ГОспод)

Кажете ми освен по-ниската цена, защо да избирам Джамбазов? По принцип съм склонна да отида при него, просто искам да знам наистина предимствата (тези, които ри друг не могат да се постигнат)
Отговарям ти на въпросите и се надявам наистина да помислиш с главата си !

1. Дали ОП ще мине ОК без усложнения?- От медицинска гледна точка шансовете за усложнения има но не са чак толкова големи , но все пак има !

2. За колко време ще се възстановя (щото имам дете да се грижа)- Няма да можеш да го вдигаш поне месец и ще трябва да се пазиш да не те удари без да иска !Колкото за подутините и синките при мен траяха няколко месеца и от тогава са ми останали тъмни сенки под очите ! Явно че оперира доста грубо !

3. Какъв ще е резултатът (което не може да ми гарантира никой, само ГОспод) - Шансовете за незадоволителен резултат са поне 80% , помисли си дали искаш да поемеш такъв риск!

Колкото за Джамбазов , не съм оперирана от него , но гледайки резултатите които постига е може би най добрия в Бг ! До сега съм чула само за един недоволен негов пациент, не напразно списъка от чакащи при него е пълен !
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #136  
Стар 26th September 2011, 19:56
Аватара на JEIDI
JEIDI JEIDI не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: PLOVDIV
Мнения: 126
По подразбиране

хаиде и аз на всяка тенджера капак,не разбрахте ли,че качествената стока или хора не се нуждаят от реклама,видели ли сте Джамбо някъде да се саморекламира?а тия Емил Г,Николай Г,Евстатиев,Енчев, се оляха,кога им остава време да работят незнам,все пак всеки сам решева,няма гаранция и при най добрият стават грешки
Отговори с цитат
  #137  
Стар 27th September 2011, 11:28
simphony simphony не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 64
Wink

[QUOTE=etaniel;755411]...

1. Дали ОП ще мине ОК без усложнения? да - много е вероятно да мине без усложнения, при мен беше така.

2. За колко време ще се възстановя (щото имам дете да се грижа) -някъде около един месец - предполагам, аз след месец забравих че съм се оперирала;

3. Какъв ще е резултатът (което не може да ми гарантира никой, само ГОспод) - говори с Емил Георгиев какво искаш и най-вероятно ще стане, аз му вярвам.
От първия момент в който се видях и се харесах - малко подпухнало носленце , но каква промяна само - извинявай - този резултат го нямаше при мои познати от други места.


и да знаеш - никой не може да бъде толкова черен колкото го изкарват тези тук
Отговори с цитат
  #138  
Стар 27th September 2011, 12:28
etaniel etaniel не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Sofia
Мнения: 113
По подразбиране

simphony, сигурна съм, че никой не може да е токова черен, колкото го изкарват тук и за това не мога да разбера тия проценти откъде ги сметнахте 80/20, 95/5, кви са тия статистики, кво е това чудо...
Джамбазов прави ринопластика само 2 дни в седмицата - вторник и събота! През другото време прави хиляда други операции, освен това е изп. директор на УМБАЛ-а, много ясно, че операциите му ще са за след 5 месеца! Той не е специализиран пластичен хирург, това не му е основната дейност....Пловдив, 2 дни престой в болница...март месец евентуална операция...ехееее...да е жив и здрав и много се радвам за момичетата, които са били при него, ама всички ние дето искаме да се оперираме и сме от София и работим и имаме деца, ще потърсим друг начин....аз чакам да се включат доволните оперирани при Е. Георгиев, тъй като от нито една недоволна не видях снимки преди/след....благодаря на всички! Прекратявам участието си за сега, ще пиша след ОП за резутати.....Успех на всички!
Отговори с цитат
  #139  
Стар 27th September 2011, 17:52
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от etaniel Виж мнението
...ще пиша след ОП за резутати.....Успех на всички!

Oooo сигурна съм че ще пишеш след операцията , даже ще питаш при кого да се оперираш повторно
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #140  
Стар 27th September 2011, 19:44
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Oooo сигурна съм че ще пишеш след операцията , даже ще питаш при кого да се оперираш повторно
И аз,и аз.....Убедена съм в това!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КорекциянаносклиникаНефертити
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:34.