IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #331  
Стар 27th September 2011, 14:29
Аватара на Josefinka
Josefinka Josefinka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 185
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Може и да може ,ама я си помисли варианта когато имаш някакъв здравословен проблем който не позволява операция ... и в такъв случай как да ти я насрочи ???
И това го мислих Susan за това ще му пиша на имейла макар че нямам никакви болести може да има нещо специфично което да го интересува. Ако пита за диабет и алергии както пише JEIDI аз нямам нищо такова. Даже имам изследвания правени точно за една евентуална операция тук в Италия и всичко е ок, но тук ще ми оправят само проблема с дишането а ако искам и нов нос трябва да платя и струва много. Така че реших при Джамбазов две в едно.

Още утре ще му изпратя майл със снимки, надявам се да го погледне.
Искам само да кажа че аз веднъж се обаждах да питам за информация и ми отговори една меко казано невъзпитана, арогатна жена която бързаше да затвори и не разбрах нищо от това което ми обясни. Стана ми много тъжно че има такова отношение в България. Бях много ядосана като Tytic когато се е обаждала.

Последно редактирано от Josefinka : 27th September 2011 на 14:39
  #332  
Стар 27th September 2011, 14:52
Аватара на JEIDI
JEIDI JEIDI не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: PLOVDIV
Мнения: 126
По подразбиране re

Josefinka,не разбрах само в Италия безплатно ли ще те оперират,не дишаш добре ли,тази операция покрива ли се от сегуридат социала,тука така му викат незнам при вас как е
  #333  
Стар 27th September 2011, 14:58
Аватара на Дили
Дили Дили не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 119
По подразбиране

Тази жена явно е на приливи и на отливи,не че е била безкрайно любезна с мен,но имах късмета,явно,да не злобее по телефона.Иначе на живо,в Синумед,докато чаках за консултацията,малеее,така смъмри един мъж,който беше дошъл със сина си,че направо мен ме хвана срам,честно.Идеше ми да потъна в земята.Не е правилно така да се отнася,определено.Това е нашата държавица.....несравнима.
  #334  
Стар 27th September 2011, 15:50
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Josefinka Виж мнението
И това го мислих Susan за това ще му пиша на имейла макар че нямам никакви болести може да има нещо специфично което да го интересува. Ако пита за диабет и алергии както пише JEIDI аз нямам нищо такова. Даже имам изследвания правени точно за една евентуална операция тук в Италия и всичко е ок, но тук ще ми оправят само проблема с дишането а ако искам и нов нос трябва да платя и струва много. Така че реших при Джамбазов две в едно.

Още утре ще му изпратя майл със снимки, надявам се да го погледне.
Искам само да кажа че аз веднъж се обаждах да питам за информация и ми отговори една меко казано невъзпитана, арогатна жена която бързаше да затвори и не разбрах нищо от това което ми обясни. Стана ми много тъжно че има такова отношение в България. Бях много ядосана като Tytic когато се е обаждала.
Спокойно!Тази жена е много мила като цяло.Обаче от време на време,работата и идва в повече и така се сопка и стряска по телефона.С нея съм говорила много пъти и трябва да ви кажа,че всеки път интонацията и беше различна.Аз и свикнах и даже се забавлявах с това.Всеки път преди да звънна с моя приятел се шегувахме и правихме залози в какво настроение ще е тя.Оооо, в началото така и бях ядосана,че ми идваше да я оскубя хахахахаха.......
  #335  
Стар 27th September 2011, 20:05
Аватара на aleina84
aleina84 aleina84 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 54
По подразбиране

Здравейте,и аз да се запиша в темата-Имам час за консултация при доц.Джамбазов на 4.10. от 21 ч. Реших и аз да се оперирам при него,нямам търпение,но всъщност ми е доста притеснено.
  #336  
Стар 27th September 2011, 21:45
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aleina84 Виж мнението
Здравейте,и аз да се запиша в темата-Имам час за консултация при доц.Джамбазов на 4.10. от 21 ч. Реших и аз да се оперирам при него,нямам търпение,но всъщност ми е доста притеснено.
Браво!Честито-споделям радостта ти!Ако имаш някакви въпроси винаги можеш да ме питаш.Аз съм оперирана преди 15 дни
  #337  
Стар 28th September 2011, 09:43
Аватара на aleina84
aleina84 aleina84 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 54
По подразбиране

Благодаря tytik за подкрепата,Честито ново носле пожелавам ти да имаш само хубави моменти с него и много да те радва.Искам да попитам,дали трябва да нося снимка,когато отида на консултация,а доц.правили снимка на място и дали е възможно да ми покаже,как бих изглеждала след операцията.
  #338  
Стар 28th September 2011, 10:36
Аватара на Дили
Дили Дили не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 119
По подразбиране

Добре дошла,Алейна84!Като пресен спомен от 2-та ми консултация,доцентът ме попита дали ме е снимал предния път,но ставаше въпрос за рентгенова снимкаНосех със себе си фотошопни снимки и рентгенова,веднага ми взе от ръцете рентгеновата първо.До колкото си спомням,другите бяха споменали,че ако нямаш фотошоп,той ще рисува по твоя снимка-оригинал и пак ще може да ти даде някаква представа за нослето.И тук е момента да ти кажа,че ако желаеш можеш да ми пратиш на лични няколко твои снимки,за да ти направя фотошоп.Предварително да знаеш-зад теб трябва да е възможно най-изчистен фона,едноцветен,напр.,ако нямаш от фото,на едноцветни тапети,плочки и т.н.сещаш се и да е в близък план снимката Просто така ще изглежда реален фотошопа,иначе е възможно леко размазване в др.случай,но пак става.
  #339  
Стар 28th September 2011, 10:40
Аватара на Дили
Дили Дили не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 119
По подразбиране

Ти си носи снимката-оригинал,фотошоп,а рентгенова той може да ти направи,а ако имаш и такава,също му я занеси.
  #340  
Стар 28th September 2011, 12:13
Аватара на Josefinka
Josefinka Josefinka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 185
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от JEIDI Виж мнението
Josefinka,не разбрах само в Италия безплатно ли ще те оперират,не дишаш добре ли,тази операция покрива ли се от сегуридат социала,тука така му викат незнам при вас как е
Тук в Италия щяха да ме оперират абсолютно безплатно но щяха да ми оправят само счупената преграда, а ако искам да променя и формата на носа ми казаха че трябва да отида на хирург специалист уши нос гърло, който прави и естетични операции и ще трябва да заплатя в този случай. Бях направила запитване в клиниката на Палаоро и той ми обяви сумата от 4000 евро която не мога да си позволя. Така че реших че Джабмазов е моят хирург. Иначе дишането не ми е толкова затруднено колкото ме дразни кривият ми нос сега. Пуста суета.

Последно редактирано от Josefinka : 28th September 2011 на 12:15
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:05.