IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 13th January 2010, 18:47
gynecomastia gynecomastia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 30
По подразбиране Приготвяне на мехлеми, мазила и кремове

Искам да науча повече за приготвянето на мехлеми, мазила, кремове. Интересува ме теорията и технологията. Какви вещества се използват за основа, как действат... Знам, че има мастно разтворими и водно разтворими активни съставки съставки. Има ли някаква книга по темата или сайт с такава информация ? Помагайте!
__________________
Гинекомастия - причини, лечение и информация. Споделеният опит и знания на един мъж с женски гърди.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 16th January 2010, 11:35
fanita fanita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2009
Град: България
Мнения: 18
По подразбиране

Има един начин да ги научиш всичките - хващаш се и изкарваш един колеж, специалност "помощник-фармацевт". Ако държиш да знаеш още повече, записваш направо Фармация в някой медицински факултет.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 22nd January 2010, 12:27
gynecomastia gynecomastia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от fanita
Има един начин да ги научиш всичките - хващаш се и изкарваш един колеж, специалност "помощник-фармацевт". Ако държиш да знаеш още повече, записваш направо Фармация в някой медицински факултет.
Много остроумно, не се бях сетил
__________________
Гинекомастия - причини, лечение и информация. Споделеният опит и знания на един мъж с женски гърди.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Приготвяненамехлемимазилакремове
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:48.