IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 10th July 2008, 20:49
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от doll
Мерси много Нелинка....
Дол ти къде ще ходиш?
Отговори с цитат
  #22  
Стар 10th July 2008, 21:17
dazzling_girl dazzling_girl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 1 147
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от doll
Благодаря за клипчетата,аз също постоянно се ровя в интернет ама Monique е права...За това попитах ако някой знае...
Аз не знаех,че искаш за работа А такива четки,каквито сте си купили,как ги познавате коя каква е?В смисъл нали те си имат имена и в клипчетата в нета също.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 11th July 2008, 07:49
Аватара на Nelina_02
Nelina_02 Nelina_02 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 2 260
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dazzling_girl
А такива четки,каквито сте си купили,как ги познавате коя каква е?
В смисъл нали те си имат имена и в клипчетата в нета също.
Имената, като си ги преведеш от англ. и си готова.
Аз лично ги познавам по формата на самата четка, големите са за руж, пудра и фон дьо тен,
има една във формата на ветрило, тя също.
Двойната с гребенчето е за оформяне на вежди и една малка плоска за да ги очертаваш.
Оставащите са за нанасяне на сенки и червила.
Ако съм пропустала някоя, моля добавете инфо.
Няма ли в google или youtube нагледно инфо, за да видиш, коя за какво е.
Порови се, сигурна съм, че ще намериш.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 11th July 2008, 17:34
dazzling_girl dazzling_girl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 1 147
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nelina_02
Цитирай:
Първоначално написано от dazzling_girl
А такива четки,каквито сте си купили,как ги познавате коя каква е?
В смисъл нали те си имат имена и в клипчетата в нета също.
Имената, като си ги преведеш от англ. и си готова.
Аз лично ги познавам по формата на самата четка, големите са за руж, пудра и фон дьо тен,
има една във формата на ветрило, тя също.
Двойната с гребенчето е за оформяне на вежди и една малка плоска за да ги очертаваш.
Оставащите са за нанасяне на сенки и червила.
Ако съм пропустала някоя, моля добавете инфо.
Няма ли в google или youtube нагледно инфо, за да видиш, коя за какво е.
Порови се, сигурна съм, че ще намериш.
Мерси
__________________
tOzi bElEg nE e oT tEbE avToYt e dRuG (music)
Отговори с цитат
  #25  
Стар 30th July 2008, 15:10
makeover makeover не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Sofia
Мнения: 12
По подразбиране

Курс по грим! Отличен!

www.belle-vue.cjb.net
Отговори с цитат
  #26  
Стар 10th August 2008, 19:50
Lizora Lizora не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 14
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от makeover
Курс по грим! Отличен!

www.belle-vue.cjb.net
Защо заблуждавате хората? Как сте станали професионален гримьор, къде сте учили! Та вие сте само една визажистка! А кой ги е издал тия учебници, пак вие ли?
Отговори с цитат
  #27  
Стар 10th August 2008, 20:57
makeover makeover не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Sofia
Мнения: 12
По подразбиране

Здравейте...не разбирам какво искате да кажете...завършила съм в САЩ - 1996г. Рrofessional scool of Revon/NY, със съответен изискуем стаж и документ. Фирмените ми учебници са съставени от мен и съпругът ми))...и до сега нямам оплаквания, като гледам и доста народ ги използва в преподаването))...ако желаете заповядайте в студиото и мога да отговоря на всичките Ви въпроси ))...материята в БГ преподавам от 1998г и доста успешни гримьори са мои възпитаници))...надявам се отговорът ми да Ви задоволява))
Успех!
Отговори с цитат
  #28  
Стар 10th August 2008, 22:03
Аватара на SexyPlaygirl
SexyPlaygirl SexyPlaygirl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Брюксел
Мнения: 233
Изпратете съобщение чрез MSN до SexyPlaygirl
По подразбиране

Конкурециятa е безмилостна и готова на всичко.
Сега сериозно ... Закупих си три от четирите учебника които предлага makeover (Оливера Арнаудова). Тези които си взех са: 'Справочник по грим' (много полезена и богата информация), 'Цветоанализа' (всичко от-до за цветовете и тяхната роля в грима) и 'История на грима и козметиката' (доста изчерпателен учебник, съдържа интересни и любопитни материали). Който се интересува от макиаж и грима му е страст ,като при мен , тези учбници ще са му полезни! Информацията е по-задълбочена, не като повечето книги за грим съдържащи главно основен и базов материал. По-скоро бих нарекла учебниците на Оливера сборници. Единствения минус, СПОРЕД МЕН, е презентацията на учебниците й! (не е толкова професионална и привличаща вниманието, като например тази на Светлана Арсова - 'Гримирана'), но това е само малка подробност, важно е съдържанието, а не толкова опаковката!
__________________
"Да обичаш някой който също те обича, това е нарцисизъм.Да обичаш някой който не те обича, ето, това е любовта."
Отговори с цитат
  #29  
Стар 11th August 2008, 14:53
makeover makeover не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Sofia
Мнения: 12
По подразбиране

За презентацията на учебниците ми))...или сборници-както искате ги наричайте)) Това не са книги , които са издавани от издателство! Навремето се опитах да ги предложа, но ми беше казано, че ако искам да издам нещо...то съдържанието трябва да бъде намалено повече от половината за да се побере в търговски и устройващ ценови вид, а и съдържанието на много от темите трябва да се преработи за да има по разбираем вид от читателите...тоест да не е с толкова професионална насоченост, а да има широко продаваем характер! Освен това аз трябва да си платя за това, а издателството ми дава само името си! Прецених, че парите вложени в определен тираж е по-добре да вложа в материалите си и др. полезни за студиото неща))...а , който истински се интересува от някои по задълбочени разработки...ще ме намери)) Мълвата е основен рекламен елемент)) Все пак това са мои фирмени разработки и са предназначени най-вече за тези, които са се записали на курс и разбират за какво точно иде реч! И аз се извинявам на закупилите ги , че вида е по-офисен, отколкото лъскав...но това го правя с цел да се намали себестойността им донякъде, а и ги правя, само когато имам поръчка за тях. Освен това, се извинявам и за пропуснати запетайки...или други граматически нередности...които съм се опитала да сведа до минимум...но те не са минавали през коректор))...все пак работя по усъвършенстването им))...и допълване с нови материали, които превеждам или по апокрифни други такива, които събирам! Защото това ми е едно от хобитата...а и в преподаването ми е необходимо. Част от материалите са и записани мои лекции, които съм свалила от касетата и качила текстово.
В момента работя по сборник "Преобразяването на жената през различните десетилетия"...имам в пред вид по -скоро декоративните и превъплащения...да кажем от началото на миналият век до днес....а отделно и по назад във времето...но това е огромен труд и не вярвам да стане преди 1-2 години))
Освен това имам и заложен материал за Цветоанализа 2-ра част...с изключително интересен подход и разработка на темата в аспект-стил, мода, декорации, религия, епохи, обзавеждане, живопис и пр. житейски аспекти!
Не искам да натрапвам на никой писанията, защото това е само за тези, които наистина се интересуват и знаят как да ме намерят))...а и тази литература определено не е и необходима за тези, които са далеч от тематиката!
Mного от материалите си навремето съм публикувала във вече несъществуващото професионално списание "Козметичен калейдоскоп", настоящата "Перфекта", "Арена на красотата", както и в други източници...архивите се пазят)) Някои лекции са пресъздавани и в телевизионен вариант със съответни демонстрации за грим.

На всеки, който разбира интуитивно и го привлича магията на красотата , желая успех в начинанията по трудният път на това да я открие и съхрани максимално!

www.belle-vue.cjb.net
Отговори с цитат
  #30  
Стар 11th August 2008, 18:43
Lizora Lizora не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 14
По подразбиране

!!! Мълвата е основен рекламен елемент !!!
Тогава защо си правите сама реклама?
Значи все пак не са учебници, а "зборници" - тоест събрани изрезки от вестници и списания за които искате пари от хората!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Курсовезапрофесионаленгрим
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:21.