IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 21st August 2008, 00:04
makeover makeover не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Sofia
Мнения: 12
По подразбиране

И още нещо))...знаете че се познаваме и сме говорили по телефона)) ...още преди makepro да стъпи на пазара у нас!))...та мисълта ми е, че училища има всякакви - съгласна съм! Вашето, което представяте е уникално , моето беше повече с fashion насоченост и също така на висока цена, но не в това е въпросът!...въпросът е в това, всеки клиент да прецени най-подходящото за себе си! За някой е достатъчен обогатяващ курс...за друг и две школа от световно ниво, няма да му задоволят жаждата за това изкуство! Така че...пазара трябва да отреагира на различните потребности...в което няма нищо лошо! Аз лично избрах по-малкото главоболие по отношение на програмите ми))...но това е друга тема...да не отегчаваме горките ни четящи..хаха))
Важното е да си вършим съвестно работата))...да не ни говорят хората...казано по народному))
Отговори с цитат
  #42  
Стар 21st August 2008, 15:23
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Make up Pro
Здравейте, съжалявам ако е станало някакво недуразумение. Първо съм много зает защото снимам филм в момента и не мие възможно да влизам толкова често в Интернет. Второ аз не правя реклама на моята колежка и не и знам цените!
http://www.maskenbildnerschule.de/php/index.php
Не правите реклама?
Не сме интелектуалки в този форум, но не сме и толкова безмерно тъпи за колкото ни мислите маи
Отговори с цитат
  #43  
Стар 21st August 2008, 15:24
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

[quote="Monique"]
Цитирай:
Първоначално написано от Make up Pro
Ако търсите наистина професионални курсове погледнете тук http://pepastoyanova.com/
А това какво е?
Комплимент?
Звучи като откровена реклама.

Отговори с цитат
  #44  
Стар 21st August 2008, 15:33
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от makeover
...още преди makepro да стъпи на пазара у нас!)).
Защо не пренесете спора някъде другаде? Това е форум за красота , и никой тук няма да отиде на курс при някой който се рекламира и се кара с конкуренцията
Отговори с цитат
  #45  
Стар 21st August 2008, 19:29
Аватара на Make up Pro
Make up Pro Make up Pro не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Berlin
Мнения: 22
По подразбиране

Здравейте, нито съм искал да споря с някого, още повече пък и да се меря! Ако някои грешно ме е разбрал се извинявам!!! Това че предложих адреса на позната колежка не е за да и правя реклама, а защото въпроса във форума беше такъв - кажете курсове за грим? За да имат хората по богат избор, а всеки може да реши сам къде ще отиде!
Макеовер, говоря всеки ден с различни клиенти и честно казано не си спомням да сме говорили! А колкото до учебниците, пак повтарям че не съм виждал в магазините официален учебник за грим. За перукерство, кино грим и специални ефекти да не говорим. Но от опит знам, че специално в тези области в България няма никаква информация, затова и предлагам услугите си ако някои се интересува!
Отговори с цитат
  #46  
Стар 21st August 2008, 21:53
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Аз наистина нямам против рекламата , и е възможно курсовете на приятелката ви да са много добри, просто поста прозвуча като откровена реклама ,а след това казахте че не е . Това е единственото което ме озадачава в случая.
Отговори с цитат
  #47  
Стар 21st August 2008, 22:29
makeover makeover не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Sofia
Мнения: 12
По подразбиране

към Monique с уважение!

Не сте ме разбрали правилно))..не става дума за спор, а разговор...никой не очаква никакви дивиденти от това...сега какво излиза, че професионалисти не са желани за разговор тук...ОК, аз не се и стремя към натрапване))...както виждате разговора възникна от самосебе си))... но приемаме, че това пак е свързано с народопсихологията ни...изнасям се...вече ме няма!
И все пак не забравяйте- живеем в пазарна икономика!

а ако има модератор и той прецени...веднага да трие! разбира се...ако сме нарушили правилата на форума!
Отговори с цитат
  #48  
Стар 21st August 2008, 22:48
makeover makeover не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Sofia
Мнения: 12
По подразбиране

към Make up Pro))

Напротив в БГ има много богат контингент от професионална литература и продукти, които официалното представителство на KRYOLAN предлага))...повтарям ОФИЦИАЛНОТО ..защото знаете никой друг освен тях не е ауторизиран да продава продуктите им на територията на БГ!)))...разбрахте ме , нали?
Освен това има много руска специализирана литература...и ценни учебници , които за съжаление не са преиздавани.
Предполагах че разговарям с Олег с който се познавам, защото лично той ме е търсил няколко пъти по телефона...той мен, не аз него))...който е официалният представител и организатор на Make up pro)) ...ако не е така...се извинявам...но лично пишещия не е оставил мейл...и име за обръщение))
Грешки обаче винаги стават))...здраве да е))...аз съм до тук с разговора...защото ...нещата са ясни! Успех!
Отговори с цитат
  #49  
Стар 22nd August 2008, 06:21
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Определено си затворихте вратите за нас . Ние не се интересувахме от междуфирмените ви отношения , на друго място може да си ги развивате , а от това - какво искахте да ни предложите , ......... което позабравихте .
Отговори с цитат
  #50  
Стар 22nd August 2008, 22:36
Аватара на Make up Pro
Make up Pro Make up Pro не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Berlin
Мнения: 22
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от makeover
към Make up Pro))
повтарям ОФИЦИАЛНОТО ....
Уж не спорите, а продължавате да търсите под вола теле! Аз не съм представител, а собственик на Make up Pro! И имам официално разрешение от фирма Кryolan в Германия да продавам техни стоки. Не казвам че съм официален представител, като на другите фирми
- ТОВА НЕ Е РЕКЛАМА !!!

УВАЖАЕМИ участници в този чат, още веднъж се извинявам за недуразуменията създадени тук!!!
Като професионален гримьор - перукер искам да направя семинари - курсове в България, ако някои има интерес може да предложите теми тъй като не знам точно от какво точно се интересувате!
Мислил съм за -
Силиконови гримове!
Изработка и фризиране на естествени и изкуствени перуки!
ТВ Грим!
Кино Грим - Промяна млад / Стар
Удължаване на мигли - Обучение
и т.н.
Ако някои сметне, че това не е въпрос а реклама, ще изтрия написаното по горе!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Курсовезапрофесионаленгрим
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:35.