IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #91  
Стар 2nd September 2011, 11:25
Аватара на Mim Che
Mim Che Mim Che не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 325
По подразбиране

Черита, честито ново носле! Пожелавам ти бързо възстановяване и много да се харесаш!
  #92  
Стар 2nd September 2011, 12:11
Аватара на Дили
Дили Дили не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 119
По подразбиране

Черита,честито и от мен!И аз ти пожелавам бързо възстановяване,много усмивки и едно хубаво носле!
  #93  
Стар 5th September 2011, 10:13
Аватара на nikanor
nikanor nikanor не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 18
По подразбиране

Къде изчезнаха всички? Темата заспа, никой не пише! Как си Черита, как върви възтановяването?
  #94  
Стар 5th September 2011, 19:59
Аватара на katerina27
katerina27 katerina27 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 82
По подразбиране

Cherita , много се радвам ,че операцията ти е минала добре и ти пожелавам да получиш страхотно носле!!!!!!!!!!!!!!
  #95  
Стар 5th September 2011, 21:14
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cherita Виж мнението
Добре съм, синините започват да избледняват, но в бузите съм още подута. Аз писах и в другата тема, вчера два пъти си ударих носа, какво е това нещо незнам, друг път никога не съм го удряла и сега съм притеснена да не съм го изкривила. Обадих се на доктора, но той ме успокои, че не може да се изкриви през лонгетата. В четвъртък съм на преглед, а в неделя ще ходя да ми махнат лонгетата, малко по-рано, но на 12ти септ. ми се налага да пътувам и затова ще я махнат на 11-ти. Пръскам си един разтвор в носа и това е, не ме боли, нямам кръв, остава и носа да е станал добре и всичко ще е супер.
Като споделяш тези неща ми топлиш сърцето!Толкова много се радвам за теб.Ще пътуваш точно,когато е моята операция.....Успех,ЧериРадв ам се,че в твое лице открих един добър приятел и се надявам един ден пътищата ни да се пресекат.
  #96  
Стар 5th September 2011, 23:13
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Cherita,пожелавам ти новото носле да е по-хубаво от това, което си очаквала и да не можеш да му се нагледаш! Радвам се, че всичко е минало добре и стискам палци за резултата! А за ударите по нослето не се притеснявай изобщо. Имайки предвид колко много ми го мачкаха мойто носле при прегледи, явно не се изкривява толкова лесно

Последно редактирано от Rabiosa : 5th September 2011 на 23:18
  #97  
Стар 6th September 2011, 08:18
Аватара на nikanor
nikanor nikanor не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 18
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cherita Виж мнението
Добре съм, синините започват да избледняват, но в бузите съм още подута. Аз писах и в другата тема, вчера два пъти си ударих носа, какво е това нещо незнам, друг път никога не съм го удряла и сега съм притеснена да не съм го изкривила. Обадих се на доктора, но той ме успокои, че не може да се изкриви през лонгетата. В четвъртък съм на преглед, а в неделя ще ходя да ми махнат лонгетата, малко по-рано, но на 12ти септ. ми се налага да пътувам и затова ще я махнат на 11-ти. Пръскам си един разтвор в носа и това е, не ме боли, нямам кръв, остава и носа да е станал добре и всичко ще е супер.
Радвам се, че при теб всичко е наред Черита...Не се притеснявай, този удар не е фатален, имаш лонгета...Всичко е наред...
Приятели, не мога да повярвам, че след 2 дни е моята операция...Разчитам на подкрепата ви! Целувки от мен на всички!
  #98  
Стар 7th September 2011, 16:15
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nikanor Виж мнението
Радвам се, че при теб всичко е наред Черита...Не се притеснявай, този удар не е фатален, имаш лонгета...Всичко е наред...
Приятели, не мога да повярвам, че след 2 дни е моята операция...Разчитам на подкрепата ви! Целувки от мен на всички!
Хайде мой човек,успех и от мен.Всичко ще е ок-ще видиш)После ще си сравняваме носовете на кой е по-вирнат и по-къс хахахахаха))
  #99  
Стар 7th September 2011, 22:42
Аватара на Petia8804
Petia8804 Petia8804 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 48
По подразбиране :P

Айде късмет и от мен ! Дано всичко мине успешно и да имате прекрасни нослета--- аааа и после чакаме снимкиии !!!
  #100  
Стар 8th September 2011, 09:19
Аватара на Miss_ME
Miss_ME Miss_ME не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 140
По подразбиране

nikanor- Успех, стискам палци, всичко да бъде наред и да се похвалиш с нослето, което искаш!!!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:40.