IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #281  
Стар 20th September 2011, 20:03
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi Виж мнението
Tytik, честито ти ново носле! Много добре се е получило, док се е справил чудесно! Доста си поотекла, ама търпение и това е!
Благодаря ти,Сиби за милите думи и за това,че ми помага и ме окуражава през цялото време.Да,отекох много,но това си има основателна причина и тя е,че моят приятел не ми държа леда както трябва.... Шегувам се!Но наистина много отекох,не знам защо.
  #282  
Стар 20th September 2011, 20:13
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Tytik, отекла си много, защото много ти е ровичкано по носа, ама без това ровичкане нямаше как да се мине, имаше си доста неща за правене. Предвид отоците обаче за окончателния резултат ще трябва дооооста да почакаш, ама това ще е сладко чакане все пак, хехе

marrinella, док ще ти отговори!
  #283  
Стар 20th September 2011, 20:13
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Tytik, късмета е на твоя страна. Времето се развали и студа ще ти помогне да спадне по-бързо нослето.
  #284  
Стар 20th September 2011, 21:12
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от susan_88 Виж мнението
Tytik, късмета е на твоя страна. Времето се развали и студа ще ти помогне да спадне по-бързо нослето.
Да,много се радвам!Оказа се,че Господ е мъж и ме обича
  #285  
Стар 20th September 2011, 23:33
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Tytik , спри да пушиш докато се възстановиш ! Цигарите се отразяват страшно много на възстановяването !
__________________
Много отдавна е крайно време!
  #286  
Стар 21st September 2011, 11:28
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

В петък ще ми махат плаките.Отново не пожелах обезболяващо.....Боли ли много?
  #287  
Стар 21st September 2011, 19:29
Аватара на Petia8804
Petia8804 Petia8804 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 48
Smile

bqx na konsultacia v4era... Nqma da se operiram tazi godina o4akvax drugo..bqx gotova napravo da mu sko4a na vrata,no v nego moment ,kato mi kaza,4e purvo 6te lekuvame vazpalenie,a sled tova nz dali 6te me operira, idvashe mi da tragna.mn se razo4arovax.v glavata mi be6e samo tazi operacia,sega-injekci,antibiotici .. Nqmam dumi ... 4akam s neturpenie da se opavq i da otida na pregled. p.s. Sorry ,che pi6a na lathnica,ot tela drasnax.. Yspex na vsi4ki ...
  #288  
Стар 21st September 2011, 19:47
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Тъкмо щях да ти пиша. Какво ще рече това "a sled tova nz dali 6te me operira" ? Спокойно, не се ядосвай, здравето е на първо място. Толкова си чакала, ще успееш още малко.
  #289  
Стар 21st September 2011, 20:13
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Petia8804 Виж мнението
bqx na konsultacia v4era... Nqma da se operiram tazi godina o4akvax drugo..bqx gotova napravo da mu sko4a na vrata,no v nego moment ,kato mi kaza,4e purvo 6te lekuvame vazpalenie,a sled tova nz dali 6te me operira, idvashe mi da tragna.mn se razo4arovax.v glavata mi be6e samo tazi operacia,sega-injekci,antibiotici .. Nqmam dumi ... 4akam s neturpenie da se opavq i da otida na pregled. p.s. Sorry ,che pi6a na lathnica,ot tela drasnax.. Yspex na vsi4ki ...
Не мога да се свържа с теб по телефона.Какво се случи?Какво е това възпаление?Мацко,звънни ми когато можеш на......номерът на личен ще ти го изпратя.......Голяма си кайсия)))хахахахахахахаха: D

Последно редактирано от ИЗТ : 21st September 2011 на 20:23
  #290  
Стар 21st September 2011, 20:37
Аватара на Дили
Дили Дили не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 119
По подразбиране

Петя,много съжалявам,мила,но поне доцентът ще направи всичко възможно да се излекуваш,а не да ти вземе парите за операцията,а после да имаш купища проблеми след нея.Успокой се,имай надежда и вярвай,че ще се оправиш.А това,сигурна ли си,че е възпаление,да не е стафилококова инфекция,тя засяга и носа отвътре и засяга синусите,в най-честите случаи предизвиква синузит и други поразии?
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:17.