IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #291  
Стар 22nd September 2011, 10:42
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Petia8804 Лошо е когато надеждата е прекъсната, но винаги има по важни неща и това е здравето !!!
Неразбирам, само защо при условие, че за операция се чака няколко месеца, не ти е определил дата пък междувременно ще се излекуваш?!
  #292  
Стар 22nd September 2011, 16:29
Аватара на Petia8804
Petia8804 Petia8804 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 48
По подразбиране

mucki,blagodarq vi za podkrepata. Taka ,kakvo se slu4i s men: imax 2 operacii polipi v nosa,sega imam vazpalenie.lo6oto e,4e e slojno.Az razbiram docenta,ne mu se riskuva,obqsni mi vsi4ko.no,az se skapax,4estno ..mn mi se razvali nastroenieto,dori si poplakax.mn mi e gadno,no 6te se lekuvam i 6te se operiram.iskam hubav nos,iskam da mi se opravi i da si greq kato slunce ot 6tastie . Raz4itam na Djambazov,dano vs da mine ok.celuvki
  #293  
Стар 22nd September 2011, 16:40
Аватара на Petia8804
Petia8804 Petia8804 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 48
По подразбиране

az imam data .. 20.02 .. No ne se znae dali 6te se opravq,poneje imam vazpalenie na sinusite .6te dam vs ot sebe si da se izlekuvam do 2012
  #294  
Стар 22nd September 2011, 22:12
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Petia8804 Виж мнението
az imam data .. 20.02 .. No ne se znae dali 6te se opravq,poneje imam vazpalenie na sinusite .6te dam vs ot sebe si da se izlekuvam do 2012
Ще се излекуваш,маймунке!Ще се оперираш,слушай кака си
  #295  
Стар 22nd September 2011, 23:11
Аватара на Petia8804
Petia8804 Petia8804 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 48
По подразбиране

да,миличка.. разчитам на Джамбазовввв ))))))
ти ? качи малко снимки да те видим :*
  #296  
Стар 22nd September 2011, 23:55
Аватара на Qgodka
Qgodka Qgodka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 242
По подразбиране

Хей Петя няма да униваш!Всичко ще си дойде на мястото лека полека...все пак преди да се оправиш напълно със синуси и тн е много опасно да се правят всякакви интервенции.Ако сега те оперира е много рисковано за нови инфекции.Ще се оправиш сигурна съм в това
  #297  
Стар 23rd September 2011, 12:19
Аватара на Josefinka
Josefinka Josefinka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 185
По подразбиране

Здравейте на всички,
първо искам да честитя новите нослета на всички, бъдете щастливи и усмихнати. И аз се заразих от емоциите тук във форума. Имам няколко въпроса на които не срещнах отговори, ако някой може да ми даде информация ще съм много благодарна. Благодарение на писаното тук избрах при кой доктор да се оперирам и това е Джамбазов разбира се. Моят нос е счупен от близо десет години и имам лек проблем с дишането но най вече искам да променя формата му. Сега е на една страна и е месест. Бих искала да си направя малко чипо носле но незнам даже дали ще ми отива.
Исках да попитам дали някой знае дали доктора освен носа прави и други корекции например на уши и дали може да се направи едновременно с операцията на носа. Другият ми въпрос е за хората които идват от чужбина да се оперират, направо дата за операция ли се назначава. Аз например мога да си дойда само веднъж за 2 седмици. Благодаря ви предварително.
  #298  
Стар 23rd September 2011, 16:26
Аватара на Alinkoty
Alinkoty Alinkoty не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 2
По подразбиране

Благодаря Ви много за отговора мацки, исках да попитам същото като Josefinka. На мен също ми е проблем да идвам 2 пъти в България в разлика на 3 месеца, но може би е невъзможно да има друг вариант
  #299  
Стар 23rd September 2011, 18:04
Аватара на Petia8804
Petia8804 Petia8804 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 48
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Sky05 Виж мнението
Хей Петя няма да униваш!Всичко ще си дойде на мястото лека полека...все пак преди да се оправиш напълно със синуси и тн е много опасно да се правят всякакви интервенции.Ако сега те оперира е много рисковано за нови инфекции.Ще се оправиш сигурна съм в това
Да,мила... вс ще дам от себе си да се оправя.. искам нов носсссс..Знам,че е сложно и че е рисковано..но нали знаеш като си наумиш нещо... така е при жените хихихи


Petia кой ти прави двете операции? от какво са се получили тези полипи?
Първата ми я правиха в Русе.. а втората в София-ВМА.. Полипите се образуват от възпаление на ностната лигавица-Променя се и образува тези доброкачествени туморчета-като малки чравца са.... когато не се излекува или пък се възпалява по-често... сложна работа..нз дали съм обяснила добре не пожелавам на никой да има такива гадности,понеже е отвратително- не можеш да дишаш, главоболие.. и т.н.
  #300  
Стар 23rd September 2011, 20:04
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

http://nuraleche.snimka.bg/other/tan...3.25102325.big
Днес ми махнаха плаките и лонгетата
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:23.