IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #271  
Стар 9th May 2008, 14:13
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Някой има ли отзиви за козметично студио "Азулена" във Варна?
Отговори с цитат
  #272  
Стар 9th May 2008, 14:22
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Astela
Бях чела,че дезодорантите засислвали риска за рак на гърдата.Вчера прочетох,че това не е научно доказано.
По-добре, вместо да си губите времето да мислите, от кой продукт има риск за рак на гърдата ---> ОТИДЕТЕ на мамолог за профилактичен преглед! (Независимо от възрастта)
Отговори с цитат
  #273  
Стар 9th May 2008, 14:45
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от еМ ДжИ
Някой има ли отзиви за козметично студио "Азулена" във Варна?
Това ново студио ли е? За пръв път го чувам!
Отговори с цитат
  #274  
Стар 9th May 2008, 14:53
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Ами не е ново. Поне от 2-3 години... Преди незнам къде е било, но сега се намира на ул."Черноризец Храбаър"6, до басейн Приморски е близо. Имат доста клиенти,а то е на такова забутано място, че си мисля, че щом ходят много хора там - значи е добро, но ако някой е ходил, нека каже...
А пише , че имат дермасоник... знам, че е нещо, което помага за премахването на целулит,но какво е точно? Може ли да ми кажете - много съм загубена Пишеше в една тема, че дермасоника било по-добре от целутрон?
Отговори с цитат
  #275  
Стар 13th May 2008, 08:01
Аватара на ZANDALEE
ZANDALEE ZANDALEE не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: София
Мнения: 850
По подразбиране

Някой по вещ в дерматологията ще ми каже ли дали този продукт http://www.biotrade-bg.com/index.php...d=25&act=order може да се ползва през лятото
Отговори с цитат
  #276  
Стар 13th May 2008, 09:35
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Izzy
....Какво е това нещо Одорекс?
Извинявай за забаваната реакция ... Одорекс е спрей против изпотяване на Биотрейд (бг-фирма)...пръска се няколко дни по ред и след това гарантира неизпотяване за определен период от време ( 2 седмици примерно)... Не си спомням точно какво беше, виж на сайта...
http://www.biotrade-bg.com/ (който сега не работи, но все в един момент ще заработи ) или направо си го купи от някоя аптека. Има за крака и за мишници.
Отговори с цитат
  #277  
Стар 13th May 2008, 09:52
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ZANDALEE
Някой по вещ в дерматологията ще ми каже ли дали този продукт http://www.biotrade-bg.com/index.php...d=25&act=order може да се ползва през лятото
Дерматоложката ми каза,че няма проблем да се ползва и лятото.Лющенето на кожата е съвсем слабо така ,че няма проблем.За по-сигурно за да не се появят пигментни петна си вземи крема на биотрейд в оранжевата кутия с фактор 50
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
Отговори с цитат
  #278  
Стар 13th May 2008, 20:51
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

ZANDALEE , действието на този продукт се равнява на пилинг , направен в козметично студио , белиш се на направо на ивици . Не смятам , че е безопасен в летните месеци , аз го спрях още март .
Отговори с цитат
  #279  
Стар 14th May 2008, 04:45
Аватара на ZANDALEE
ZANDALEE ZANDALEE не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: София
Мнения: 850
По подразбиране

дива, чак толкова силно ли е лющенето?Аз от пилинг с гликолова киселина 70% не се обелих въобще,че малко ме съмнява от това да се беля.А при теб как беше ефекта ,колко време го ползва и доволна ли си?С каква цел го прилага?
В упътването пише че може да се ползва постояно ,а е с действие на лек химичен пилинг
misheto7, дано дерматоложката ти не греши Аз досега ползвах на биодерма фактор 50+ обаче ми запушва порите,а кожата ми е светла и много ме е страх да не стане някой сакатлък
Отговори с цитат
  #280  
Стар 21st May 2008, 14:30
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Мацки,искам да запитам нещо!

Преди 2 седмици си смених крема за околоочния контур!Обаче като го нанасям ми щипе!Това значи ли,че съм алергична към някоя от съставките му и трябва ли да го сменя?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросивсякаквизакрасотата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:00.