IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #141  
Стар 6th September 2010, 18:44
Eva-Regina Eva-Regina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: София
Мнения: 9
По подразбиране Re: Zdraveite

Аз също много си харесвам гърдите,белезите почти не се виждат,а чувството е невероятно.....болките си заслужават
Отговори с цитат
  #142  
Стар 10th September 2010, 16:13
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране Re: Д-р Ивайло Рачев

Цитирай:
Първоначално написано от Eva-Regina
Аз си сложих Евросиликон 350сс подмускулно на 16.04.10 при Ивайло Рачев.Останах много доволна от обстойния преглед и прецизната консултация,която получих от доктора.А по време на престоя ми в МЦ BEAUTY-Плевен бях изумена от доброто отношение и внимание на целия екип.Горещо препоръчвам д-р Рачев, получих високо качествено обслужване на доста прилична цена.
Цитирай:
аз си сложих импланти при доктор Ивайло Рачев на 29.12.2009 по 335кк, подмускулно, PIP . По време на престоя ми в МЦ BEAUTY-Плевен бях изумена от доброто отношение и внимание на целия екип.Горещо препоръчвам д-р Рачев, получих високо качествено обслужване.Гърдите ми са много красиви.Разрезите ми са много малки и тънки.
хм....два поста на хора с по 4 мнения, които поне на мен ми звучат като писани от един и същи човек !!!
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #143  
Стар 12th September 2010, 15:02
Eva-Regina Eva-Regina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: София
Мнения: 9
По подразбиране Re: Д-р Ивайло Рачев

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
Цитирай:
Първоначално написано от Eva-Regina
Аз си сложих Евросиликон 350сс подмускулно на 16.04.10 при Ивайло Рачев.Останах много доволна от обстойния преглед и прецизната консултация,която получих от доктора.А по време на престоя ми в МЦ BEAUTY-Плевен бях изумена от доброто отношение и внимание на целия екип.Горещо препоръчвам д-р Рачев, получих високо качествено обслужване на доста прилична цена.
Цитирай:
аз си сложих импланти при доктор Ивайло Рачев на 29.12.2009 по 335кк, подмускулно, PIP . По време на престоя ми в МЦ BEAUTY-Плевен бях изумена от доброто отношение и внимание на целия екип.Горещо препоръчвам д-р Рачев, получих високо качествено обслужване.Гърдите ми са много красиви.Разрезите ми са много малки и тънки.
хм....два поста на хора с по 4 мнения, които поне на мен ми звучат като писани от един и същи човек !!!

Aми провери за да си разсееш съмненията...
Отговори с цитат
  #144  
Стар 14th September 2010, 16:19
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

нито съм толкова куха, нито толкова свободна
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #145  
Стар 20th September 2010, 21:59
Eva-Regina Eva-Regina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: София
Мнения: 9
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
нито съм толкова куха, нито толкова свободна
Ами тогава защо изобщо пишеш тук...?А за "куха" ти го каза,оправяй се.Успех!
Отговори с цитат
  #146  
Стар 4th January 2012, 17:57
Аватара на alex2009
alex2009 alex2009 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте момичета! И аз се записвам да следя темата и мненията за др. Рачев. Много съм се навила да си направя операция на гърдите.
Някой знае ли сега какви са цените при него, защото в няколко ваши мнения пишете за различни цени 4000 и 6000лв.
Отговори с цитат
  #147  
Стар 3rd October 2012, 21:13
nansy nansy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 4
Exclamation

Здравейте …Мнението ми за този Хирург е крайно негативно не искам да изпадам в подробности за да не бъда крайна..! Не се подлъгвайте да се оперирате при него,защото след това задължително ще ви е нужна реоперация …Познавам момичета с окаящи резултати след негови Мамопластики…Просто плачевни резултати…!...Да не говорим че въпросният не е Пластичен Хирург а просто един обикновен хирург..!!..Той не е член на Асоциацията на Пластичните Хирурзи и никога няма да бъде по ред причини…Така че ако искате да си правите каквито и да е интервенции изберете си Хирург който членува в Асоциацията за да избегнете реоперации и излишни травми…!!..Също така мога да допълня че въпросният доктор лъже доста нагло и безочливо…!!И не на последно място той е работил масово с имплантите Пип което говори какво качество подържа колко го интересува здравето на пациентките му..!!!!..Вие сами си правете изводите…!!!
Отговори с цитат
  #148  
Стар 9th October 2012, 22:23
rusalka9 rusalka9 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 51
По подразбиране

А аз знам,че не е работил с импланти Пип.От къде имате такава информация?Чела съм много добри отзиви за този доктор,дори си направих консултация с него.
Отговори с цитат
  #149  
Стар 13th October 2012, 17:22
nansy nansy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 4
По подразбиране

Ами вземи почети малко повечко..Само отначалото на тази тема колко момичета са писали че им е сложил Пип...Да не говорим че имам приятелка на която не й е дал Епикриза след операцията и сега не може да си вземе епикризата даже с Адвокат..
Отговори с цитат
  #150  
Стар 13th October 2012, 21:26
rusalka9 rusalka9 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 51
По подразбиране

Форума го следя повече от половин година,за това време все пак не мога да прочета всяка една тема....,нали?!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИвайлоРачев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:41.