IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 1st September 2011, 16:12
Anichka30 Anichka30 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 4
По подразбиране Д-р Даниел Янков или доц.Пламен Недев е по-добър в риноплатиката?

Моля ви,споделете наблюденията си относно тях,както и актуални цени на консултациите и операциите...

Последно редактирано от Anichka30 : 1st September 2011 на 16:25
Отговори с цитат
  #2  
Стар 1st September 2011, 18:13
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Anichka30 Виж мнението
Моля ви,споделете наблюденията си относно тях,както и актуални цени на консултациите и операциите...
За Недев имаше и кофти отзиви, трябва да се поразровиш из по-старите теми за ринопластика.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 4th September 2011, 10:17
Anichka30 Anichka30 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 4
По подразбиране

Благодаря!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 7th September 2011, 14:57
helenka helenka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: varna
Мнения: 2
По подразбиране

ANICHKA30,MNOGO SAM BLAGODARNA NA DOZ. NEDEV.MOIATA OPERACIA BESHE NA 16 AVGUST SEPTOPLASTIKA+RINOPLASTIKA.PREMAXVANE NA GARBICA,STESNIAVANE,POVDIGANE NA VARXA,OPRAVIANE NA SIMETRIATA.VSI4KO MINA BEZUPRE4NO I SI POLY4IX JELANATA FORMA,A I LESNOTO DISHANE. .KOGOTO I DA IZBERESH MNOGO E VAJNO DA SE DOVERI6 NA DOKTORA SI.MOI SAVET E DA OTIDESH NA KONSULTACIA I PRI DVAMATA I TAKA 6TE SI RESHISH DILEMATA.YSPEX.IZVINI ME ZA LATINIZATA.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 8th September 2011, 16:08
Аватара на kristalina
kristalina kristalina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Varna
Мнения: 671
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от helenka Виж мнението
ANICHKA30,MNOGO SAM BLAGODARNA NA DOZ. NEDEV.MOIATA OPERACIA BESHE NA 16 AVGUST SEPTOPLASTIKA+RINOPLASTIKA.PREMAXVANE NA GARBICA,STESNIAVANE,POVDIGANE NA VARXA,OPRAVIANE NA SIMETRIATA.VSI4KO MINA BEZUPRE4NO I SI POLY4IX JELANATA FORMA,A I LESNOTO DISHANE. .KOGOTO I DA IZBERESH MNOGO E VAJNO DA SE DOVERI6 NA DOKTORA SI.MOI SAVET E DA OTIDESH NA KONSULTACIA I PRI DVAMATA I TAKA 6TE SI RESHISH DILEMATA.YSPEX.IZVINI ME ZA LATINIZATA.
....явно си единствената късметлийка!!!...освен ако не си рекламен агент на доцента де!...
Ако някой много настоява да се префасонира при доцент Недев,можем да се срещнем на кафенце,за да ми види готиния нос,който след неговата "професионална" намеса,изглежда като зле нареден пъзел....да споменавам ли за това,че благодарение на кървавите превръзки,се сдобих с толкова ужасяваща стафилококова инфекция и бях тотално обезобразена!?....3 месеца не си подавах носа от в къщи!!!
Благодарение на форума,познавам още 3 мацки,които са имали подобни преживявания/без инфекцията/,но доста кофти носове,след операция при него.

Това,което бих казала към настояща дата е:"НЕ при НЕдев!!!"

Имам и стресиращ и доста подробен снимков материал,когато бях с ужасяващите,кървави и мърляви превръзки,както и на огромните,гнойни пъпки,някой от които бяха големи колкото монета от 1 ст. в диаметър.
След повече от 2 години от операцията ми,все още имам следи от кошмарния обрив по лицето си,както и доста странен нос,при наличието на какъвто човек се подлага на ринопластика!
Бяхме планирали и ревизионна операция,но здравословното ми състояние не позволи да бъде извършена....и слава Богу!!!!...можеше и нещата да са още по-зле след нея!
НИКОГА не бих му се доверила отново!
ВИНАГИ ще си пазя снимките от най-кошмарния период в живота ми-този,след операцията!
...и за всички тези "екстри" си заплатих "като поп" 2000 лв в една от уж елитните ни,частни варненски клиники...
__________________
Брак-това са такъв вид отношения,при които едната страна е винаги права,а другата-мъж.......

Последно редактирано от kristalina : 8th September 2011 на 16:13
Отговори с цитат
  #6  
Стар 3rd October 2011, 03:01
Anichka30 Anichka30 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 4
По подразбиране

Благодаря за съдействието и на Helenka и на Kristalina.За теб Helenka се радвам много,всички искаме да постигнем точно това,да сме доволни от резултатите .А за теб Kristalina много съжалявам...изживяла си истински кошмар,със сигурност това не би могло да бъде забравено !Незнам какво да мисля...трябва да разчитаме на късмета си ли вече,когато се подлагаме на операции/без значение от какъв тип/и да се молим да не попаднем в ръцете на някой касапин?!Защо днешните медици се гаврят така с здравето на хората?!Надявам се да получа още коментари относно тези доктори...
Отговори с цитат
  #7  
Стар 5th October 2011, 08:34
Аватара на kristalina
kristalina kristalina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Varna
Мнения: 671
По подразбиране

..."Защо днешните медици се гаврят така с здравето на хората?!...."

....логично и цинично е,мила,но пък е факт!!! Заради парите,които взимат от пациентите...дано да се понаучат някой ден...Лошото е,че се учат на принципа ПРОБА-ГРЕШКА,а всяка тяхна грешка на нас ни коства много пари,хвърлени на вятъра в комбинация с кьопави носове,ДОРИ И СЛЕД ринопластиката.
Аз лично имах още по-лошият късмет да се свържа с Недев няколко седмици,след като от Доктор се беше "префасонирал" в Доцент...и познай!! От 1000 лв ,тарифата му беше скочила "бясно" на 2000 лв,тъй като вече "не бил просто доктор"...
...Да бях отишла при Джамбазов,ама "имала глава да пати"...
__________________
Брак-това са такъв вид отношения,при които едната страна е винаги права,а другата-мъж.......
Отговори с цитат
  #8  
Стар 5th October 2011, 08:38
Аватара на kristalina
kristalina kristalina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Varna
Мнения: 671
По подразбиране

...а относно мнението на Хеленка-НЯМАМ навик да вярвам на някой,който се регистрира,просто за да направи реклама,БЕЗ ДА ИМА НИТО ЕДНО ДРУГО МНЕНИЕ в целия огромен форум!!! Това си е писарство по поръчка!...
__________________
Брак-това са такъв вид отношения,при които едната страна е винаги права,а другата-мъж.......
Отговори с цитат
  #9  
Стар 19th October 2011, 14:34
helenka helenka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: varna
Мнения: 2
По подразбиране

Zdraveite.Niamam navika da pi6a no zatova pak 4eta vseki den temite koito me interesuvat.Izpratila sam niakolko zapitvania na li4ni na razli4ni potrebitelki otnosno tova koeto me interesyva.Ne sam agentka na docenta,a prosto edna izkly4itelno dovolna negova pacientka.koito iska moga da my izpratia snimki na li4ni bez da gi pravia ob6testveno dostoianie.na anichka ne sam si natrapvala mnenieto a ia posavetvah da se sre6tne i s dvamata xirurzi.v kraina smetka vseki preceniava ot negova gledna to4ka na koi doktor da se doveri.kristalina,za teb mnogo sajaliavam 4e ne se e poly4ilo tova koeto si iskala.(izvinete me za latinicata)
Отговори с цитат
  #10  
Стар 28th May 2014, 17:06
horas horas не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте. Предстои ми ринопластика, но не мога да избера между Пламен Недев и Даниел Янков...Ужасно ме е страх от резултата, форума е пълен с недоволни пациенти...10 години го мисля това и все не ми достига кураж....Има ли оперирани при Недев или Янков? За Джамбазов ми казаха, че след септември евентуално ще мога да се запиша за консултация, не ми се чака толкова...Моля ви, дайте ми съвет...Струва ли си да се рискува. Носът ми е с лека гърбица и е дълъг в профил, в анфас не е толкова зле, леко криви в дясно...Благодаря ви!

Последно редактирано от horas : 28th May 2014 на 17:09
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДаниелЯнковилидоцПламенНедевподобърриноплатиката
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:56.