IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1841  
Стар 6th April 2014, 17:11
Guinet Guinet не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 87
По подразбиране

Pufpaf, салфетка нее, пробвай с един чифт чорапи

Последно редактирано от Guinet : 6th April 2014 на 17:16
Отговори с цитат
  #1842  
Стар 7th April 2014, 11:52
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Guinet Виж мнението
Pufpaf, салфетка нее, пробвай с един чифт чорапи
Съвсем полудяхте вече
Отговори с цитат
  #1843  
Стар 7th April 2014, 12:40
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

^^ Ко речи ?

Не може само вие жените да сте лакоми я ! Друго си е големия пакет, нека си говорим откровено



Но квото и да пъхаш, дойде ли момента на истината, тогава няма скрито покрито -

Отговори с цитат
  #1844  
Стар 7th April 2014, 15:07
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

хаха, аз нали съм освен свет, както казваше моята баба и мразя големите пакети. От тях единствено и само ме боли.
Отговори с цитат
  #1845  
Стар 7th April 2014, 16:16
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
хаха, аз нали съм освен свет, както казваше моята баба и мразя големите пакети. От тях единствено и само ме боли.
Няма страшно, малко повече любовна игра и като се добави и това - ЦЪК , тогава как хубаво влиза, така добре влиза, че на жената не и се ще мъжа да го вади
Отговори с цитат
  #1846  
Стар 7th April 2014, 17:02
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Малиии, стана тя каквато стана - от въпросите към оперираните нищо не остана ...
Отговори с цитат
  #1847  
Стар 7th April 2014, 18:48
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
Talking

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Няма страшно, малко повече любовна игра и като се добави и това - ЦЪК , тогава как хубаво влиза, така добре влиза, че на жената не и се ще мъжа да го вади
Въобще не е до любовната игра и ЦЪКането, просто си боли през цялото време и то не само при влизането и не поради липса на възбуда и овлажняване, е разбира се това си е моя проблем с големите, при другите жени сигурно не е така....
Ама както каза Инчето, това е за съвсем друга тема вече.
Отговори с цитат
  #1848  
Стар 8th April 2014, 14:01
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Всичко си е точно по темата не се притеснявайте ! То си е точно въпроси към оперираните, никъде не пише какви въпроси и аз питам - "по голям пакет или не толкова голям", кое не е по темата

А това, че някоя е боляло от по голям е важно да се уточни за какъв диаметър говорим, но е несериозно някой да си прави изводи, като е спал само с 1-2 двама дървари с по големи патлаци. Точно най-големите фактори са възбудата, смазването и този който "върти инструмента" ако е някой дървосекач и да му е съвсем нормален пак ще ви боли, а какво остава за по голям.

Ясно е, че едни жени са по тесни от други, но "там долу" тъканите добре се разтягат, стига жената да е добре възбудена, да няма напрежение и притеснение и ако "майстора" не е някой дървен ръгач, тогава няма да има болка, а само удоволствие. За да разбереш колко съм прав, купи си от секс шопа едно дилдо с размера, като на този от който те е боляло и си го направи сама, да видиш тогава дали има болка !

За това не е добре да си правите изводи от един два случая, просто сте попадали на дървеняци, на които сигурно ако им казвате, че ви боли, дори няма и да спрат и ще си довършат еб*нето без много да му мислят !
Отговори с цитат
  #1849  
Стар 8th April 2014, 14:09
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Пуф, не става въпрос за дървари и умения , а за анатомия. Аз съм чела за женската анатомия в книги не в нета, така че не мога да те насоча към материал само ще кажа, че женската вагина не е дълга или дълбока (не знам кое е правилното) до безкрайност. След няколко сантиметра по-навътре започва да боли. Ето това е. Няма как да ти помогнат и майстори и лубриканти и тем подобни. Еми няма как да се съчетае моята анатомия с големите пакети. За мен те са направо мъчение.
Отговори с цитат
  #1850  
Стар 8th April 2014, 15:47
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Още доста трябва да четеш и дано имаш късмета ако попаднеш на такъв с по голям, да не е пак някой дървар и тогава ще забравиш и книги и всичко

Ето малко да прочетете по темата:

Влагалищно удовлетворение от дължината на пениса

Влагалищно удовлетворение от дебелината на пениса
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:44.