IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2941  
Стар 6th May 2015, 08:27
Mirchoni Mirchoni не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 39
Talking

Lusy 77
Дреме ти на циц.... за любезността на доцентката, нема да си я взимаш в къщи важното е да си щастлива и доволна от крайния рярезултат
Стискам палци, пиши когато мине всичко
Отговори с цитат
  #2942  
Стар 6th May 2015, 09:27
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Ели, това е зашото се отпускат и разстоянието не е така очеизвадно след няколко месеца.... освен това в началото нема шанс да ги събереш за "цепка" ма после става
Отговори с цитат
  #2943  
Стар 6th May 2015, 09:47
rnspe rnspe не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2015
Мнения: 9
По подразбиране

Здравейте момичета. В петък съм на консултация при д-р Пеев. Но все още се колебая, незнам какво да правя- хем искам цици, хем ме е страх после от услажнения. Помогнете със съвети.
Отговори с цитат
  #2944  
Стар 6th May 2015, 09:56
ugly_cat ugly_cat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 56
По подразбиране

Според мене няма някой, който да не го е страх от усложненията.. Помисли си дали ти е необходимо и дали наистина го искаш - все пак си е операция- има и болки и дискомфорт..
И аз се колебаех така като теб и един ден просто се погледах 10 мин в огледалото и реших, че трябва да направя нещо за себе си и за самочувствието си, но пък аз нямах нищо, а ако имаш хубави, но по-малки гърди- по добре помисли още
Отговори с цитат
  #2945  
Стар 6th May 2015, 15:18
Lusy77 Lusy77 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2015
Мнения: 3
По подразбиране

И аз имам огрооомно разстояние,но доцентката не ми даде надежда,че след имплантите ще се намали.Каза ми,че зависи от изходното положение.Но все пак се надявам
Отговори с цитат
  #2946  
Стар 6th May 2015, 17:24
traqni traqni не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 49
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rnspe Виж мнението
Здравейте момичета. В петък съм на консултация при д-р Пеев. Но все още се колебая, незнам какво да правя- хем искам цици, хем ме е страх после от услажнения. Помогнете със съвети.
Момиче слагай и не му мисли!И аз бях като теб но преди 13дена се оперирах при Пеев и адски се кефя и мисля позитивно...а не за усложнения!Успех!
Отговори с цитат
  #2947  
Стар 7th May 2015, 09:23
Аватара на kanari
kanari kanari не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 159
По подразбиране

Ellie, ако правилно си спомням, твоите наподобяваха на моите,мисля, и разстоянието не ти е голямо. Нормално е. Просто със силикона, особ при нулев старт и в началото, по никакъв начин не можеш и да ги събереш. (Аз и ся не мога, де)
В тоя ред на мисли много се смях на коментара на lily.ana. Имам точно такъв проблем с моите приятелки- те твърдят, че не нося правилни сутиени и не си показвам циците сега, когато вече имам такива-грехпта било. Те си представят, че ще сложа някакъв пуш ъп 2 номера по-малък и ще ги събера в средата на торса като фолкдива явно. Опитвам да обясня, че това при мека естествена тъкан е много лесно и естествено, но при моите на този етап посмъртно не се получава, нито е комфортно, нито е и желателно. Никой не ме разбира, братче...баят си своето.
Отговори с цитат
  #2948  
Стар 7th May 2015, 10:22
Аватара на ellie_
ellie_ ellie_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 94
По подразбиране

Да определено се бях примирила, че ще бъдат разделечени и гледащи настрани ама явно с времето всичко се намества а и още ще слягат така, че вече мога да кажа че съм доволна от вида им. И аз в сутиен не мога да ги събера само с ръце сега започвам да се боря с белезите като ми пристигне dermatix-a след 2 седмици, дано да не е много късно, че отдавна трябваше да съм почнала с мазането.
Отговори с цитат
  #2949  
Стар 7th May 2015, 11:55
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Тва с пуш ъп ефекта забрави.... и след 5 години пак няма да ти е комфортно. За събирането.... след няколко месеца ще можете да ги събирате.

Белезите и да ги мажеш и да не ги мажеш все са си белези, аз само с лайна от чучулига не съм се мазала и пак си има едни тънки чертички. Геловете за белези са за тези, които правят релефни белези.... там си трябва мазане... НО все пак мажи..
Отговори с цитат
  #2950  
Стар 7th May 2015, 12:17
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Лиле, в къв смисъл няма да е комфортно, пък иначе можели да се събират, аз нещо не разбрах
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:20.