IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 26th October 2006, 15:35
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Да,вярно,бях забравила,че Ефремов го беше включил в списъка на лекарите,които от септември щели да бъдат добавени в списъка на Bul.A.P.R.A.S.Значи вече има диплом за БГ,но трябва да е отскоро.

П.П.А за Сердев и аз съм чувала само лоши работи и съм далеч от мисълта да го защитавам,но тогава инжекционният гел е бил разрешен в БГ(между другото скоро ми го предложиха за устни...?!)и той не е единствения,който го е прилагал.Просто тогава се е смятало,че е подходящ...
Отговори с цитат
  #12  
Стар 26th October 2006, 17:29
Цвета С Цвета С не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 411
По подразбиране

Да ама той продължава да го прилага
Отговори с цитат
  #13  
Стар 27th October 2006, 08:38
Glesanka Glesanka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 160
По подразбиране

Мойто запитване до д-р Ефремов беше през август 2005 г., той ми отговори на 06.10.2005 г., и още тогава д-р Охеда беше член на Bulapras, тъй че не е добавен в списъка този септември със сигурност, а доста по-рано. Лично аз съм чувала името му като пластичен хирург още през 1998 г. Кога са му признати дипломите в България не знам, пък и едва ли има значение. Ако на някои от по-известните ни пластични хирурзи не им признават дипломите примерно в Германия или САЩ, значи ли че не са пластични хирурзи? Най-важни са крайните резултати от работата, другото е вятър и мъгла.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 27th October 2006, 10:01
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Иключително съжалявам,че съм изтрила мейла на Ефремов,за да видиш на мен какво ми отговори той на този въпрос...
П.П.А това,че още се прилага инжекционен силикон си е направо-престъпление...!?
Отговори с цитат
  #15  
Стар 27th October 2006, 11:00
Glesanka Glesanka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 160
По подразбиране

А кой прилага инжекционен гел и в момента? След изнесените случаи и в пресата и по телевизиите, трябва да е много луд този, който ще изполвзва такъв гел и още по-луд този, който ще се съгласи да му го слагат.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 27th October 2006, 11:14
Stil Stil не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: София
Мнения: 535
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от junglegirl
П.П.А за Сердев и аз съм чувала само лоши работи и съм далеч от мисълта да го защитавам,но тогава инжекционният гел е бил разрешен в БГ(между другото скоро ми го предложиха за устни...?!)и той не е единствения,който го е прилагал.Просто тогава се е смятало,че е подходящ...
Мила и сладка Джунгличке ,изключително ми е приятно ,че мога да те поправя в случая /майтапя се/

Гелът е разрешен в БГ през 1994г и е забранен 2г по-късно през 1996г.А Джак- изкормвача-Сердев го е слагал през 98г на жена ,която в последствие е получила усложнения.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 27th October 2006, 12:17
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

На мен между другото също ми го предложиха и то преди няма и месец...
Добре де,толкова ли няма правосъдие в тая държава.....?!Щом са го слагали след като е бил забранен тая жена какво чака...?!
П.П.Stil-
Отговори с цитат
  #18  
Стар 27th October 2006, 12:34
Aira Aira не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 49
По подразбиране

До Glesanka:Благодаря, че се включи. Имаш ли представа дали д-р Охеда е добър в ринопластиката или работи предимно корекция на гърди? Къде оперира, в 5-та градска болница ли или някъде другаде и много ли се чака за да ти назначи операция? Какви са му цените-като в частна клиника или като в държавна болница (малко тъп въпрос) Въпросите станаха повечко, ще се радвам да ми отговориш поне на някой от тях. Поздрави!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 27th October 2006, 15:01
Yansi Yansi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 1 397
Изпратете съобщение чрез ICQ до Yansi
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Stil
.А Джак- изкормвача-Сердев го е слагал през 98г на жена ,която в последствие е получила усложнения.
То да беше само една жена....аз знам за най-малко 4-3 случая , които са завършили с ампутация на гърдите, а да не говорим за жениците на които го е слагал в скули ,уста...трагедия
Най-страшното е ,че чух , че продължавал да го прилага искрено се надявам да не е истина.
__________________
за някои болката е спирка, за други е път без край...
Отговори с цитат
  #20  
Стар 27th October 2006, 17:14
Glesanka Glesanka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 160
По подразбиране

Здравей, Айра!
Виждала съм две негови ринопластики, едната беше съвсем прясна на няколко дена, другата на жена отпреди няколко години. Носовете на двете изглеждаха съвсем различно, т. е. не прави конфекция. С едната жена имах възможност да разговарям и тя ми каза, че е много доволна от резултата, беше дошла за консултация за предстояща друга операция. За съжаление сама не бих могла да преценя каква е промяната, понеже не съм виждала въпросните носове преди, но крайният резултат и при двете ми хареса. За цената на ринопластиката не съм питала, защото засега не съм стигнала до корекция на носа, въпреки че това е следващото нещо по мене, което ще променям. Съдейки по цената за корекция на бюста, цените са му като на другите лекари в частни клиники. Между другото, той не работи на трудов договор в Пета градска болница, практиката му е частна , в болницата ползва оперативната база пода наем, както и екипа от сестри и анестезиолози. За цената трябва да го питаш лично, но вероятно ще иска да те види, преди да ти каже, защото все пак зависи какъв ти е проблемът и какво ще ти прави.
На въпроса ти, дали д-р Охеда работи предимно гърди – когато ме оперира мене в началото на тази година, имаше всякакви случаи – корекция на корем след драстично отслабване, долен лифтинг и блефаропластика, прибрани уши, споменатата ринопластика, имаше и един мъж, на когото така и не разбрах, какво му е коригирал, корекция на пъп, и все пак най-много бяхме с корекциите на бюст. За мен не беше никакъв проблем да реша да се оперирам при него, понеже отдавна си го бях набелязала, преди още да бях видяла и една негова пациентка. Не знам защо, но още от първия път, когато прочетох за него във вестника, а това беше отдавна – през 1998 г., реших, че той е моят лекар. За съжаление до миналата година така и не можах да го открия, никъде нищо не пишеше за него,и аз реших, че е заминал извън България. Това ми костваше една не особено сполучлива операция при друг лекар. Както и да е, щастлива съм, че все пак, макар и след дълго време, го намерих ( по ирония на съдбата съвсем случайно докато чаках в коридора пред един друг кабинет в болницата, му видях името на табелата пред кабинета, направо сърцето ми спря).
Това е моята история, на теб не мога да ти препоръчам нищо друго, освен да не предприемаш нищо, ако нямаш пълно доверие в хирурга, който ще те оперира, който и да е той. И – осланяй се на вътрешното си усещане, колкото и банално да звучи, ако някой не ти харесва, дори без да можеш да разбереш защо, вслушай се в шестото си чувство.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикаЖерарОхеда
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:20.