IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 24th March 2009, 21:29
Aguilera Aguilera не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 12
По подразбиране Не си харесвам носа. Неразбиране от родителско тяло

Здравейте.Ще започна да говоря направо..
не харесвам носът си,много е широк е,стои като заоблен,увикнал ;( мечтая да е малък и триъгълен.На 16 години съм,говорих с баща ми ,споделих му че искам да си променя формата на носа..а той ми се скара и ми "показа" как щял той да ми промени носа ;(.
Не искам нищо друго освен това,не искам подаръци за рожденни дни не искам нищо друго ;(.
Обърнах се към него защото той работи във семейството..той дори във 5 часа ме прибира камоли ще ми даде пари за операция..
Как да ги убедя ;( мразя носът си прави лицето по-голямо и "тъжно" все едно..
Отговори с цитат
  #2  
Стар 25th March 2009, 17:35
Аватара на lqlqlqlq
lqlqlqlq lqlqlqlq не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 967
По подразбиране

И аз не си харесвам носа и в скоро време едва ли ще се направи нещо по въпроса, но не бива това да ти влияе на ежедневието...имай търпение и му покажи, че не е тийнейджърска прищявка. След време може и да склони. Искай си ново носле за пълнолетието
__________________
FolloW ThE BeautY Of YouR DreamS...
Отговори с цитат
  #3  
Стар 29th April 2009, 16:48
Аватара на stelchi
stelchi stelchi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: Варна
Мнения: 120
По подразбиране

Здравей, относно това че не си доволна от нослето си и искаш да убедиш вашите за да се подложиш на операция, мога да ти кажа само едно- на 16 години си и все още не си престанала да растеш, така че не е препоръчително подобна интервенция.. ако го направиш, в последствие може носът ти да претърпи изменения и да се разочароваш. Затова изчакай още 2-3 годинки и тогава се подложи на ОП.. А и ще си достатъчно голяма сама да си изкарваш паричките Успех и поздрави !
Отговори с цитат
  #4  
Стар 21st June 2009, 17:24
Аватара на kroasan4eto
kroasan4eto kroasan4eto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 15
По подразбиране

Не се притеснявай, ти си само на 16 и никой нормален родител може би няма да се съгласи детето му да се подлага на такива интервенции. Почакай да станеш пълнолетна, така хем ще е приключило развитието ти, хем ще можеш да направиш операцията, без да се налага съгласие от родител. Въпреки това предполагам пак ще ти трябва тяхното съгласие, заради финансирането. Каквото и да си говорим на дали ще е по силите на едно 18-20 годишно момиче да си плати сама подобна интервенция, освен, ако не работи и пести няколко месеца. Успех миличка, и не забравяй, че тревогите ти могат да бъдат породени и от пубертета, за това искрено ти желая да си избиеш мислите за операция до пълнолетието ти.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 3rd July 2009, 03:50
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Моят съвет е да продължиш да им мрънкаш или просто изчакай докато станеш на 18 години , дотогава събирай пари ... Ако детето ми имаше проблем с носа си бих му дала пари за операцията .
Може ли да авидим снимки?
Все пак може би само си си наумила че нещо не е наред с нослето ти...
Отговори с цитат
  #6  
Стар 3rd July 2009, 03:51
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от stelchi
Здравей, относно това че не си доволна от нослето си и искаш да убедиш вашите за да се подложиш на операция, мога да ти кажа само едно- на 16 години си и все още не си престанала да растеш, така че не е препоръчително подобна интервенция.. ако го направиш, в последствие може носът ти да претърпи изменения и да се разочароваш. Затова изчакай още 2-3 годинки и тогава се подложи на ОП.. А и ще си достатъчно голяма сама да си изкарваш паричките Успех и поздрави !
Не смятам че след 2 години носът ще има видима разлика...В крайна сметка тя е на 16 а не на 10...
Отговори с цитат
  #7  
Стар 3rd July 2009, 20:21
crazy lady crazy lady не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 43
По подразбиране

Ох, и аз не харесвам носа си да не кажа нещо по-гадно. Не само, че имам есетически проблем, но и ужасно ме боли на моменти въобще имам едно ужасно главоболие почти всеки ден в областта на долната челюст и носа. Не знам на какво се дължи. И аз имам проблем с родителското тяло според тях да искаш да промениш нещо в себе си е психологически проблем. Майка ми даже ми каза, че ще получи удар ако направя нещо такова.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 3rd July 2009, 20:34
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Monique, точно в тоя период израстването и промените като цяло в човек са най-силни.Що се отнася до носа точно в тоя период едно малко носле може да се изкриви до това на Пинокио.Нека мине пубертета, пък след това да си прави рино!
crazy lady, съветът ми към теб е първо да идеш на УНГ специалист и да се прегледаш, да види дали няма да открие нещо по-притеснително освен естетиката.Не знам на колко години си, но ако си тийнейджър по-добре последвай съвета който съм дал по-горе.Що се отнася до родителското тяло - няма родител, който да не се противи на това детето му да направи подобна стъпка, поне тук е още такова мисленето, за разлика от някои страни навън, където като подарък за РД ти дават ринопластика...примерно...ил и цици...
И моята баба се дърпаше и ми викаше че правя голяма грешка, ама ей сега се връщам от нас, че й погостувах, не спираше да ми повтаря колко съм бил красив.Сигурно се дължеше на очилата й...ама тва е друга тема.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 4th July 2009, 06:07
crazy lady crazy lady не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 43
По подразбиране

Reson мерси за съветите. Ще ходя да се прегледам при доктор Иван Йорданов мисля, че е добър професионалист. Ами аз съм на 28 години обаче нали знаеш за родителите ни сме си деца цял живот, пък и това желание за промяна на външността може и да ги обижда знам ли, но най-вече се притеснявам за здравето ни де.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 5th July 2009, 09:45
moneymoney moneymoney не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 682
По подразбиране Re: Не си харесвам носа. Неразбиране от родителско тяло

Цитирай:
Първоначално написано от Aguilera
Здравейте.Ще започна да говоря направо..
не харесвам носът си,много е широк е,стои като заоблен,увикнал ;( мечтая да е малък и триъгълен.На 16 години съм,говорих с баща ми ,споделих му че искам да си променя формата на носа..а той ми се скара и ми "показа" как щял той да ми промени носа ;(.
Не искам нищо друго освен това,не искам подаръци за рожденни дни не искам нищо друго ;(.
Обърнах се към него защото той работи във семейството..той дори във 5 часа ме прибира камоли ще ми даде пари за операция..
Как да ги убедя ;( мразя носът си прави лицето по-голямо и "тъжно" все едно..
щом си на 16-наи добре изчакаи още година,две!!още ти е рано според мене!!!от гледна точка на това че е по-добре за тебе да не я правиш на 16!!!А ИНАЧЕ ЕБИ ИМ МАИКАТА НА ДРУГИТЕ!!!НАПРАВИ КАТО МЕНЕ!!ПРОСТО ИЗЧЕЗНИ ЗА 20 ДНИ!!!ИЗКЛЮЧВАИ ТЕЛЕФОНИ,СКАИПОВЕ И ДР..И ТАКА!!НЕ СЛУШАИ НИКОИ ДРУГ ОСВЕН СЕБЕ СИ!!А КОЛКОТОДО ПАРИТЕ НЕ СА КОИ ЗНАЕ КОЛКО(ОСОБЕНО В БГ)НА МЕНЕ И 1 МИЛИОН ДА МИ СТРУВАШЕ ПАК ЩЯХ ДА НАМЕРЯ НАЧИН И ДА ПАК ЩЯХ ДА ГИ ПЛАТЯ!!ВЪОБЩЕ НЕ СЪЖАЛЯВАМ!!ВЪПРЕКИ ЧЕ МОЖЕ ОЩЕ ПО ХУБАВ ДА МИ СТАНЕ НОСА!!
И СЕГА СЪМ ДОВОЛЕН МНОГО!!!ОТ ДЖАМБАЗОВ ,ДЕ!!!ТОВА Е ОТ МЕНЕ!!ЖИВА И ЗДРАВА ДА СИ!!!
__________________
“СТИЛЪТ Е ВИНАГИ НА МОДА!!!"
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НесихаресвамносаНеразбиранеотродителскотяло
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:21.