IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 12th August 2009, 23:01
aliennora aliennora не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 5
По подразбиране Ринопластика

Ринопластика при др Ангел Енчев,клиника Симетрия?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 12th August 2009, 23:46
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

http://forum.tialoto.bg/viewtopic.ph...C5%ED%F7%E5%E2
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 13th August 2009, 18:17
aliennora aliennora не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 5
По подразбиране

Сърдечно благодаря!Ходих на консултация при него,обърна ми внимание,но преди това бях при доц.Христо Бояджиев и сега не мога да реша къде да се оперирам?
Отговори с цитат
  #4  
Стар 13th August 2009, 19:17
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Не се ли притесняваш, че Бояджиев е доста възрастен вече?
Отговори с цитат
  #5  
Стар 13th August 2009, 19:40
aliennora aliennora не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 5
По подразбиране

Не!Не ме притеснява възрастта му,правих гърди при него преди 3 години,затова се замислям и за носле пак при него!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 13th August 2009, 21:11
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Дано знаеш, че гърдите нямат нищо общо с ринопластиката и особено по отношение сложността на манипулацията.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 13th August 2009, 21:35
aliennora aliennora не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 5
По подразбиране

Зная,че няма поливалентен лекар,затова не мога да избера един от двамата.Странното е,че когато реших да си оперирам гърдите знаех,че ще ме оперира Бояджиев,а сега съм пред дилема.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 30th April 2014, 19:21
Аватара на antoan
antoan antoan не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 3
По подразбиране Д-р Юрий Асенов не подлъгвайте

Здравейте, приятели и приятелки , моето мнение е да не ходите за операция при доктор асенов този който работи в клиника "Торакс " ходих на първична и вторична операция при него , нищо съществено не промени , а проблемите болките и средствата са много , моля който желае информация и ако мога да бъда полезен бих помогнал ! Не се подлъгвайте не е това което гледаме по телевизията тук все още са светлинни години назад , за да си доволен единственото решение май е в чужбина а тук само могат да те оризилят ! внимавайте много ! пишете ми и ще ви обясня всички на лично съобщение
Отговори с цитат
  #9  
Стар 30th April 2014, 19:58
Аватара на antoan
antoan antoan не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 3
По подразбиране

Ами искам да кажа, че говорехме да се намали височината на носа , а тя не се промени , премахна се част от коста така наречената гърбица , а хрущяла остана със същата дължина , всеки от нас очаква да получи новата си визия приятели , а не да си живее със същия комплекс и то с години възстановяване след това , ако мога да си намеря стари снимки ще ги прикача и ще помогна на всеки с избора на специалист и това което съм чувал и изпитвал , но да не забравяме критерии е заобикалящите ви хора , и много неприятно звучи да чуеш думите - съшия си , защо си даде парите , нищо ти нямаше .Вярвайте ми вместо да подобри нещата при мен се влошиха ! След години пак ще направя , но не тук в България и искам подплатени доказателства иначе няма смисъл .
Отговори с цитат
  #10  
Стар 1st May 2014, 12:33
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Здравей antoan !

Ще те помоля ако може да си копираш мненията за доктора и да ги постнеш във правилната тема - http://www.tialoto.bg/forum/showthre...BD%D0%BE%D0%B2 , мненията на хората са много ценни, но само когато са написани във правилните теми, където търсещите инфо ще могат да ги открият.

Много е важно да се споменават и първите имена на лекарите, най-вече за тези които имат и колеги със същите фамилии. Ти си посочил клиниката, което е добре, но все пак нека всичко да е написано, няма какво да му криеш на човека първото име, някой може да се заблуди на първо четене.

За съжаление и ти си решил да се оперираш без да проучиш добре специалистите. Ако искаш може да ми изпратиш снимки и от преди първата операция и от сега и ще ти направя фотошоп, да видиш как ще изглеждаш със носа който желаеш. Ако прецениш, че искаш пиши ми на ЛС.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ринопластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:46.