IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #921  
Стар 14th June 2013, 17:38
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
Talking

Цитирай:
Първоначално написано от кукумицинка Виж мнението
Пише, че "обогатяват" мастните клетки със стволови, за да може стволовите да образуват кръвоносни съдове при липофилинга. Самите стволови клетки не ги вземат от пациента май, а в тази банка се съхраняват стволови клетки от пъпна връв на новородени. При възрастен човек стволовите клетки са в минимално количество.
Взимат мастни клетки от корема,къде съм написала,че взимат стволови клетки от човешкото тяло?!,хахахахахаха ще ме просълзиш от смях вече.Процедурата се казва Стволови клетки и е най-доброто до момента
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 14th June 2013 на 17:50
Отговори с цитат
  #922  
Стар 14th June 2013, 18:00
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

Е, аз че не съм наясно с тенденциите при тези процедури, не съм. Но сега вече нали се обогатих и излиза, че дори и при тази най-съвременна процедура пак става дума за вид липофилинг, т.е. не е точно да "забравим" за липофилинга. Това ми беше мисълта, не съм искала да споря.
Отговори с цитат
  #923  
Стар 14th June 2013, 18:05
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от кукумицинка Виж мнението
Е, аз че не съм наясно с тенденциите при тези процедури, не съм. Но сега вече нали се обогатих и излиза, че дори и при тази най-съвременна процедура пак става дума за вид липофилинг, т.е. не е точно да "забравим" за липофилинга. Това ми беше мисълта, не съм искала да споря.
Ами да,забравя се,защото липофилинга,който знаем всички не постига от веднъж такива резултати,каквито със стволовите клетки.Ако мацка иска да има 3 пъти по-големи устни, й се налага да ги прави 3,4 пъти с обикновенна процедура,а плюс стволовите клетки вероятността да има нужда от 2 дори е минимална
Не си искала да спориш,но задълба доста..хаха
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #924  
Стар 14th June 2013, 19:03
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
Ами да,забравя се,защото липофилинга,който знаем всички не постига от веднъж такива резултати,каквито със стволовите клетки.Ако мацка иска да има 3 пъти по-големи устни, й се налага да ги прави 3,4 пъти с обикновенна процедура,а плюс стволовите клетки вероятността да има нужда от 2 дори е минимална
Не си искала да спориш,но задълба доста..хаха
Ами задълбах, я Интересувам се просто Ще трябва да поразгледам форума за устните.
Отговори с цитат
  #925  
Стар 14th June 2013, 19:20
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Аз ако реша да правя някакви такива процедури в Бг бих се доверила единствено на Илъо Стоянов ходила съм при него на консултация той ми вдъхна най голямо доверие но не отидох при него да ми оправя носа Все още мисля че в Бг никой не може да прави носове като хората Но за такива процедури има добри резултати Авшар много ми допада с неговите съвремени методи но цените са му просто убийствени
Отговори с цитат
  #926  
Стар 14th June 2013, 23:33
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Това със стволовите клетки е добре, но все си мисля, че преди да се направи нещо пермаментно трябва де се види човек как изглежда с временни филъри. Аз също имам жив интерес към увеличението, но в момента съм с брекети и ще поизчакам.
Отговори с цитат
  #927  
Стар 15th June 2013, 10:37
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rimi Виж мнението
Аз ако реша да правя някакви такива процедури в Бг бих се доверила единствено на Илъо Стоянов ходила съм при него на консултация той ми вдъхна най голямо доверие ....
За всичко друго,но не и за нос е добър,съгласна съм
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #928  
Стар 15th June 2013, 13:13
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
За всичко друго,но не и за нос е добър,съгласна съм
И аз съм на същото мнение
Отговори с цитат
  #929  
Стар 15th June 2013, 18:29
Elly Stefanov Elly Stefanov не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 204
По подразбиране

Здравейте, моята операция мина преди няколко часа и съм в болницата. Доктор Дилбер мина да ме види, наистина е чудесен като лекар и човек, запознах се и със сестрата, която по-рано беше писала, че работи с него - Фатме, ако не се лъжа

Доктора и сестрите са много доволни от резултата ми, аз се радвам, но още не мога да преценя какво става под лонгетата. Тампоните ми са в носа, но дишам през тях и ми изтича кръв през тях. Операцията ми продължи 2 часа, след това един час не можеха да ме изкарат от упойка, но като се свестих изтрезнях за нула време, сега съм лееко замаяна, но вървя спокойно, храня се и пия, не съм повръщала засега. Много интересно тук преди операцията те взимат с количка и ти бият една течност, от която ти се замайва и не помниш нищо и така те карат в операционната.
Сега съм с болкоуспокояващи и нищо не ме боли, освен гърлото от интубацията и абоката (много ме дразни). Операционната сестра на доктора ми донесе лекарствата, наистина цената ми включваше всичко

Нета тука ни е слаб, ще се опитам да кача снимки от операционната
Отговори с цитат
  #930  
Стар 15th June 2013, 18:47
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Eli, тъкмо щях да пиша, че ти е минала операцията! Но гледам, че си хванала нета там! )

Честито, миличка! Много се радвам! )) Намам търпение да пуснеш снимки , и от операционната, да видим как е преди да се надуе!

Аз да изразя възмущението си, което е напълно сериозно! Лично питах персонала там дали могат да ми сложат нещо успокояващо преди операционна, казаха да не се лигавя, едва ли не. Освен това персонала наистина се държа ужасно с мен! Не мога да си изкривя душата. Имаше едно момче, което не стига, че много болезнено ми наливаше банката, ами и ми се смееше като правих физиономии, че ме боли! Все още ми е възпалена вената, надута е и е жълта! А минаха 40 дни от оп.. Наистина се учудих на отношението! Явно трябва да си с мъж там, за да се отнесат човешки с теб..

Ели, бързо съвземане! Аз много повръщах. Щом ти си на крак, значи най-неприятното е минало!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
новобранец


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:38.