IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3211  
Стар 8th October 2011, 07:06
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от maika Виж мнението
Когато изданието не слуша потребителите стават и такива работи. Аз лично анатемосах новото " тяло"...
Но когато видя, че си писала, няма как да не те приветсвам - макар и с нищо по темата Драсни някое лично, ако влезеш пак
Мис
Отговори с цитат
  #3212  
Стар 15th October 2011, 14:38
Аватара на Miss_Murderer
Miss_Murderer Miss_Murderer не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 614
По подразбиране

Това положение много ме натъжава...Жалко, че вече няма хора, които да влизат тук с желание и да споделят. Съветите на повечето, които пишеха в тази тема винаги ще ми бъдат от полза! Аник, благодаря ти за цялата подкрепа, надявам се отново да имам честта да общувам с теб и хората, които този форум изгуби! Прегръщам ви и ви желая мноооого здраве и само позитивни емоции!
Отговори с цитат
  #3213  
Стар 20th October 2011, 10:48
Аватара на Shandi
Shandi Shandi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: Berlin
Мнения: 238
По подразбиране

Дзаак..
Къде сте, бе хора? Аз едва сега се сдобих с интернет и влязох да видя какви сте ги творили тук, а то...
Надявам се някой да се объркаи да драсне някой ред. Аз също вече ще мога да се включвам
Отговори с цитат
  #3214  
Стар 25th October 2011, 14:34
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Добре де, аз днес страдам от безделие, та чак тук реших да надникна.
Shandi, ти се загуби в колоездачната обиколка, как беше?

При мен нищо ново - не мога да ям В и това си е. Колкото по-оскъдно и "чисто" ям, толкова по-добре се чувствам.
Отговори с цитат
  #3215  
Стар 26th October 2011, 05:43
Аватара на Shandi
Shandi Shandi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: Berlin
Мнения: 238
По подразбиране

Хей аниК, хубаво си се излъгала Как са малките диваци?
Ти въглехидратите съвсем ли ги спря или само вечерните? Заряза набързо хляба от фурната ти
Хаха колоездачната обиколка в Швейцария мина и замина лятото, беше много хубаво и изморително. Сега се подвизавам в Перу, а по-късно надявам се и в другите латиноамерикански държави. Направо е рай - отяждам се на цитрусови плодове (огромни папая и мангота), авокадо и картофи от всякакъв вид. Лошото е, че много пържат тука..та импровизирам с рецептите им.

Надявам се и други да се включат. Сега зимата идва и опциите за скитане намаляват
Отговори с цитат
  #3216  
Стар 26th October 2011, 21:26
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Ихаааа, Перу, супер!!! Обикаляй докато можеш
Машината за хляб събира прах - малкият ми казпризник не може да го дъвче, заради него купувам хляб и понеже не може да го изяде, ред за домашен не идва.
Аз съм зациклила - сутрин плод, на обяд сирене със зеле, следобяд - плод, вечер месо със зеле Днес следобяд и орехи хапнах, но не знам от къде ми хрумна.
Така си стоят пакет елда, ръжени спагети, кафяв ориз... не знам дали ще стигна до тях. Колото пъти ям В, после 3 дни съм подута и ми се обърква режима
Отговори с цитат
  #3217  
Стар 27th October 2011, 20:08
Аватара на Shandi
Shandi Shandi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: Berlin
Мнения: 238
По подразбиране

Перу, Перу, ама нямам време да разгледам, както искам
Зеле със сирене това пък за първи път го чувам..
В последните 2 седмици всяка сутрин закусвам с 2 банана. Обядът най-често е от стола, ама храната там не ми е много на сърце (много пържено), та вече се замислям да си мъкна мои кутии.
Снощи така ми се доядоха бъркани яйца и ги скалъпих де...малко мазнички, ама ги ометох.
Купила съм си кокосово мляко, ама не знам с какво да го готвя. Някой с идеи?
Ааа и дали ще е удачно, ако неизползваната част от щраусово яйце го изсипя в буркан, който да стои в хладилник, за да го ползвам по-нататък...
Отговори с цитат
  #3218  
Стар 27th October 2011, 20:29
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Аууу ако знаеш кво тай къри става с кокосовото мляко ....
Имах страхотна рецепта за веджитъбъл тай грийн къри с кокосово мляко ,но не знам къде съм я сложила .Потърси из нета сигурна съм 4е можеш да намериш нещо подходящо
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #3219  
Стар 27th October 2011, 20:51
Аватара на Shandi
Shandi Shandi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: Berlin
Мнения: 238
По подразбиране

Хах, Сюзън ти хубаво даде идеята, ама като чета рецепти в нета ииии...много съставки бее. Ще го опростявам май май. Ако намериш рецептата, моля те, постни я тук. Аз май съм останала с впечатлението за теб, че не си даваш много много зор в кухнята и предполагам нещо простичко ще да е твоята версия
Отговори с цитат
  #3220  
Стар 27th October 2011, 20:55
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Ами аз си купувам направо готово гриийн къри и така избягвам някои от продуктите
Пове4ето продукти са подправките но тях ги купуваш веднъж и после ги ползваш няколко пъти .
За зеленчуците , слагаш моркови , пиперки в разли4ен цвят , цветно зеле и вси4ко което става на варени заленцуци Просто експериментирай
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникназдравословнохранещитесе
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:51.