IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #571  
Стар 22nd September 2011, 09:35
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Искай пълна упойка докато ти ги свалят
Е деееее Стига,че ме засрами.....Ок,спирам с глупавите въпроси!))Все едно не съм питала-тра-ла-ла-лааа
Отговори с цитат
  #572  
Стар 22nd September 2011, 10:44
ekstravaganja ekstravaganja не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 2
По подразбиране

Добър ден, може ли да попитам някои от оперираните колко дена е престоят в клиниката, и той може ли да се удължи. Както и откъде са си взели документ с който доказват ,че са здравно осигурени.
Отговори с цитат
  #573  
Стар 22nd September 2011, 12:26
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

За престоя мисля, че може, а за доказателството, че си осигурена , нали си имаш книжка, по ЕГН може да се провери, а ако ще те оперират по здравната каса, за да ти издаде личния направление няма как да не си осигурен
Отговори с цитат
  #574  
Стар 22nd September 2011, 19:15
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ekstravaganja Виж мнението
Добър ден, може ли да попитам някои от оперираните колко дена е престоят в клиниката, и той може ли да се удължи. Както и откъде са си взели документ с който доказват ,че са здравно осигурени.
Ама голяма си екстраваганза и за кво ти е тоя допълнителен престой в болницата ??? ей направо умирате да се правите на болни
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #575  
Стар 23rd September 2011, 16:54
edelweiss edelweiss не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 14
По подразбиране

Мацки, според вас кой прави по-хубави нослета - Джамбазов или Палаоро? Имате ли пример за издънки от италианския хирург?
Отговори с цитат
  #576  
Стар 23rd September 2011, 17:38
Аватара на JEIDI
JEIDI JEIDI не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: PLOVDIV
Мнения: 126
По подразбиране

незнам кой е по-добрият,ама при Джамбазов цената е 1500лв,а при Палаоро 4500е,така,че преценявай сама
Отговори с цитат
  #577  
Стар 24th September 2011, 09:59
edelweiss edelweiss не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 14
По подразбиране

Е, за цената е пределно ясно, но все пак мисля, че при подобно решение, човек поставя други неща на преден план, а не материалните средства, дори и да са дефицит. Не вярвам, че ако Николай/Емил Георгиев взимаше 300 лева за ринопластика, щеше да има повече пациенти от Джамбазов, предвид мнозинството недоволни, след интервенцията при първия "хирург"... Просто много го прехвалват Палаоро, само по затворения метод работел, операцийки по 20 минути, ала-бала, но ми се щеше някой да посочи, стига да има източници под ръка, и на недоволни пациенти...

Последно редактирано от edelweiss : 24th September 2011 на 10:06
Отговори с цитат
  #578  
Стар 24th September 2011, 10:53
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от edelweiss Виж мнението
Е, за цената е пределно ясно, но все пак мисля, че при подобно решение, човек поставя други неща на преден план, а не материалните средства, дори и да са дефицит. Не вярвам, че ако Николай/Емил Георгиев взимаше 300 лева за ринопластика, щеше да има повече пациенти от Джамбазов, предвид мнозинството недоволни, след интервенцията при първия "хирург"... Просто много го прехвалват Палаоро, само по затворения метод работел, операцийки по 20 минути, ала-бала, но ми се щеше някой да посочи, стига да има източници под ръка, и на недоволни пациенти...
Здравей!Съвсем скоро ме оперираха.Влез в темата за Джамбазов и ми разгледай снимките.Може би ще ти помогнат да вземеш правилното решение.Послушай вътрешния си глас,той няма да те подведе!Успех!
Отговори с цитат
  #579  
Стар 24th September 2011, 19:10
Аватара на Dreamer.x
Dreamer.x Dreamer.x не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 27
По подразбиране

Здравейте пак, вече ми е почти 3 ти месец от операцията,но съм настинала безобразно много и носа ми не спира да тече! имам ли основания за притеснения,имам температура и гърлото ме боли,секретите са прозрачни, да слагам ли капки за нос ??
Отговори с цитат
  #580  
Стар 24th September 2011, 19:45
Аватара на Дили
Дили Дили не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 119
По подразбиране

Най-добре на тези неща,за които питаш,да ти отговори медицинско лице.Какво значение има дали си оперирана или не,явно има вирус и ти трябват медикаменти,а не капки за нос,от които няма да ти мине нито температурата,нито гърлото,а и ще ти пресушат лигавицата.Вземи здравето си в ръце и иди на лекарСекретите е най-добре да излизат навън,а не да ги спираш с капки за нос.Прави си и междувременно,ако ти е позволено,разбира се,инхалации с лайка,но пак се посъветвай с лекар,заради сравнително прясната операция.Друго,което аз правя,вместо капките за нос,си слагам мед,но от истинския,захаросан мед-на клечка за уши слагаш малко топченце от меда и си слагаш в ноздрите,хубаво е да си в легнало положение,след малко или ще ти се прикиха или просто си издухай нослето,секретите излизат по-лесно.Аз така се събуждам със сравнително отпушен нос сутрин,преди не беше така.И друго,което правя,за да предизвикам секретите да излязат навън е хладка вода около 500мл,слагаш 1 чаена лъжичка сол и си правиш така промивка като може със спринцовка(без игла,разбира се)или като смъркаш водата от шепите си.Може да е всеки ден,може и през ден,но не повече от 10 процедури за 10,20 дена общо съм чела,други казват,че няма значение от броя им,но и солта малко поне влияе на лигавицата.И най-гадното,което си причинявам е сок от чесън,но от българския-по 1 капка във всяка ноздра,не е хубаво да се прави често,но е много ефективно,същото съм го правила и с лук.Имах чувството,че ми се пържи мозъка,но съм способна на какви ли неща,само и само да си подобря дишането и да изчиствам секретите.Всички тези домашни методи са ми казвани от компетентни лица и също ги има в книгите за природно лечение.Аз не съм оперирана още и за това си позволявам тези манипулации,когато имам температура се мажа с ракия,много силна и пия една глътка от нея и пия парацетамол.Ти питай за това и едновременно с това си иди на лекар,за да ти предпишат някакви лекарства.Късмет от мен

Последно редактирано от Дили : 24th September 2011 на 19:54
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:29.