IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #81  
Стар 10th June 2010, 12:22
Аватара на rossi_spi
rossi_spi rossi_spi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Бургас
Мнения: 288
По подразбиране

Да ви питам и аз сега...на вас надува ли ви се носа като пиете алкохол? Защото при мен като се понапия и се подува, направо си тупти милия хихиххи
Отговори с цитат
  #82  
Стар 10th June 2010, 12:56
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Хм, от собствен опит не мога да отговоря, не ми се е случвало, но аз не пия концентрат, а и каквото и да пия е в разумни количества, но приципно алкохолът разширява съдовете и предизвиква приток на кръв към лицето и може би затова при теб се получава този ефект.
Отговори с цитат
  #83  
Стар 10th June 2010, 13:13
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emiko
Трябва много да го пазиш от удар, също така избягвай натоварвания, които водят до прилив на кръв към носа, тичането също ми се струва неподходящо засега. Каквото и да правиш, поне до третия месец включително, трябва да е щадящо за носа.

Каза ми,че мога да си спортувам стига да не се напъвам много
Но вечер ще си спа с това металното!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #84  
Стар 22nd June 2010, 15:54
Аватара на Liona
Liona Liona не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 51
По подразбиране

Нормално ли е вече пети ден да ми е напълно запушен носа само заради плаките? Очаквах след като се поизчисти след свалянето на тампоните и лигавица се успокои да минава малко въздух.
Отговори с цитат
  #85  
Стар 22nd June 2010, 16:07
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Явно е нормално:

Цитирай:
Първоначално написано от entersandman
единственото дразнещо е дишането през носа-не минава въдухът и това е. Диша се само през устта. Сутрин като станех от сън и ми беше супер пресъхнала устата. Така е докато на 14тия ден не се извадят пластините отвтътре.
Отговори с цитат
  #86  
Стар 22nd June 2010, 17:22
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Liona
Нормално ли е вече пети ден да ми е напълно запушен носа само заради плаките? Очаквах след като се поизчисти след свалянето на тампоните и лигавица се успокои да минава малко въздух.
Нищо ли не ти предписаха като спрей или мазило

Аз дишам от първата секунда от изваждането на тампоните,но ти щом имаш плаки сигурно е нормално.Какво представляват?
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #87  
Стар 22nd June 2010, 18:13
Аватара на Liona
Liona Liona не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 51
По подразбиране

Благодаря emiko! Пропуснала съм този пост.

marisabela, по цял ден пръскам Стеримар. Ринолекс или нещо подобно не са ми изписвали. Но след като е нормално не ми е проблем да потърпя още няколко дни.
На теб са ти работили само по хрущяла доколкото разбрах и затова нямаш плаки. Мен хубаво ме изпотрошиха и няма как без куфраж. Иначе ми свалиха тампоните още на другия ден, че бях пред пръсване. Много се подух и посинях около очите.
Плаките не мога да ги видя. Може би ако бях с негърски нос щях да имам по-голям видимост навътре . Като ми ги свалят ще разказвам.
Отговори с цитат
  #88  
Стар 22nd June 2010, 18:42
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

все още се чудя как като е работено само с хрущяли ми е изправен носа
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #89  
Стар 23rd June 2010, 15:50
Аватара на Liona
Liona Liona не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 51
По подразбиране

Сигурно изкривяването не е тръгвало от костта, а от хрущяла. Кой да ти каже, а и няма значение щом всичко е 6.

Аз тази пластмасова лонгета мога ли да я мокря? Косата си още не съм я мила. Сухият шампоан вече не ми върши работа, а не ми се ходи в клюкарника /разбирай фризьорския салон/.
Отговори с цитат
  #90  
Стар 23rd June 2010, 15:52
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

в никакъв случай не мокри лонгетата, въобще носа не бива да го мокриш.
Помоли някой да ти помогне да си измиеш косата, като я наведеш назад, все едно си на фризьорски салон. Не е проблем това, ако има някой при теб.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:10.