IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #111  
Стар 22nd November 2009, 22:46
xxxxx xxxxx не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 3 601
По подразбиране

Сиси, така си почувствала нещата, така си постъпила - защо трябва да се чувстваш виновна за чувствата си? Изживей ги, наслаждавай им се - толкова е хубаво човек да е влюбен!
Отговори с цитат
  #112  
Стар 22nd November 2009, 22:47
Аватара на LP_
LP_ LP_ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2009
Град: Бургас
Мнения: 564
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gabi_gabriela
Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Габи, значе животът не те е научил на нещо много ценно - да изживяваш всеки един момент, всеки предоставен шанс... ограничаваш се сама... разбирам д ате спираше връзката ти, но това, че нямало да си номер едно....звучи недобре... Помисли....
да може и да е егоистично,незнам,от страни по-добре се вижда,но не ми се впуска в празни авантюри,мн. саъм имала такива и не искам вече.А познавам себе си и знам,че ако имам нещо с него,няма да се задоволя само със секса ,ще искам и още и още ,а той май не би рискувал.......така го усещам.Все пак това е семейство-сериозно нещо. МИсълта ми е че не мога да контролирам чувствата си и не мога да кажа "ок,само ще се чукаме и край"Но разбира се той не носи вина за това
Габи, съвета ми към теб е да не се вкарваш в излишни филми! Гуен хубаво ти говори за изживяни моменти, ама не казва как ще се чустваш когато след последния оргазъм искаш да го прегърнеш и да заспите, а той стане, вземе си душ и си отиде при жената. Поне аз такова харакири не бих си направил! Ако е за едното чукане - добре, но щом си знаеш, че ще вкараш и чувство.... шанса да боли много е огромен.
Отговори с цитат
  #113  
Стар 22nd November 2009, 22:50
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sisiapostolova
Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от sisiapostolova
сега само тряба да му покажа че съм отново онази усмихната негова приятелка която обича .
Тъпо е да даваме съвет отстрани, без да знаем нещата, но...мой съвет е да не му спестяваш емоциите си - тоест не гледай на реакцията си като на грешка - просто е било знак за негэ за силни чувства от твоя страна...и не си длъжна да си винаги усмихнатата приятелка...ако говорите поякога за емоциите си - мисля, почесто ще си усмихната и то истински, а не защото той така иска да те вижда....
Джанго обичам те , ти ме искара от дупката , сега да ти кажа че и той пророни няколко сълзи ,каза че не иска да ме вижда тъжна , че когато аз съм щастлива е щастлив и той . Той не е от мъжето койето имах досега , да има възможности но не затова съм с него ,той е униклано чаровен и чувствен мъж . Не съм срещала досега толкова подкрепа любоя обич , той си говори с мен , споделя ..плаче прегръща ме и ме обича , помага ми в всичко . Говорим си и решаваме проблеми в моята работа и в неговата също .

благодаря ви ,но все пак малко или много сгреших че му поставих това условие.
Ти си в една прекрасна възраст-направи това което ти е на сърцето,та дори и да сбъркаш после,какво ни слушаш нас,щом го обичаш ,бъди с него с целия риск който поемате двамата
Отговори с цитат
  #114  
Стар 22nd November 2009, 22:54
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от LP_
Цитирай:
Първоначално написано от gabi_gabriela
Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Габи, значе животът не те е научил на нещо много ценно - да изживяваш всеки един момент, всеки предоставен шанс... ограничаваш се сама... разбирам д ате спираше връзката ти, но това, че нямало да си номер едно....звучи недобре... Помисли....
да може и да е егоистично,незнам,от страни по-добре се вижда,но не ми се впуска в празни авантюри,мн. саъм имала такива и не искам вече.А познавам себе си и знам,че ако имам нещо с него,няма да се задоволя само със секса ,ще искам и още и още ,а той май не би рискувал.......така го усещам.Все пак това е семейство-сериозно нещо. МИсълта ми е че не мога да контролирам чувствата си и не мога да кажа "ок,само ще се чукаме и край"Но разбира се той не носи вина за това
Габи, съвета ми към теб е да не се вкарваш в излишни филми! Гуен хубаво ти говори за изживяни моменти, ама не казва как ще се чустваш когато след последния оргазъм искаш да го прегърнеш и да заспите, а той стане, вземе си душ и си отиде при жената. Поне аз такова харакири не бих си направил! Ако е за едното чукане - добре, но щом си знаеш, че ще вкараш и чувство.... шанса да боли много е огромен.
Точно от такова мнение имах нужда,да ,прав си после ще боли и то много,а и като знам,че на времето аз бях всичко за него или както каза той/бях готов в огъня да скоча заради теб/,сега не бих преживяла тази почасова любов/дори и пак така да ме иска и обича/
Отговори с цитат
  #115  
Стар 22nd November 2009, 22:56
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

Наистина имах нужда от мъжко мнение.Вие винаги сте по-разумни от нас и по-практични в чувствата
Отговори с цитат
  #116  
Стар 22nd November 2009, 22:57
Аватара на sisiapostolova
sisiapostolova sisiapostolova не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 2 581
По подразбиране

и аз искам мъжко мнение..
__________________
бях на 13 ,когато бях на 6 ...Колко пъти трябваше тати ,дами повтори ...със ... да не се занимавам !!!
Отговори с цитат
  #117  
Стар 22nd November 2009, 23:01
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

LP дай мнение за на Сиси случая,мисля ,че би й дал разумен съвет като мъж
Отговори с цитат
  #118  
Стар 22nd November 2009, 23:39
Аватара на LP_
LP_ LP_ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2009
Град: Бургас
Мнения: 564
По подразбиране

При Сиси е сложно много. Първото, което ми се набива адски много на очи, е че той не я криел. Сиси, виждам че те радва това, обаче мислила ли си ЗАЩО е така. Обвързан човек да не си крие любовницата и същевременно да се въздържа да заживее с нея... как да ти го кажа точно... тая жена знае за теб на 100%, от там вариантите са няколко:
1. Не й дреме, щото примерно той я гледа и на нея така й изнася, а той я търпи щото детето е свикнало с нея(ако не му е майка) и има все пак жена в къщи - общо взето това е перфектния за теб вариант
2. Кофти й е, ама го преглъща някакси, щото той и е обяснил, че за него си само развлечение, забежка някаква и нищо сериозно (разгледай темата "изневяра ли е" ) - като цяло няма значение, дали го мисли наистина, факта че се оптива да замаже положението говори, че не иска да се разделя с нея поне на тоя етап
3. Оная се скъсва да реве точно като теб, а той и вика "трай ма овца, ще си правя квото си искам" - тоя вариант си го изключила още докато го прочетеш, понеже той не е такъв, държи се страхотно с теб, винаги е до теб и т.н., но все пак имай едно наум, че лафа "много е ухбав, ама да не ти е в къщата" не е измислен ей така
4. За него си просто много приятно развлечение, за което си заслужава да се прави на загрижен.
5. Настина те обича и иска да е с теб, но по непонятни за мен причини не е готов да направи тази крачка ( разбирай не знам как му стоят нещата с жената и детето, един вид да търси начин да го направи с минимални сътресения за сина си)

Ако се чудиш що те занимавам с жена му - правя го за да си отговориш на въпроса "на къде отиваш", т.е. как се държи той с жената с която живее в момента, защото е много вероятно в някакъв бъдещ момент и ти да си на нейното място.

И като цяло стисни зъби и изчакай да видиш от къде ше духне вятъра. Така или иначе си му казала за какво се бориш, от тук нататък гледай и слушай внимателно и се опитай да разбереш какво иска той и съответно какво да очакваш от него.
Отговори с цитат
  #119  
Стар 23rd November 2009, 00:02
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

Значи и ти като мен не до края си разбрал той е бил женен развел се и има син от този си брак,после живее с др. мадама и от не я сега има дете итъй като тя е втората ,най-вероятно тя да знае за Сиси,но да си прави пас/защото има дете от него,той я издържа-нали Сиси каза че има пари,/и да чака той да си изживее влечението
Отговори с цитат
  #120  
Стар 23rd November 2009, 00:04
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gabi_gabriela
Значи и ти като мен не до края си разбрал той е бил женен развел се и има син от този си брак,после живее с др. мадама и от не я сега има дете итъй като тя е втората ,най-вероятно тя да знае за Сиси,но да си прави пас/защото има дете от него,той я издържа-нали Сиси каза че има пари,/и да чака той да си изживее влечението
А като се има в предвид че той е 30+няколко годишен,значи му е време да хойка и тая у тях за да не го изгуби,пасува.Това е най-вероятното.И аз мисля че той няма да остави гаджето си с детето,особено ако тя му дава такава свобода-според него де/а тя че се тресе да реве ,то е ясно/
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Оплачисенещо
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:21.