IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 23rd November 2011, 09:40
virginia virginia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 89
По подразбиране Кремът за третиране на белези на Bergman

Момичета, някой ползвал ли е този продукт и може ли да даде някакви отзиви за него? Грамажът е 15 ml - цена 178 лв. Но тъй като не винаги най-скъпото е най-доброто.....все пак реших да проверя дали има наистина доволни от продукта?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 27th December 2011, 11:10
virginia virginia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 89
По подразбиране

Наистина ли никой не е ползвал продукти за третиране на белези на Bergman? Май ще съм първата, която ще се престраши.....и после ще пиша.....В сайта на клиники по пластична хирургия "Bergman" Холандия пише, че кремът и серумът за трет. на белези са съвместни разработки на дерматолози и пластични хирурзи и дават много добри резултати.........но вече започвам да се съмнявам при положение че никоя от мацките тук не ги е ползвала?????
Отговори с цитат
  #3  
Стар 17th January 2012, 15:25
virginia virginia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 89
По подразбиране

Имат 3 основни продукта за третиране на белези след хирургични интервенции.
1. SENSITIVITY SOS BALM - върху пресен, зачервен цикатрикс + след лазерна терапия
2. SCAR RETREAT SERUM - може да се започне третиране още преди падането на конците, около мястото на интервенцията
3. SCAR RETREAT CREAM - употребява се заедно със серума за по-голям ефект или самостоятелно за по-стари белези.
Аз си закупих първите два продукта, защото съм с пресни белези на 45 дни....по- адекватна, по-нежна и същевременно луксозна грижа за белезите ми не мога да си представя. Козметиката е професионална, разработена от пластични хирурзи специално за повлияване на цикатрикси след естетични корекции...препоръчвам горещо.
След намазване се образува невидим филм върху цикатрикса, който се чувства само при допир...кожата изглежда по-гладка и бяла....трябва обаче голямо постоянство.
За двата продукта платих 178 лв. ....заслужава си!
Офисът се намира в "Лозенец" на ул. "Люботрън" 3-7. Ако иска някой мога да дам и телефони!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 17th January 2012, 16:05
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Това кремче (и другия продукт) не се разпространяват по аптечната мрежа, така ли? Ох, не знам, ама хич не вярвам, ако е така - не се знае през какъв контрол са минали.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 17th January 2012, 16:06
Джуфи Джуфи не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 187
По подразбиране

Ето и тези “
karalis idrogel/20 евро
dermatix gel silicone/ 15 мл 39.00 евро
На силиконова основа и хидратира ,ефикасен определено.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 17th January 2012, 16:20
virginia virginia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 89
По подразбиране

Не не се разпространяват по аптеките. Представителството в България на Bergman е от 1 година, затова не са толкова популярни. Аз обаче се поразрових в нета и трябва да ви кажа, че в Америка това е предпочитаната марка козметика за тази цел.....аз съм много доволна за сега. Като мине повечко време от употребата пак ще споделя!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 17th January 2012, 16:22
virginia virginia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 89
По подразбиране

Забравих да добавя, че в офиса ме посрещна много фина дама - лекар - дерматолог, с невероятна кожа...обясни ми всичко подробно. Искам да кажа, че хората си работят съвсем легално и професионално.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 17th January 2012, 17:02
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Доста е скъпичък този крем,дано си доволна.Пиши за резултата впоследствие.Аз съм ползвала въпросния Дерматрикс ултра силиконов гел,струваше ми почти 100лв.,а ефекта беше нулев
Затова вече съм предубедена и към скъпоструващите продукти.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 17th January 2012, 17:08
virginia virginia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 89
По подразбиране

Десислава, разбирам те напълно. С пълно основание си предубедена. Тепавичарова не случайно препоръчва с нищо да не се маже белега......повтарям с нищо!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 17th January 2012, 17:09
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

И на мен са ми скъпички, но да ако има ефект бих си купила. На този дерматикс се бях угледала обаче сега щом има недоволни не ми се хвърлят 100 лв на вятъра. Гледам в аптеката в моя град има контратубекс - едно време само него препоръчваха, може да го пробвам него.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КремътзатретираненабелезинаBergman
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:06.