IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 29th January 2007, 13:25
gi_11 gi_11 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 4
По подразбиране Отстраняване на липоми

Скоро си открих липом на гърба - подкожно, подвижно мастно образувание, без ясно изразени граници. Не е много изпъкнало, но е широко около 3 кв.см. Ходих при лекар и той ми каза, че е липом. Маха се по желание.
Може чрез обикновена операция, но и чрез пластична операция-навярно нещо от рода на липосукция се прави, за да се махне мастното образувание... Пластичната операция оставя по-малък белег.

Има ли някой, който си е махал чрез някаква пластична операция такъв вид липом (защото има и други видове)? Ако знаете нещо по въпроса, разкажете ми.

Интересуват ме и клиниките, които ги махат качествено. Моят липом е твърде близо до гръбначния стълб и това допълнително изисква отличен специалист...
Освен това ме интересува дали чрез спорт може да се намали такъв липом, защото аз не съм дебела, просто съм леко пълничка и склонна към трупане на паласки. Но на няколко пъти съм стопявала паласките, чрез спорт и глад. Но не знам дали този липом на гърба се повлиява по същия начин...
Отговори с цитат
 


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Отстраняваненалипоми
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:53.