IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 9th May 2008, 15:20
Аватара на OskarWild
OskarWild OskarWild не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 972
По подразбиране Какво ще кажете за OskarWild?

Въпреки, че не одобрявам, ще пусна цитат от ЛС, което получих:

Цитирай:
Заядливия тон във всички теми си личи от далече.
...все пак не пиша от кого е

Това и другаде го срещнах като мнение и поради факта, че много не ми пука за този форум (дали ще пиша или не, специално за този, има други които са ми далеч по-стойностни), но ако ви развалям хатъра ще съм добричък.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 9th May 2008, 15:27
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Форумът това са хората в него. Като се изцепиш, че изобщо не ти пука за форума и някак обиждаш хората в него. Така че не очаквай кой знае какви позитивни мнения.

Очевидно и сам подразбираш, че с какъвто тон разговаряш с другите - такава реакция може да очакваш.

Иначе бъди сигурен, че никой от потребителите няма да се наложи да те моли да бъдеш по-добричък. В момента, в който започнеш да прекаляваш, те ще се обърнат към админа.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 9th May 2008, 15:29
Аватара на secretk
secretk secretk не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 4 401
По подразбиране

Едно не схвaнaх не ти пукa за този форум, но ни питaш за мненито ни ти за теб, м дa не е много логично.
Мнението ми за теб е ясно, писaлa съм и в Говорилнятa , и нa лични съм ти го кaзалa, след кaто ти ме питa нa лични.
Едно ще добaвя, обичaш дa спориш понякогa за глупости, но не обичaш дa го прaвят с теб.
__________________
Всички сме равни, но някои са по-равни.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 9th May 2008, 15:31
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Явно на лични няколко хора вече сме му писали относно "черният му английски хумор"и в повечето случаи крайно не уместен.И вярно уж не ти пука апък пускаш темичка за себе си.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 9th May 2008, 15:32
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

За Оскар Уайлд не знам много,но малкото което знам е ,че е бил известен драматург и е бил педераст....
За потребителя Oskar Wild не мога да кажа нищо,защото не съм имал засечки с него...
При положение обаче,че не ти пука за тоя форум,възниква въпросът какво изобщо правиш тук
Отговори с цитат
  #6  
Стар 9th May 2008, 15:47
barrywhite barrywhite не е на линия
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 529
По подразбиране

Мене ме кефиш брад, на тва дет ти бях писал в Бабините дивитини полвината МАЧОСИ във форома щяха да заразтягат локуми
От друга страна много хубаво не е хубаво.

Аз ли се бъркам, или тва беше раздела Общи приказки, където на всички не им пукаше особено..?


Явор пък ми е любимия миста лова лова
Отговори с цитат
  #7  
Стар 9th May 2008, 15:52
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране Re: Какво ще кажете за OskarWild?

Цитирай:
Първоначално написано от OskarWild

Това и другаде го срещнах като мнение и поради факта, че много не ми пука за този форум (дали ще пиша или не, специално за този, има други които са ми далеч по-стойностни), но ако ви развалям хатъра ще съм добричък.
Тогава защо се интересуваш от мнението на другите
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 9th May 2008, 15:55
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Не мисля, че Оскар Уайлд е изгрубял дотолкова, че да обижда някого... По-скоро провокира с постовете си, така както умело го прави Димитрофф, (който малко ми липсва тук - ставаше голям калабалък около темите,дето пускаше мнения ) и Бари, който също не цепи басма на никого, но ми харесва също, че има характер в постовете си. Така че аз съм "за" такива хора, защото става интересна дискусия; няма защо да се обиждат някои хора - все пак тук е място и за релакс, не би трябвало да ни пука особено дали някой ни се е изрепчил насреща...Освен ако не е грубиянщина, де... Тогава Льофи чисти и така...
Отговори с цитат
  #9  
Стар 9th May 2008, 16:20
Аватара на Lady1357
Lady1357 Lady1357 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 2 729
Изпратете съобщение чрез ICQ до Lady1357
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Не мисля, че Оскар Уайлд е изгрубял дотолкова, че да обижда някого... По-скоро провокира с постовете си, така както умело го прави Димитрофф, (който малко ми липсва тук - ставаше голям калабалък около темите,дето пускаше мнения ) и Бари, който също не цепи басма на никого, но ми харесва също, че има характер в постовете си. Така че аз съм "за" такива хора, защото става интересна дискусия; няма защо да се обиждат някои хора - все пак тук е място и за релакс, не би трябвало да ни пука особено дали някой ни се е изрепчил насреща...Освен ако не е грубиянщина, де... Тогава Льофи чисти и така...
__________________
За да почувствате цената на това,което притежавате,представете си,че сте го изгубили.
Плутарх
Отговори с цитат
  #10  
Стар 9th May 2008, 16:31
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Само да вметна, че Льофи не му е любимото занимание да чисти. И като почне много да има за чистене и замърсителя се отстранява.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КаквощекажетезаOskarWild
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:12.