IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 16th January 2009, 13:46
dolche dolche не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 23
По подразбиране

За мен тия хапчета са пълен боклук. водих майка ми при д-р Тошков и и изписа десетина вида от неговите хапчета, които тя пи 6 месеца много стриктнол Резултата беше отчайващ. Така, че не ви ги препоръчвам.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 16th January 2009, 13:47
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Цитирай:
и наистина помагати наистина помагат - дори лекуват.
мауз Как разбра, че лекуват?
Питам, защото ме интересува...
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #23  
Стар 24th February 2009, 13:57
Аватара на Diablo2_Girl
Diablo2_Girl Diablo2_Girl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 1
По подразбиране

Всеки организъм е индивидуален и това, което действа при едни по един начин, има съвсем различен ефект върху други. Затова няма да говоря като цяло за всички продукти на д-р Тошков, а само за тези, които съм ползвала аз, и за това как са ми повлияли на мен.

Започвам от там, че пия Лаксит и Гастринорм стриктно, всеки ден след всяко едно ядене, от една година насам. Едно време бях 65кг и имах нужда да отслабна, но тъй като следвам супер тежка специалност, работя и се опитвам да водя социален живот, а в спорта винаги съм била супер зле откакто се помня, ми се наложи да стигна заветните 50кг само чрез строга диета и за едно лято успях да го постигна. Резултатът беше перфектна физика, да, но се сдобих с лениви черва и, както отбелязаха някои хора преди мен, хроничен запек. За тези двете както ли не направих през следващите няколко седмици (то не бяха лекарства, то не бяха билки, то не бяха чайове...), на какви ли лекари не ходих, но не се лекува и това е. Случайно видях хапчетата на д-р Тошков, докато си пазарувах в Пикадили, и реших да си ги купя в поредния пристъп на отчаяние. И, да, при мен имат съвършен ефект. Мога да ходя нормално до тоалетната, коремът ми пък си стои плосък. Е, да, не отслабнах още от тях, но пък за сметка на това ми подобриха храносмилането и ми помогнаха да си запазя новото тегло. Когато се опитам да ги спра, старите проблеми се връщат, така че мен лично не ме излекуваха, а просто ми решават проблемите само докато ги взимам. Едно шишенце Лаксит плюс едно шишенце Гастринорм ме изкарват за 1 месец, цената им е повече от прилична, пък нямам абсолютно никакви негативни странични ефекти от тях (нито ме боли стомах, нито имам газове, нито ми повръщам, както е било при някои други, писали преди мен в темата), затова продължавам да ги взимам... И така като гледам май няма и да спра.

Колкото до това, че във всички имало едно и също - изобщо не съм съгласна. Гастринорм подобрява храносмилането, но няма никакъв ефект върху запека, за разлика от Лаксит. При мен поне всяко си действа точно по начина, по който си пише в упътването на д-р Тошков. И той човекът никъде не е писал, че са хапчета за отслабване. За отслабване си има едни други - Фибракс, които имат фибри и някакви билки за потискане на апетита. Но тях лично не ги пия, понеже нямам нужда от още отслабване и не мога да се изкажа.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 24th February 2009, 16:22
Аватара на monita_g
monita_g monita_g не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 456
По подразбиране

Не съм фен....мен дори ми действат точно по обратния начин Все пак, наистина, различни организми - различен резултат...
__________________
be yourself ... inspire others
Отговори с цитат
  #25  
Стар 10th April 2009, 23:10
dolche dolche не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 23
По подразбиране

Diablo2_Girl всъщност се е регистрирал само за да напише възхваляващ материал за продуктите на д-р Тошков. Защо ли?
Отговори с цитат
  #26  
Стар 12th April 2010, 10:52
duska20 duska20 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 70
По подразбиране

Хора...пак опрях до тези таблетки, но при толкова противоречиви мнения , вече не знам на какво да вярвам. Аз съм малко Тома Неверни. Нека разкажа и моята история, страдам от хроничен колит, гастрит и възпаление на жлъчен мехур...едва на 28 години съм - до такава степен ми създават проблеми, че на моменти не ми се живее...еее сега отново съм в поредния момент...от 3 години съществува този проблем при мен...ходила съм на какви ли не гастроентеролози, доценти, професори, правили са ми изследвания, хомеопати, билкари и т.н. Ееее в момент на отчаяние, от непрекъснато болки, гадене, да не говорим нередовно изхождане, ми препорачаха д-р Тошков и с голямо недоверие отидох при него. Първо,че прегледа ми се видя много скъп - 80 лева, за сравнение ще кажа, че при един известен доцент дадох 50 лева, но както и да е, в името на здравето ги прежалих. Позна ми всички болежки, дори за някои не знаех, и тогава ми предписа 4 негови билкови лекарства плюс едно хомеопатично, което също ми се видя много скъпо. Започнах да ги пия, искам не искам, просто всичко бях опитала - резултат имаше някъде след 20ина дни...и после поне още 5 месеца ги пиех редовно, а след това при нужда...доста ми помогнаха, но явно не съм ги пила достатъчно, защото сега отново ми се върнаха същите проблеми, и започвам пак отново.
Вероятно на всеки действат различно, на някои помага, на други не, зависи и човек какво лекува...аз съм пила и мастофит и имаше ефект...него го пих съвсем за кратко...познавам още няколко човека, които са доволни...и все пак от всичко изчетено страха си остава- някъде пишеше, че имало лепило в тези таблетки. Това точно не знам дали да вярвам, имайки предвид, че с моя стомах бих го усетила веднага...Други казват, че има едно и също в тези таблетки - обаче, аз имам в нас поне 6-7 шишенца и абсолютно всички имат различен мирис, на различни билки.
За мен проблем е гълтането на неговите таблетки, много ми засядат на гърлото, той ми каза да ги стривам, но ужасно горчат.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КаквощекажетезаЛакситнаТошков
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:08.