IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1431  
Стар 1st April 2012, 13:45
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lidiya Виж мнението
Все едно чета за себе си! Вече си мислех, че съм единствената и си трайках
Даже не знам как да си позиционирам ръцете когато легна на страни, че да ми е комфортно. Пфффф! Опитвам се, не е като да не опитвам, но не ми е удобно някак си...
Направо вече си се превърна в проблем това мое спане. Лидия, от твоята операция колко време мина?
Отговори с цитат
  #1432  
Стар 1st April 2012, 14:12
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Направо вече си се превърна в проблем това мое спане. Лидия, от твоята операция колко време мина?
Два месеца и половина минаха. Приятелките ми вече спят по корем, аз още на страни не мога. Не, че не мога, просто ми е некомфортно някак си.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #1433  
Стар 1st April 2012, 16:05
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

И аз съм така и както казваш ти незнам къде да си дяна ръцете. надявам се когато станат напълно подвижни, (което още има да се случва) тогава да изчезне тоя ужасен дискомфорт.
Отговори с цитат
  #1434  
Стар 1st April 2012, 16:54
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
И аз съм така и както казваш ти незнам къде да си дяна ръцете. надявам се когато станат напълно подвижни, (което още има да се случва) тогава да изчезне тоя ужасен дискомфорт.
Освен да пиете по едно приспивателно някоя вечер, пък може и да се намерите спящи настрани после. Не, и аз го имам този проблем - т.е. все се събуждам по гръб и схваната. И чак тогава се завъртам настрани (поне ми е удобно общо взето). Та и аз някои дни съм със схванат кръст ... гадно си е.
Отговори с цитат
  #1435  
Стар 1st April 2012, 17:17
Аватара на Adelini
Adelini Adelini не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 670
По подразбиране

И аз около месец не можех да спя настрани след първата операция, освен дискомфорт, ме болеше, не се бяха раздвижили още. Болките в гърба бяха ужасни, ходех на масаж на онези столчета за левче/5 мин. и ми действаше добре на болките в гърба. Някъде бях чела, че поне около месец не е хубаво да се спи настрани, особено тези с анатомични, поради риск от завъртане. Вие сами ще си усетите кога може да спите настрани, болките и доскомфорта ще намалеят и без да усетите ще се събудите в такава поза.
__________________
"Хората страдат не от това, което се случва, а от своето отношение към станалото" - Mонтен
Отговори с цитат
  #1436  
Стар 1st April 2012, 17:47
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Аделини, моя първи месец отдавна мина, на четири месеца съм вече, аз за това и го правя на въпрос това. Ина приспивателни взимам от както се оперирах, от време на време пробвам без тях и няма абсолютно никакво спане. Нали ви казвам, стискам зъби ама вече организма си иска своето, такава ужасна киселица съм станала, че не мога сама себе си да търпя а какво ли им е на хората около мен незнам.
Отговори с цитат
  #1437  
Стар 1st April 2012, 18:14
Аватара на Ballerina
Ballerina Ballerina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 83
По подразбиране

Брей, четири месеца. Аз съм на три седмици и вече даже ходих на масаж легнала по корем, въпреки и с хватка- две кърпи на руло, под и над циците. Вечер си мърдам вече, спя само по гръб, но ми стана комфортно, болки нямам нито в гърба, нито отпред.. Две възглавници под главата и две отстрани, под, до ръцете. Пия си мускулните релаксанти, сутрин като стана- по 5 минути с масажор и после съм като нова, никакви приспивателни, никакви болкоуспокояващи.
А супер много ме боля цялото нещо в началото, кекава съм. Масажите ужасно много помагат, пробвай!

Аз скоро не мисля да спя настрани, хич не ми е удобно. А и за имплантите май не е добре..

Последно редактирано от Ballerina : 1st April 2012 на 18:16
Отговори с цитат
  #1438  
Стар 1st April 2012, 19:47
Аватара на Adelini
Adelini Adelini не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 670
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Аделини, моя първи месец отдавна мина, на четири месеца съм вече, аз за това и го правя на въпрос това. Ина приспивателни взимам от както се оперирах, от време на време пробвам без тях и няма абсолютно никакво спане. Нали ви казвам, стискам зъби ама вече организма си иска своето, такава ужасна киселица съм станала, че не мога сама себе си да търпя а какво ли им е на хората около мен незнам.
Доста дълго време е минало верно!!! Защо не питаш лекаря? Да не би да са ти много развити гръдните мускули и не могат да се отпуснат така бързо? А станаха ли по-подвижи гърдите?
__________________
"Хората страдат не от това, което се случва, а от своето отношение към станалото" - Mонтен
Отговори с цитат
  #1439  
Стар 1st April 2012, 20:01
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Стават все по-подвижни но определено има още какво да се иска по този въпрос. В сутиени дето приближават гърдите въобще не мога да се сместя още. Жените дето са имали някакви гърди преди това по бързо се оправят. Аз бях абсолютно плоска - пъпка на ребро и с това си обяснявам, че при мен нещата стават по-бавно. Отзелно, че да, аз цял живот спортувам и сигурно и гръдния ми мускул по-трудно се отпуска.
Отговори с цитат
  #1440  
Стар 1st April 2012, 20:06
Аватара на Adelini
Adelini Adelini не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 670
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Стават все по-подвижни но определено има още какво да се иска по този въпрос. В сутиени дето приближават гърдите въобще не мога да се сместя още. Жените дето са имали някакви гърди преди това по бързо се оправят. Аз бях абсолютно плоска - пъпка на ребро и с това си обяснявам, че при мен нещата стават по-бавно. Отзелно, че да, аз цял живот спортувам и сигурно и гръдния ми мускул по-трудно се отпуска.
И аз бях с пъпка на ребро, мислех си че само аз съм с такива гърди, това според мен не влияе?!! Моят мускул обаче беше доста слаб, не съм ги тренирала никога тях. Разбира се още ще се отпускат и раздвижват, до 6-8 месеца продължава май това...че после дори.
__________________
"Хората страдат не от това, което се случва, а от своето отношение към станалото" - Mонтен
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:41.