IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1571  
Стар 12th April 2012, 10:26
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater
Ей таквъз дющек трябва да си купим за лятото...
Шоки, дюшека е номер 1! Ако някой намери такъв да ми запази един ... Че пък ако решиш да се въргаляш в пясъка ... как се копаят дупки за гърдите, а!
Отговори с цитат
  #1572  
Стар 12th April 2012, 10:47
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Аз сега правя понякога компромис или с подгръдната или с чашката.Като купувам сутиен е мъкаКато се увеличава чашката,расте и обиколката.Имам 1-2 сутиена-70/C,които са ми супер.Като взема 70/B много грозно прелива от чашките,а 75/B или 80/B ми се вдигат до врата Няма угодия.
А вие с вашите 400 кубика как купувате сутиени
Отговори с цитат
  #1573  
Стар 12th April 2012, 11:56
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от desislavaangelova9910 Виж мнението
Аз сега правя понякога компромис или с подгръдната или с чашката.Като купувам сутиен е мъкаКато се увеличава чашката,расте и обиколката.Имам 1-2 сутиена-70/C,които са ми супер.Като взема 70/B много грозно прелива от чашките,а 75/B или 80/B ми се вдигат до врата Няма угодия.
А вие с вашите 400 кубика как купувате сутиени
Деси, ти с колко кубика си? Наистина 70С или Д не знам как ги намирате ... ужас.
Иначе съм се убедила, че ако се купи по-голяма обиколка сутиенът се качва нагоре и е страшно неудобно. Виж вече, ако се пришива за да се намали обиколката - тогава не знам.
Отговори с цитат
  #1574  
Стар 12th April 2012, 12:17
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Аз винаги съм си купувала 75В, с добре подплатена чашка , но никога не са ми преливали. Мерила съм на какви ли не марки 75А - абсурд, всичко се сплескваше и излизаше отвсякъде . През бременността и кърменето бях 75С...
На консултацията док ми каза да си взема 75D спортен, щял да ми е точно. След операцията дойде да ме види и се очуди, че ми е казал D, вместо Е. Съответно аз бях така . Викам си "бах мааму и СиСи"... Но не са нищо фрапиращо, напротив, както казах - малеят ми. Да видим като се пооформят как ще е хавата...
Я споделете, тези с анатомичните, след време горният полюс става ли с по-плавен преход? И кога би трябвало да са спаднали отоците, за да разбера какъв ще е окончателния размер?
Отговори с цитат
  #1575  
Стар 12th April 2012, 12:50
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Отоците би трябвало да спаднат до месец. Гледай да спазваш правила като: не стой в твърде затоплено помещение и не се къпи с гореща вода. На мен около седмица след операцията през час-два така се втвърдяваха... имах чувството, че ще се пръснат и док ми каза, за да облекча положението да сложа студена влажна кърпа отгорИ на зизите.... мммммммммм много добре действаше
Отговори с цитат
  #1576  
Стар 12th April 2012, 12:56
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Аз болка и дискомфорт нямам изобщо към момента. След празниците ще ми махат конците, ако всичко е наред.
Като се уморя от ходене или шофиране, или пък като се ядосам за нещо , ми стават на павета. Усещам го точно по същия начин, както и подготвителните безболезнени контракции през 7-8-9 месец на бременността. Точно 1:1 е чувството.
Отговори с цитат
  #1577  
Стар 12th April 2012, 13:17
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Точно такова усещане имах и аз след много ходене ставаха като павета и усещах силно напрежение. При мен болки също нямаше... след обезболяващите в клиниката не съм взимала нищо като се прибрах в къщи
Отговори с цитат
  #1578  
Стар 12th April 2012, 13:18
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Бижу, мина ли шубето което беше голям страх? Мишките потят ли се нощем ?
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
Отговори с цитат
  #1579  
Стар 12th April 2012, 13:36
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Точно такова усещане имах и аз след много ходене ставаха като павета и усещах силно напрежение. При мен болки също нямаше... след обезболяващите в клиниката не съм взимала нищо като се прибрах в къщи
Същата работа. То и в клиниката не ме болеше, ама те профилактично си вливат обезболяващи, да има мир и тишина.
А кога спряха да се 'павират'?
Отговори с цитат
  #1580  
Стар 12th April 2012, 13:46
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Ъмммммммм да ти кажа не поВня кога спряха да се павират, но минимум 2-3 седмици си трябват... после пак ще ти контрахира мускулът от време на време, но не така както в началото

Последно редактирано от lily.ana : 12th April 2012 на 13:55
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:58.