IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #81  
Стар 29th September 2006, 13:41
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Заради всичко изписано в тази тема, за пореден път казвам, че е нужно момичетата да се свържат с няколко хирурзи, а не само с един прехвален, да питат и да питат и изключвайки емоциите, да преценяват много добре всяка тяхна дума. Преди моята операция се начетох на суперлативи и реклами от страна на нашите хирурзи. Дали защото бях на 40 г. и вече трудно някой ще ме излъже лесно за такова нещо, дали защото бях изчела прекалено много по въпроса, избрах Динев, защото единствено тойв не ми обеща чудеса, не ме излъга за вечни гаранции, нито за пълна липса на евентуални усложнения. Човекът ми каза, че ще ми направи за негова сметка коригираща операция, само при инфекция, различна височина на имплантантите или някакъв дефект на имплантантие в последствие. Като имам предвид и постоперативния период, през който не го оставих на мира и нито веднъж не ми отказа съвет и подкрепа, за мен това е истински хирург. Възпитанието и манталитета му, получени предимно в чужбина в огромна степен го отличават от класическия български пластичен хирург. Не искам да приемате това като реклама, първо защото не за пръв път изказвам положителното си мнание, а и защото всички момичета - негови пациентки могат да потвърдят коректността му.
р.р.Това за Евросиликон, не е вярно.
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
  #82  
Стар 29th September 2006, 14:08
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Отговори с цитат
  #83  
Стар 29th September 2006, 14:45
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Аз не бих се учудила.Фактът,че хирург ми казва,че се слагат импланти втора ръка..........а човекът не го каза с цел самореклама.
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #84  
Стар 29th September 2006, 14:49
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Отговори с цитат
  #85  
Стар 29th September 2006, 14:58
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Ей Beauty,
много зловещо ми прозвуча........ Все на някого трябва да се довериш......Мисля,че избора ти е добър. А не може да няма някаква организация за защита на пациента.Горе главата
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #86  
Стар 29th September 2006, 15:00
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от junglegirl
Ей Beauty,
много зловещо ми прозвуча........ Все на някого трябва да се довериш......Мисля,че избора ти е добър. А не може да няма някаква организация за защита на пациента.Горе главата
...
Отговори с цитат
  #87  
Стар 29th September 2006, 15:03
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Отговори с цитат
  #88  
Стар 29th September 2006, 15:14
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от junglegirl
Аз не бих се учудила.Фактът,че хирург ми казва,че се слагат импланти втора ръка..........а човекът не го каза с цел самореклама.
мда, и на мен пластичен хирург ми каза, че някой негови колеги използват изведаните вече от техни пациентки импланти
Отговори с цитат
  #89  
Стар 29th September 2006, 15:18
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
Цитирай:
Първоначално написано от junglegirl
Аз не бих се учудила.Фактът,че хирург ми казва,че се слагат импланти втора ръка..........а човекът не го каза с цел самореклама.
мда, и на мен пластичен хирург ми каза, че някой негови колеги използват изведаните вече от техни пациентки импланти
...
Отговори с цитат
  #90  
Стар 29th September 2006, 15:22
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

ха, като гледам какви луди пари се дават по търговете за невероятни простотии, само защото са били притежание на еди-кой-си, въобще не се учудвай че имплантите на Памела ще бъдат продадени
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Изборътнаимпланти
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:06.