IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 28th July 2007, 17:25
Аватара на valhalla
valhalla valhalla не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 400
По подразбиране

milena127, моля сподели опита си с матиращите кремове.

Аз отдавна съм извън тийнейджърските си години, но продължавам до ползвам лосиони и гелове за измиване като за млада кожа, защото кожата ми се държи именно като такава.

На мен ми се омазнява цялото лице, е, най-вече в Т-зоната, разбира се...
Отговори с цитат
  #72  
Стар 28th July 2007, 17:42
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Имай предвид, че всяка кожа е различна и кремовете, които при мен са добре може на теб да не ти действат. Моята кожа вече не се омазнява толкова.

Прегледай и тази тема. Тук също сме обсъдили подробно матиращите кремове.

Аз лично съм останала най-доволна от 2 серии медицинска козметика - Себиум на Биодерма и Авене матиращите кремове. След доста проби се убедих, че медицинската козметика е доста по-добра от козметичните кремове на Лореал или Гарние (поне при мен).

Важно е дали искаш серия, която хем матира, хем лекува или си имаш лекуващ крем и ти трябва само дневен.

Както съм писала в другата тема аз съм най-доволна от лечебния ефект на Проактив серията, но дневния крем не е много добър и лъщи леко. Затова не го препоръчвам за матиране.

Между другото в момента ползвам матиращ фон дьо тен пак от лечебна серия. Той е нещо като комбинация на матиращ крем и фон дьо тен. Казва се Actipur Creme Teintee на LED. Засега съм много доволна.

При мен съм забелязала, че кожата привиква след няколко месеца, затова редувам сериите за по-добър ефект.
Отговори с цитат
  #73  
Стар 28th July 2007, 17:50
Аватара на valhalla
valhalla valhalla не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 400
По подразбиране

просто дневен крем... не съм се замисляла за лекуване!!! и не мисля, че има нужда... просто кожата ми е мазна и мисля, че е нормално като изляза на слънце да лъщи например, особено ако съм си сложила крем, затова попитах за матиращите кремове, които ти си ползвала... и разбира се, че всяка кожа реагира индивидуално... но не пречи да пробвам някой от тези, които си споменала!
10х
Отговори с цитат
  #74  
Стар 31st July 2007, 15:36
klop klop не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 11
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от milena127
Между другото в момента ползвам матиращ фон дьо тен пак от лечебна серия. Той е нещо като комбинация на матиращ крем и фон дьо тен. Казва се Actipur Creme Teintee на LED. Засега съм много доволна.
а този фон дьо тен къде да го търся-по аптеките ли?горе-долу цена можеш ли да ме ориентираш???
P.S.а що се отнася до матиращите кремове-сега съм си взела матиращ на ELEA от новата серия relaxance.не е лош
Отговори с цитат
  #75  
Стар 31st July 2007, 17:10
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Да, в аптеките. Аз си го купих от една аптека на Витошка.
Май беше около 18 лева или нещо подобно.
Отговори с цитат
  #76  
Стар 8th August 2007, 18:04
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

знаете ли студиа за лазерна епилация в Пловдив или Стара загора?
Отговори с цитат
  #77  
Стар 8th August 2007, 19:32
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Пред Пловдив предпочети Стара Загора - Христозов . И в Пловдив за него са говори . От Енигма - в Новотела в Пловдив , най-известния салон с епилация , не са доволни и цените са високи .
http://www.legeartisbg.com/
Отговори с цитат
  #78  
Стар 8th August 2007, 19:56
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

ама в Легеартис е фотоепилация, а аз питах за лазерна
Отговори с цитат
  #79  
Стар 9th August 2007, 08:42
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дива
Пред Пловдив предпочети Стара Загора - Христозов . И в Пловдив за него са говори . От Енигма - в Новотела в Пловдив , най-известния салон с епилация , не са доволни и цените са високи .
http://www.legeartisbg.com/
за д-р Христозов (Ст.З)имам доста лоши отзиви...
Отговори с цитат
  #80  
Стар 10th August 2007, 17:16
Аватара на valhalla
valhalla valhalla не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 400
По подразбиране

кажете нещо за този лак за устни - като гланц за устни, но по-траен и по-лъскав... някакви марки за които да питам, защото на мен ми казаха, че това си било просто гланц, но му викали така за гъзария... ама не ми се вярва да е така...
__________________
'The most efficient approach to fat loss is to decrease your calories a little and increase your activity a lot.' Tom Venuto
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросивсякаквизакрасотата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:45.