IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #181  
Стар 20th October 2007, 18:41
darimai darimai не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 047
По подразбиране

Аз слагам разни етерични масла за белите дробове, хем да си правя и инхалации.
__________________
Some other time, some other place.
Отговори с цитат
  #182  
Стар 21st October 2007, 09:47
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от valhalla
The Shadow, правя за отваряне на порите и почистване - доволна съм от ефекта, просто не видях някаква разлика от това дали е с или без размарин...

а иначе просто ми е любопитно други какво слагат в "сместа"?

Allure_, как точно с мляко???
Ами питах те, защото по принцип самата пара отваря порите, а добавките към нея се слагат с цел аромотерапия /билките/ лайката и розмарина са противовъзалителни....а иначе в много случай, ако кожата е суха и то доста дори парата не е в състояние да отвори хубаво порите.След парата при сухата кожа е необходимо да се омазни лицето допълнително с олио за да отвори изцяло порите Ама това за много сухите кожи
Отговори с цитат
  #183  
Стар 21st October 2007, 17:22
Аватара на valhalla
valhalla valhalla не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 400
По подразбиране

10x, Shadow, както винаги даваш много полезна подробна инфо... кожата ми е по-скоро мазна и една парна баня последвана от скраб ми действа невероятно...

darimai, това е идея с етеричните масла, ще го пробвам!
__________________
'The most efficient approach to fat loss is to decrease your calories a little and increase your activity a lot.' Tom Venuto
Отговори с цитат
  #184  
Стар 22nd October 2007, 15:20
Аватара на Allure_
Allure_ Allure_ не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 1 270
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от valhalla

Allure_, как точно с мляко???
Ами вместо вода слагам мляко.
Отговори с цитат
  #185  
Стар 23rd October 2007, 21:30
Аватара на estrella
estrella estrella не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: София
Мнения: 649
По подразбиране

Дайте съвет за ексфолиант за лице? Днеска висях в аптеката сто часа и не можах да си харесам.

Търся нещо с много фини ексфолиращи частици - да са по-фини от Гарние пюр, но все пак с частици, а не като почистващите гелове със сферички, които са ми прекалено нежни за основно ежеседмично почистване.

Видях в Ив Роше ексфолиант за лице с праскови, но за ей такава тубичка искат 12 лева. Сигурна съм, че има нещо под десет и достатъчно качествено в същото време и че вие знаете кое е то

А да, и последно да питам, че се озадачих. Пилинг маска е тази, която слагаш на лицето, тя се стяга и я отлепваш, нали? А ексфолиант е крем с твърди частици, който втриваш в лицето си и после отмиваш, нали? Аптекарката нещо ми говори щуротии, та се обърках в собствените си знания. Сори за дългото мнение...
__________________
Не съм сама. Много сме. И всички ние сме прекрасни като звезди.
Отговори с цитат
  #186  
Стар 23rd October 2007, 21:46
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

На St. Ives имам в момента..( http://www.stives.com/skin-care-prod...ve-apricot.cfm ), ама опаковката е друга...(купувала съм го преди доооста време , забравям да го ползвам). Има натурален аромат на смлени ядки , не е много сладникав. Имала съм и на Freeman някакъв ( http://www.freemanbeauty.com/ ), но, както в началото му се радвах на силния аромат, така съвсем скоро въобще не ми понасяше...Иначе частиците са нещо средно като грапавина ...От аптеките преди си купувах пшеничени трици, които са доста нежни и кестенови, които са доста по-остъргващи . Та тези Фносните са нещо средно м/у тях.....Всъщност, ако не се лъжа, Freeman беше доста нежен....Може би той ще е подходящ за теб. Иначе кожата е гладичка на пипане след употреба, доколко обаче наистина почистват в супер дълбочина....
Отговори с цитат
  #187  
Стар 23rd October 2007, 22:52
Аватара на Тайна
Тайна Тайна не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: Under The Stars, USA
Мнения: 817
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Izabo
На St. Ives имам в момента..( http://www.stives.com/skin-care-prod...ve-apricot.cfm )
И аз го имам това Apricot Scrub-Blemish And Blackhead Control(не се вижда добре на снимката дали е същото, но май е това), частиците му са доста дребни, но пък са много и почистват добре, даже на мен са ми малко грубички, но като цяло съм доволна
__________________
But I still haven't found what I'm looking for...
Всяко зло за добро...
Внимавай какво си пожелаваш...
http://www.lowcarbfriends.com/bbs/
Отговори с цитат
  #188  
Стар 23rd October 2007, 22:56
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Тайна
...И аз го имам това Apricot Scrub-Blemish And Blackhead Control...... даже на мен са ми малко грубички, но като цяло съм доволна
Частичките във Freeman определено са по-нежни, мда....
Отговори с цитат
  #189  
Стар 24th October 2007, 02:08
darimai darimai не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 047
По подразбиране

Най-нежният и ефективен ексфолиант, който аз съм ползвала е този на Касиопеа, с черупки от кайсия. Вече си го намерих и не мисля за смяна.
__________________
Some other time, some other place.
Отговори с цитат
  #190  
Стар 24th October 2007, 09:34
Аватара на estrella
estrella estrella не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: София
Мнения: 649
По подразбиране

А къде я намери таз Касиопея? Мисля, че видях именно Фрийман вчера в аптеката... Май ще ги посетя пак днес. А за разликата между пилинг маска и ексфолираща? Тази от Роше май се обърка...
__________________
Не съм сама. Много сме. И всички ние сме прекрасни като звезди.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросивсякаквизакрасотата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:58.