IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 2nd March 2011, 16:30
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nike_13
айде доразкажи историята дееее....
айдиии
Отговори с цитат
  #22  
Стар 2nd March 2011, 16:30
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nike_13
айде доразкажи историята дееее....
айдиии
Отговори с цитат
  #23  
Стар 7th March 2011, 21:55
Аватара на mariq78
mariq78 mariq78 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 491
По подразбиране

Интересно ви е - да не мислите, че слезе и тръгна да ми подарява рози? Такива цветисти ругатни и тираджия - пенсионер не може да извади.
Гледа си калника и бронята горкия, на месец му беше колата тогава, съвсем новичка, ругае, та не спира.
Разделихме се поживо - поздраво. Не ще човека ни КАТ, ни 50 - те лева, които общо имахме с приятелката ми и сестра и. Аз - съвсем пресен шофьор, това се случва в курортен град, на морето.
Вечерта двете момичета слязоха долу, в барчето - аз - не, плача в стаята, с толкова злоба никой никога не ме беше заливал, като тоя пич.
Сложих едни дунапренени ролки на кратуната, да се разсея малко, тежка депресарска музика се носи из стаята...по едно време - чука някой...кой мислите - въпросния мъж.
Брей, можел да говори и без да крещи: "Хайде - казва - да те водя да пием по нещо" и не се притеснява от вида ми, сякаш е нормално да мълча като риба и да ме вижда с ролки.
Аз се дърпам, мисля си, тоя ще ме пребие, толкова груб ми се видя по - рано през деня.
Не ме е срам да ви призная - правих секс с него още същата вечер, край морето, рано призори. Винаги ще го помня - безумна страст и страхотна нежност същевременно.
А преди него един приятел бях имала само, секс от първата вечер никога и през ума ми не е минавал, в живота си съм нямала нищо, ама нищо подобно.
Какво още да ви кажа - сексуалната ми опитност се дължи на този мъж. Личността ми, такава, каквато съм днес - също. Светоусещането - и то.
Тази история не е свършила още, а продължава седма година. Не ми се пише за развоя на отношенията,ще кажа само, че той БЕШЕ моят принц, моят пич, моят най - добър приятел, той беше The One.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 7th March 2011, 22:40
Аватара на Taneva`
Taneva` Taneva` не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Където пожелая.....
Мнения: 1 166
По подразбиране

Много е красивооо.........супер страстна и чувствена история...
Няма да казвам коя част ми хареса най-много, вие си ме знаете.....
Радвам се ! Още 10 пъти по 7 годинки Марче!!!!
__________________
Искам невъзможното..желая недостижимото..правя необходимото и получавам максималното!!!!!
Отговори с цитат
  #25  
Стар 8th March 2011, 09:45
ангелче ангелче не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 241
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Taneva`
Много е красивооо.........супер страстна и чувствена история...
Няма да казвам коя част ми хареса най-много, вие си ме знаете.....
Радвам се ! Още 10 пъти по 7 годинки Марче!!!!
И аз се радвам за вас, каквато съм заблудено романтична на тема любов,само това ми трябваше е на 8-март ми дадохте щаслив старт с тази захаросана историйка...
Taneva и на мен тази част ми хареса , а като съм чела за твоят характер и май от историята ти се прииска любов или по точно ти се отключи вярата в нея...
Само едно не можах да разбера , защо БЕШЕ присъства в последния цитат , исторята нали продължава ВСЕ ОЩЕ ??? Дано да е така.....
Отговори с цитат
  #26  
Стар 8th March 2011, 09:47
ангелче ангелче не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 241
По подразбиране

сега видях , че историята продължава това БЕШЕ ме е заблудило....
Отговори с цитат
  #27  
Стар 8th March 2011, 10:37
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Истинското ни запознаване всъщност беше една гадна неделя, след пиянски петък и събота, към обяд... а аз му отворих в цялата си прелест- подута от алкохол, с размазан грим, коса като гнездо... дала съм му била адреса си предната вечер, когато съм била много куул на 'нам си колко водки... е поне знам, че щом тогава не избяга, никога няма да избяга
Отговори с цитат
  #28  
Стар 8th March 2011, 10:41
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Глаголът "беше" се използва в минало , свършено време и предполагам , че любовната история на Мария е приключила ....Жалко ако е така
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
  #29  
Стар 8th March 2011, 12:42
Аватара на Taneva`
Taneva` Taneva` не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Където пожелая.....
Мнения: 1 166
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ангелче
Цитирай:
Първоначално написано от Taneva`
Много е красивооо.........супер страстна и чувствена история...
Няма да казвам коя част ми хареса най-много, вие си ме знаете.....
Радвам се ! Още 10 пъти по 7 годинки Марче!!!!
И аз се радвам за вас, каквато съм заблудено романтична на тема любов,само това ми трябваше е на 8-март ми дадохте щаслив старт с тази захаросана историйка...
Taneva и на мен тази част ми хареса , а като съм чела за твоят характер и май от историята ти се прииска любов или по точно ти се отключи вярата в нея...
Само едно не можах да разбера , защо БЕШЕ присъства в последния цитат , исторята нали продължава ВСЕ ОЩЕ ??? Дано да е така.....
Със смесени чувства съм ,честно
__________________
Искам невъзможното..желая недостижимото..правя необходимото и получавам максималното!!!!!
Отговори с цитат
  #30  
Стар 8th March 2011, 14:52
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от i_ani
Глаголът "беше" се използва в минало , свършено време и предполагам , че любовната история на Мария е приключила ....Жалко ако е така
И аз си го помислих,но пък нали пише,че историята още продължава нам колко си години
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Каксезапознахмеполовинкитени
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:42.