IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 17th June 2011, 19:42
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

С нет1 бях преди 2 години близо като живеех в кв.мотописта и почти всеки ден се разправях и се чудех къде е проблема с тоя доставчик и се радвам,че се махнах,че ми идеше да изпотроша офиса им като тазманийския дявол
Ами не знам що плащам толкова,пакета ми е с близо 800 програми с неограничен в скорост интернет-тва ми предложиха преди година и тва приех.Сега не знам какво има,защото не съм в бг вече 2 месеца но края на месеца ще видя новостите.
И аз исках към най-добите булсаткома,ама не съм годна
Ако сменя жилището с друго,защото тва го мисля от доста време,че ми е омръзнало в белите брези дано уцеля жилище,което да е годно с правилното изложение ..хаха
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #22  
Стар 18th June 2011, 11:43
Аватара на Oksana_
Oksana_ Oksana_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 294
По подразбиране

ахахаххаха ами то и аз съм кажи речи в Белите Брези, на една уличка разстояние
Аз също в момента не съм в България, но вкъщи са с Близу - мисля, че са в едно интернета и тв... и са под всякаква критика просто... Интернета спира непрекъснато от нищото, след секунди пак се появява, но е дразнещо като трябва да си играеш да рестартираш. Преди бяхме със СпектрумНет - също големи бездарници.
В скоро време ще чекна и аз Булсатком, ако и мен не ме отсвирят, заради местоположението на апартамента.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 18th June 2011, 17:37
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Сега искам в Лозенец да живея,дано там нацеля подходящо жилище да ги чекна и аз Булсаткома
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #24  
Стар 21st June 2011, 16:41
bonbon bonbon не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 5
По подразбиране

Странно защо МИК не си имал/а добър интернет в кв. Мотописта. Ние се преместихме от центъра преди година. Там бяхме с НЕТ 1 и бяхме много доволни, та пак направихме абонамент и тук. До сега нямаме никакви проблеми, нито с интернета, нито с телевизията. А и като обслужване са любезни хората. Може и да има промяна от преди 2 години. Незнам. Аз лично ги препоръчах НЕТ 1 на моя приятелка и тя е ОК с тях.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 21st June 2011, 17:19
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bonbon Виж мнението
Странно защо МИК не си имал/а добър интернет в кв. Мотописта. Ние се преместихме от центъра преди година. Там бяхме с НЕТ 1 и бяхме много доволни, та пак направихме абонамент и тук. До сега нямаме никакви проблеми, нито с интернета, нито с телевизията. А и като обслужване са любезни хората. Може и да има промяна от преди 2 години. Незнам. Аз лично ги препоръчах НЕТ 1 на моя приятелка и тя е ОК с тях.
Странното е,че и те не знаеха защо
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #26  
Стар 22nd June 2011, 10:16
bonbon bonbon не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 5
По подразбиране

Може да е някакъв единичен случай, защото не съм чувала лоши отзиви за НЕТ 1. Понякога и на най-добрите се случва!
Отговори с цитат
  #27  
Стар 23rd June 2011, 08:22
georgimalinov georgimalinov не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 6
По подразбиране

Здравейте и аз имам нужда от съвет за интернет... Мисля, че няма да мога да си прекарам на този НЕТ 1, така че ще ви помоля за други предложения. На виваком съм и както се досещате положението хич не е добре.
________________
Хапчета за отслабване
Отговори с цитат
  #28  
Стар 23rd June 2011, 14:01
bonbon bonbon не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 5
По подразбиране

В кой квартал си, че на можеш да си пуснеш НЕТ1? Ако проблема е с обхвата на НЕТ 1, то тогава със сигурност не ти препоръчвам Близуууу!
Отговори с цитат
  #29  
Стар 29th June 2011, 06:59
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

И на най-добрите им се случва да се дънят.Добре си ми е сега с онлайн директ,че цифровата има над 800 програми,а нета е доста бърз.Но винаги може и по-добре
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #30  
Стар 29th June 2011, 16:28
bonbon bonbon не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 5
По подразбиране

Случва се и в най-добрите семейства... въпросът е, че като цяло НЕТ 1 са доставчици, които предлагат качествени услуги - от продукта до комуникацията с клиента. Така мисля и такива компании са рядкост у нас. А иначе всеки може да бъде очернен или критикуван - това последното дори е задължително - критиката, де
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Интернетдоставчик
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:40.