IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 26th September 2006, 20:43
Emmalfy Emmalfy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 397
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от timi
Цитирай:
Първоначално написано от Emmalfy
3 седмици са предостатъчно! Аз на 10 ден след операцията бях на училище и никой нищо не ми каза ( нищо от рода на ,,защо си отекла като кифла" ) Но пък кой ли иска да си жертва коледните празници зарди едно носле...
о, аз с удоволствие бих жертвал една коледа заради така мечтаното носле просто едвам издържам да не хукна още утре по консултации, щото не мога да го търпя този нос повече.
но не ми се рискува да ми замръзне новото носле през зимата и да вземе да се отчупи
Въпреки че възтановителния период от ринопластиката е доста индивидуален при всеки,май общото е ,че нослето от топло се подува..Мен като ме лъхне студ и веднага се успокоява и спада ...кофти само че през зимата има много грипчета ,свързани с течащи нослета ...иначе си е чуден сезон за операция
Дано утре успееш да се видиш с Динев
__________________
Tomorrow never comes until it`s too late ...
Отговори с цитат
  #12  
Стар 27th September 2006, 07:38
ина ина не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 7
По подразбиране

Bimbi давай го тоя телефон , аз лично на него не съм пращала имейл(нямам такъв) а до Валем ,но така и не получих отговор. Един от въпросите ми към тях беше дали клиниката им работи около коледа и нова година ,защото тогава ми се очертава свободно време около 10-12 дни , които се надявам да ми стигнат.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 27th September 2006, 08:06
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Телефона му е 0898/45 65 60 - както казах днес ще пристигне, и поне 3-4 дни ще е тук предполагам. Така че звънни му, ще те приеме на сто процента.
А за мейла знаех си че има някаква грешка, защото аз съм писала на Динев и ми е отговарял веднага, чак се чудех кога намира време
Отговори с цитат
  #14  
Стар 27th September 2006, 08:26
ина ина не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 7
По подразбиране

Много ти благодаря Bimbi , ако все още имаш и имейла му би ли ми дала и него
Отговори с цитат
  #15  
Стар 27th September 2006, 09:37
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

v.dinev@vita.bg
Отговори с цитат
  #16  
Стар 27th September 2006, 09:43
ина ина не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 7
По подразбиране

Отговори с цитат
  #17  
Стар 27th September 2006, 19:53
kalinka kalinka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 18
По подразбиране

като стана въпрос за цени, мисля че пак е индивидуално. зависи точно какво ще ти правят на нослето. аз лично преди седмица бях на консултация при д-р Евсттиев/за ринопластика/ и на мен ми каза, че операцията ще ми струва 600лв + 300 лв ако искам някой конкретен лекар да ме оперира и по 20 лв на вечер леглото в болницата. При мен проблема е, че леко трябва да ми се намали гърба на носа, както и да ми се изправи носната преграда, тъй като в момента трудно дишам.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 27th September 2006, 22:11
timi timi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kalinka
като стана въпрос за цени, мисля че пак е индивидуално. зависи точно какво ще ти правят на нослето. аз лично преди седмица бях на консултация при д-р Евсттиев/за ринопластика/ и на мен ми каза, че операцията ще ми струва 600лв + 300 лв ако искам някой конкретен лекар да ме оперира и по 20 лв на вечер леглото в болницата. При мен проблема е, че леко трябва да ми се намали гърба на носа, както и да ми се изправи носната преграда, тъй като в момента трудно дишам.
600 лв не е ли твърде малко? или просто по твоя нос няма много работа?
а и какво означава това да искаш конкретен лекар да те оперира, не оперира ли д-р Евстатиев? и още едно въпросче ако някой е запознат - колко дена може да се остане в болницата? може ли да се остане до сваляне на гипса?
Отговори с цитат
  #19  
Стар 27th September 2006, 22:43
AnnaBella AnnaBella не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Град: Велико Търново
Мнения: 16
По подразбиране

600лв е таксата за болницата + задължително 300лв за избор на лекар + престоят в болницата по 22лв за VIP стая на ден.Може да останеш до свалянето на шината.Лекарите са доц.Евстатиев и доц.Тепавичарова.Има и още около 5 лекаря,но те май само асистират.Аз се оперирах при доц.Тепавичарова и освен споменатите суми заплатих 750E лично на нея +200Е на анестезиоложката за упойка DIPRIVAN.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 28th September 2006, 06:02
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Абсолютно
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ринопластикацена
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:13.