IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 28th September 2006, 08:52
Аватара на joy
joy joy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Варна
Мнения: 488
По подразбиране

Chujdata ти беше споменала в друга тема, че за твоята операция упойката е била донесена от Динев някъде от вън. Ти плати ли допълнително за нея. И каква е тази упойка Diprivan, какво и е по-специалното?
Отговори с цитат
  #22  
Стар 28th September 2006, 10:14
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от joy
Chujdata ти беше споменала в друга тема, че за твоята операция упойката е била донесена от Динев някъде от вън. Ти плати ли допълнително за нея. И каква е тази упойка Diprivan, какво и е по-специалното?
Не, не съм плащала, а и вече почти всички хирурзи оперират с нея. Упойката е без интубиране и се понася много леко - не ти е студено след операцията и няма гадене.
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
  #23  
Стар 30th September 2006, 11:20
Аватара на seadd
seadd seadd не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 404
По подразбиране

Отговори с цитат
  #24  
Стар 30th September 2006, 12:03
kalinka kalinka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 18
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от AnnaBella
600лв е таксата за болницата + задължително 300лв за избор на лекар + престоят в болницата по 22лв за VIP стая на ден.Може да останеш до свалянето на шината.Лекарите са доц.Евстатиев и доц.Тепавичарова.Има и още около 5 лекаря,но те май само асистират.Аз се оперирах при доц.Тепавичарова и освен споменатите суми заплатих 750E лично на нея +200Е на анестезиоложката за упойка DIPRIVAN.
700 Е ????? много бе, мила. сама ли реши да и дадеш толкова или Тепавичарова ти "подсказа"
Как прецени точно колко????
Отговори с цитат
  #25  
Стар 30th September 2006, 20:26
AnnaBella AnnaBella не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Град: Велико Търново
Мнения: 16
По подразбиране

Още на консултацията ми каза,че ще струва 750E. Обясне ми,че тя работи с различни шини,от тези в болницата,и по време на операцията използва собственни инструменти и материали.Според мен около 3000лв. е разумна цена за ринопластика .Аз лично държах точно доц.Тепавичарова да ме оперира и не мисля,че като цяло ми е излязло по скъпо от операция в друга клиника.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 3rd October 2006, 19:55
Merian3 Merian3 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 1
По подразбиране за скерлев

Аз си направих операцията на носа при Скерлев и съм много доволна!Излезе ми 1000лв.Отстрани ми гърбица и повдигна носа.Много лекари не казват,че носа може да се разшири след операция....ЦЕЛТА Е ДА ОТИДЕШ ПАК!
Отговори с цитат
  #27  
Стар 8th October 2006, 16:32
krizzia krizzia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 41
По подразбиране Re: за скерлев

Цитирай:
Първоначално написано от Merian3
Аз си направих операцията на носа при Скерлев и съм много доволна!Излезе ми 1000лв.Отстрани ми гърбица и повдигна носа.Много лекари не казват,че носа може да се разшири след операция....ЦЕЛТА Е ДА ОТИДЕШ ПАК!
и аз съм чувала,че рядко се добива желаният нос само с едно оперативно намесване,а често се налага и втори и трети път до постигането на тази цел
Отговори с цитат
  #28  
Стар 8th October 2006, 19:53
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране Re: за скерлев

Цитирай:
Първоначално написано от Merian3
Отстрани ми гърбица и повдигна носа.Много лекари не казват,че носа може да се разшири след операция....ЦЕЛТА Е ДА ОТИДЕШ ПАК!
Гърбът на носа се разширява при ИЗПИЛЯВАНЕ на гърбицата.
Ако се направи счупване на носните кости отстрани, носът след ринопластика винаги е тесен.
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #29  
Стар 4th August 2007, 07:41
Svetulkata Svetulkata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2007
Град: Burgas
Мнения: 119
По подразбиране

Здравейте!Аз съм на 31 г.Искам да си направя ринопластика.В момента се боря със страховете си.Това ми е мечта от 20 години.Голям комплекс е,отразява се навсякъде.Искам да живея без комплекси,искам свобода на душата си.Това е единствения,друг нямам.Подкрепете ме,мили хора,обичам ви!Дайте ми кураж,кажете ми че не е толкова страшно и след това все едно нищо не е било!Как се чувствате след това?Разкажете ми!Обичам ви!
Отговори с цитат
  #30  
Стар 4th August 2007, 19:24
Аватара на sweet_dreams
sweet_dreams sweet_dreams не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 172
По подразбиране

Svetulkata, виждам, че си от Бургас - аз също. Ако искаш, може да се видим да ти покажа моя нов нос и да ти разкажа историите около него :P И аз като теб бях доста объркана и дълго отлагах, но накрая се реших и поне засега не съжалявам
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ринопластикацена
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:59.