IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #11  
Стар 3rd June 2009, 22:29
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
момичета имам приятелки които не са давали и лев някъде и са много доволни...
Сега лежах в клиниката на доктор Мазнейкова-ами прехвалена работа ....и чершафите не сменят даже при мой въпрос към санитарката "Няма ли да смениш бельото отговора беше -ХА та те са лежали по 2 часа само за аборт и са си тръгнали.....След 1 час дойде жена за да и махат бенките еми и след нея не смениха бельото а това е генекологична отделение...През ноща ми се наложи да звъня на звънеца 30 мин ,защото от дренажа на корема ми течеше кръв и никой не ме чу....Та станах аз и започвам да чукам на някаакви врати и излиза една сънлива"Ох ,какво става ,еми ще чакаш до сутрината сега не мога да викам доктора...и това е частна клиника и РЕАНИМАЦИЯ А хигиената под всякаква критика-някой беше повръщал в тоалетната и 10 чааса седя така докато не казах да я измият Забравих да кажа че имаше 5 бебета ,ей съдраха се да ревът а онези спяха като порове щом сирената не били чули....
Без думи...
Отговори с цитат
 


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: екипизараждане
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:11.