IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 29th May 2010, 06:07
lunichka lunichka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: Варна
Мнения: 2
По подразбиране L-karnitin гел

Здравейте! Някой ползвал ли е L- karnatin гел? И ако е може ли да ми каже дали има ефект. Искам да намаля обиколкта на бедрата. сутрин карам кростренажор и се храня умерено, но тази област (бедрата) ми е проблемна. Моля ако някой е ползвал Л- карнатина под формата на гел да пише!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 8th June 2010, 19:19
lunichka lunichka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: Варна
Мнения: 2
По подразбиране

Мерси за отговора Взех си течен Л- карнитин, но в магазина от, който го купих имаше само комбиниран с кофеин , чистият течен Л-карнитин беше свършил. Дали е добра комбинация? И мога ли да го пия и вечер?
Отговори с цитат
  #3  
Стар 9th June 2010, 21:06
Аватара на brutalmas
brutalmas brutalmas не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 48
По подразбиране щом

щом e s кофеин, избягвай да го пиеш вечер. най-добре е преди тренировка.
__________________
Ексклузивен представител на марките MEGABOL,STRIMEX и NUTRITECH за България
http://proteini-bg.com
http://bodyfan-bg.com/
Отговори с цитат
  #4  
Стар 9th July 2010, 16:40
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

Аз пък си ползвам и течния и гела. Гела струваше около 10 лв. (което за мен е някаква нормална цена) и когато правя аеробни тренировки си мажа дупето- чух, че помагало срещу целулит. Резултати не съм видяла да има, но и вреда няма. Дали намаля обиколката също не мога да кажа, защото това не ми е цел. Най-лошото на всичките тези неща е, че дори и да има промени по тялото те стават бавно и един човек, който си гледа тялото 2 пъти седмично в огледалото просто няма как да усети. Според мен единствения начин да се постигнат някакви резултати са РЕДОВНИТЕ тренировки. Дори не е задължително да са много изморителни- но трябва да се правят наистина редовно. И ефекта ще дойде ... след няколко месеца
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: karnitinгел
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:30.