IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4321  
Стар 11th August 2009, 13:22
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Аз пък се радвам, че намерих форума преди да се оперирам.........толкоз много ми помогна информацията тук.
Четох много и избрах сама всичко и сс, и профил и марка и форма и най-вече златните ръце на д-р Заякова.
Харесвам се вече още повече и от началото и смело мога да кажа, че получих това за което платих и това което очаквах!
  #4322  
Стар 11th August 2009, 23:41
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бобето
Аз пък се радвам, че намерих форума преди да се оперирам.........толкоз много ми помогна информацията тук.
Четох много и избрах сама всичко и сс, и профил и марка и форма и най-вече златните ръце на д-р Заякова.
Харесвам се вече още повече и от началото и смело мога да кажа, че получих това за което платих и това което очаквах!
Аз също Но за жалост не при всички тук е така...и точно по този повод някои реплики са меко казано неуместни
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #4323  
Стар 12th August 2009, 07:20
Аватара на ARIZINA
ARIZINA ARIZINA не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Varna
Мнения: 1 002
По подразбиране

Аз да ви разсея малко с един въпрос...Вече ми е 22-ри ден от мамопластиката,но гърдите доста ме болят.Особено сутрин при ставане .Не мога да карам още кола,опитах на няколко пъти но ръце ми отмаляват още на втория завой,а гръбнака и кръста как ме болят просто не е истина и от ден на ден все повече..Гърдите даже за секунда не ги чувствам като мои.Като гледам всички вас колко бързо се вазстановявате,започвам да се притеснявам дали нещо при мен не е наред или пък заради големия кубик нещата са така (400cc).Дали ще се оправят нещата или ще трябва да се намалям...И още един:а след колко време ще мога да лягам на тях за масаж?
  #4324  
Стар 12th August 2009, 07:46
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

ARIZINA, според мен всички усещания при теб са нормални. Не знам защо реши, че бързо се възстанивяваме Просто си траем Все пак ако болката ти се струва ненормална, консултирай се с лекаря си Имай нагласата поне 3 месеца да ги чувстваш като чужди, да се въстановяват различно, да има всякакви прибождания, придърпвания... я прочети темите по-назад
За масаж... сама ще почувстваш кога можеш да лежиш по корем на твърдо легло. Някои масажисти вече имат легла с дупки, а моят пък подлага навита на руло хавлия
  #4325  
Стар 12th August 2009, 09:39
Аватара на ARIZINA
ARIZINA ARIZINA не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Varna
Мнения: 1 002
По подразбиране

Anik,благодаря ти за отговора и успокоението.Може пък аз да се окажа най-голямата лигла...знам ли... .Всичко назад съм чела...и назад и напред,даже преди малко четох и за фитнеса и като гледам не са малко тея които го започват на 2-4 седмица,което зна4и 4е са о.к.Пък може просто да си траят...важното е да дойде момент в който ще се оправят ,4е да им се порадвам .А мойте дори не са подмускулно,надявах се че 6те е о6те по леко.
  #4326  
Стар 12th August 2009, 10:53
Аватара на Lilith
Lilith Lilith не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2 870
По подразбиране

Може да не е по темата, но не ми се пуска нова

Четох в едно списание интервю с Н.Г. относно новият метод за уголемяване на гърди - инжектиране с хиалуронова киселина. В интервюто се изтъкват само предимства и изглежда много лесна и безопасна интервенция. Въпросът ми е, чували ли сте за евентуални рискове и какво е мнението ви за този метод?

Знам, че е много нов, но предполагам, че сте по-информирани от мен
__________________
lovemaking, heartbreaking, soulshaking...
  #4327  
Стар 12th August 2009, 10:58
sweety_L sweety_L не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: На покрива с Карлсон
Мнения: 2 380
По подразбиране

Аз пък се питам за връзката "трайност - цена" на този метод.
Освен това и какви са на пипане гърдите, защото на мен ми допада да са умерено твърди, но не и меки като естествени гърди, дали се постига максимално уеднаквяване на двете и .............................
..... и куп други въпроси.....
Чисто любопитство!
  #4328  
Стар 12th August 2009, 11:01
Аватара на Lilith
Lilith Lilith не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2 870
По подразбиране

Н.Г. казва, че на пипане са естествени и без поддържащи процедури трайността е до 2 години, с поддържащи - до 6 ту гууд ту би тру
__________________
lovemaking, heartbreaking, soulshaking...
  #4329  
Стар 12th August 2009, 11:06
sweety_L sweety_L не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: На покрива с Карлсон
Мнения: 2 380
По подразбиране

Но пък може би този метод има един огромен "+", който представлява всъщност всички рискове и недостатъци при поставянато на импланти.
Отделно пък въоще не бих заложила на трайността! На мен в устните ХК ми се резорбира за месец (няма и толкова), а имах "гаранция" за 12 месеца. Тъй че, наистина "туу гууд ту би ту".
  #4330  
Стар 12th August 2009, 11:23
Аватара на Lilith
Lilith Lilith не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2 870
По подразбиране

тъкмо виждах някаква светлина в тунела и ти ме разби с тоя 1 месец
__________________
lovemaking, heartbreaking, soulshaking...
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:46.